A Piece Of Your Mind 1. Sezon 8. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
A Piece Of Your Mind 1. Sezon 8. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: A Piece Of Your Mind

Yorumlar (16)

 • İntraCAT (Ziyaretçi)

  ya bir tek ben mi her şeyiyle diziye bu denli bağlandım ve sevdim? evdeki çift (chang sup ile eun joo) ayrıldığında Seo Woo nun Ne ayrıldınız mıııııı diye mesaj atmasını beklerken :D böyle sormayıp unni öğlen yemeğini evde yiyorum bugün beraber yiyelim diye mesaj atması ,iş ortasında iş yerinden koşarak ona zaman ayırması gibi her detayını seviyorum.

 • Thalia (Ziyaretçi)

  Bence dizi bu haliyle gayet güzel ilerliyor. DİĞer dizilerden farklı kendine has. İzlerken gülümsetiyor farkında olmadan. Şu sıralar izlediğim bas soft dizi ben eve kapalı kalıp ders çalışmak zorunda olduğum şu dönemde çok iyi geliyor bana. ^^

 • asuman (Ziyaretçi)

  bu izleyicinin aşırı talepkar oluşu kore dizilerini amerikan dizilerine çevirecek diye korkuyorum bırakın bu dizide böyle olsun niye ısrarlı değişmesini bekliyorsunuz anlamıyorum mesela ben sevmediğim diziyi orda bırakıyorum sizde öyle yapabilirsiniz.

 • BangtanGırlsTürk (Ziyaretçi)

  Şu an sadece Ha Won sahnelerini izliyorum ve diğerlerini atlar oldum.Yada bu ara çok dizi izliyorum.herşeyi birbirine karıştırır oldum.uyku düzenim yerlerde aslında yine eskisi gibi geceleri izliyorum ama sayı fazlalaştı belkide okulu ve arkadaşlarımı bu kadar özleyeceğimi hiç ummamıştım. Biraz romantik ama duyguların daha çabuk yaşandığı diziler izlemeliyim. Evde sıkıldım artık.Okulun ilk günü bahçede takla atarak çimenleri sevicem. Arkadaşlarıma sarılıp hoplatıcam demek istiyorum ama sosyal mesafe girecek sanırım artık aramıza döndüğümüzde hepimiz bir şaşkın Kore selamı verip uzak oturucaz sanırım.neyse artık aşk görmek istiyorum .

 • Büşra Pusat (Ziyaretçi)

  Şu ablasının tipine o kadar sinir oluyorum ki anlatamam. https://media0.giphy.com/me...

 • Lee (Ziyaretçi)

  Söylemeden edemeyeceğim bunlar neden dışardan geldikleri üst başla uyuyorlar, en azından montu çıkarın bari, çok saçma ve iğrenç değil mi yaaa ????

 • Yunsil (Ziyaretçi)

  7 ve 8.bolumu izleyesim pek gelmiyor. Kacirdigim bisey olurmu acaba?

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  PAS GEÇİYORUMefenim bu bölümü pas geçiyorum o fragmanı gördükten sonra bu bölümü yorumlama isteğim gittiTuhafe & bskknbrçoooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • KimsinSen (Ziyaretçi)

  ya neden 3 cü 4 cü hatta nerde olduğu belli olmayan insanların dramını izliyoruzki başröllerin dramı yetiyor zaten

 • blueruby (Ziyaretçi)

  Ben o kadın kızının elini yaşarken tutamadı ya sanki bendim yetişemeyen o eli tutamayan çok üzüldüm gerçek gibiydi ağlattı beni ... çok duygusaldı sonunda anlam kazandı kadının tüm tuhaflıkları... kaplumbağa hızındaki dizimiz salyangoz kıvamında ilerliyor sonraki bölümler tavşan olacak ;) seviyorum yinede niye bu kadar ağır tempoyu izlediğimi hala bilmeden ...

 • koresever (Ziyaretçi)

  Gerçekten bazı şeyleri anlamakta zorlanıyorum bazen. O kadar zaman başkasını sevdiğini bilerek peşinden koştu kız şimdi saçma sapan sadece ji soonun sesinin kayıtlı olduğu aleti düşürdü diye geri çekilmeye başladı. Kalmış 4 bölüm hala birileri naz yapıyor ya hele de böyle saçma sebeplerle. Delirmemek elde değil. Bu kızın dur durak bilmeden ileri atılmasını beklerken ne hale geliyor ??????????? Çok tatlılar çok seviyorum çifti ama senaryo rezalet resmen. Umarım bu çifte çok geçmeden güzel bir başka dizi çekerler.

 • KimsinSen (Ziyaretçi)

  sanki biri elimden tutmuş diziyi bırakma der gibi ısrar edip çekiştiriyor beni

 • ???????? (Ziyaretçi)

  Yaşlı kadın neden hep böyle garip davranıyor diye düşünürdüm hikayesini göz yaşlarıyla dinledim,çok üzüldüm.Dizi de beni sıkan 2 karakter var bahçıvan olan kadın ve evin sahipi olan çocukla çıkan kadın,nedense bana itici geliyorlar.Allahtan çiftimiz güzelde herşeyi unutduruyorlar,saatlerce hiç sıkılmadan izlerim bu ikiliyi çok yakıştılar,fragman çok tatlı hemen yeni bölümleri izlemek istiyorum????

 • KimsinSen (Ziyaretçi)

  corona virusu sebebiyle dizide sarılmalar bile bir tuaf ondan kissler filan az sanırım

 • gijeok ruh? (Ziyaretçi)

  bu diziyi hissetmeyi çok çok ama çooooooooooook seviyorum. iyi geliyor bana. yüzümde bıraktığı tebessümleri, gözyaşlarını hepsini çok çok ama çooooooook seviyorum. diziye eleştiriyi çok gördüm ve diyebileceğim şey, bu dizi almasını bilene hissedene çok da güzel veriyor istediğini...konuyu zorlamaya, hayal üstü şeyler kurmaya, teoriler üretmeye hiç gerek yok. öyle bir dizi öyle bir konu değil çünkü. sadece konuyu kabullenin, ön yargıyı kırın ve izleyin. bunca ay sonra bu yorumları yazma sebebim, olur da benden daha da sonra bu diziyi izleyen olursa negatif yorumlardan etkilenip diziyi bırakmasına engel olmak için. negatiflikleri gördükçe bu güzelim sıcaklığı kaybetmemeleri için...

 • Suzi Jonghyun???? (Ziyaretçi)

  Basit bir aşk hikayesi değil.. klişeler yok.. dizideki her karakter önemli.. böyle bir diziye nasıl aşık olunmaz?!