Beautiful World 1. Sezon 11. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(1 kişi puan verdi, Ortalama: 5 / 5)
Beautiful World 1. Sezon 11. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Beautiful World

Yorumlar (7)

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  müthiş müthiş müthiş bir bölümdüçok sinirlendim çok ama sonlara doğru gerçekler ortaya çıkmaya başlayınca ve fragmanı görünce keyfim yerine geldiartık güzel şeyler olacak diyorum ama kötüler boş durmayacaktırda hee nin ailesini lime lime edesim vardı çok fena iftira attılar ama o pisliğin dibine düşecekler siz benim melek gibi masum yavruma iftira atarsınız haaaaababası oğlundan oğlu babasından psikopatlar iseaşırı özgüvenlerinde boğulacaklar çünkü annesi ne kadar soğuk davransa da o kadar çabuk çözülecek ve seon hoo nun annesi bir süre aklı karıştı kızdım soo ho nun konuşması güveni çok tatlıydı bu aile bu zamana kadar yıkılmadıysa soo ho sayesindedir12 yi merakla beklerken çoooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  tüm aile ve tüm güzel insanlar içim gidiyor insanların çırpınmasına kızın annesinin söyledikleri yüreğimi dağladı.kızın ruju evde ne yapıyor.kaktüsü adam daha görmedi görse ve kimin verdiğini bilse hemen çözecek ama.

 • Selen Aydın (Ziyaretçi)

  Dizi aşırı güzel. Fakat çok üzüyor beni olaylar ya :/ Bir anne babanın çırpınışı. Her bir karesi ayrı güzel. Uyan artık evladım ya ?? Çeviri için teşekkürler.

 • Ayten Topcuoglu (Ziyaretçi)

  Yorum yazdıktan sonra diğer yorumlara bakıyorum,öyle bir alışkanlığım var.Bir yorumcu benim düşündüğüm ama yazmadığım bir yorumu yazmış kaktüs çiçeğinde bir kanıt ,usb olabilir diye.Katılıyorum güvenlikçi başına gelebilecekleri düşünüp öyle bir iyilik yapmış olabilir ne de olsa eski dedektif.Bu dizi okullardaki zorbalık olayını ele alıyor,daha çok izlenir olması ve iyi reytingler alması gerekiyor bana göre .İnsanın içine sıkıntı versede yolunu gözlüyorum bu dizinin.

 • Ayten Topcuoglu (Ziyaretçi)

  Anne ve babanın mücadelesi ,çocukları için ne acılar çekiyorlar.Vakıf yöneticisi çocuğunun pisliklerini örtüyor ama gerçek her zaman açığa çıkar.Şişman öğrenci de suçluluk ve pişmanlık içinde mutlaka bir yerden patlama yapacak.Marketçi annede öyle.Güzel dizi.Çeviriler erken geldi süpersiniz çok çok teşekkürler.????????????????????????

 • nlgn??Hanbin?? (Ziyaretçi)

  Okadar üzgün izliyorum ki yazıyı zorla okuyorum çeviri için teşekkürler

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  son sahnenin duygusu ????????hala etkisindeyim ????dün geceden beriumut bitmedi???????? https://uploads.disquscdn.c...