Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Beautiful World

Yorumlar (6)

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Da Hee ye Joon Seok un tecavüz etmediğini zaten tahmin ediyordum çünkü kavga ederken Seon Ho söyleyince çok şaşırdı öyle mi dedi, diye tekrar sordu ama Seon Ho ısrar edince, bana inanmıyorsun diye kızarak evet ben yaptım dedi.Burada Seon Ho da hatalı tam anlamadan ve çocuğun kendini savunmasını dinlemeden Joon Seok a saldırdı.Bence olay kazaydı ama hata olan şey hemen Abulans çağırmamalarındaydı zaten Seon Ho sonunda kaza olduğuna dair ifade verecektir.Joon Seok artık yıprandı ve suçluluk duygusundan, kaza değil bilerek ittiğini söylüyor.

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  MUCİZE ÇOCUK ????????BİZİM SEON HO MUZ ????????BİZİM YAKIŞIKLIMIZ ????????????nihayet uyandı ama şurada var ya gene ağlattı ???????????? https://uploads.disquscdn.c... gene de gülüyor ????yetmezmiş gibi joon seok u soruyor ????????oğlum sen Angel Ho musun ???????????? https://uploads.disquscdn.c... ve finale geldik neler olacak acaba ????çooooooooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Ayten Topcuoglu (Ziyaretçi)

  https://uploads.disquscdn.c...

 • Ayten Topcuoglu (Ziyaretçi)

  Senarist işi tatlıya bağlayacak sanırım.Bu arada koreliler teknojilerini de çaktırmadan gösteriyorlar.Geçen bölümde garajdaki arabaya otomatik anahtar uzattı ve araba dar yerden kendisi ,sürücüsüz yani çıktı ve önünde durdu,bu bölümde de cilt yenileyici maskeyi sundular.Dizilerde robotlar kol geziyor.İncheon havalimanında da Air Star isimli robot dolaşıp duruyor.Düğmelerine basınca bilgi veriyor.Çalışkan millet vesselam.Dizi sona yaklaştı beni en çok duygulandıran anne ve babanın sevgileri oldu.Oyuncular çok güzel rol yapıyorlar.Çeviri gelmeden izlemek istemiyorum,işin güzelliği çevirmenlerimiz bu diziyi ve bizi bekletmiyorlar.Sonsuz Teşekkürler ????????????????????????

 • Lulu (Ziyaretçi)

  ilk sahnelerin de onlarla beraber ne ağladım bir an dizi olduğunu unuttum. Gerçekçi bir dizi içinde çok fazla doğru ile yanlışı çok güzel anlatıyor. Teşekkür ederim sayenizde birazcık ağlamış olsamda yine sayenizde kaliteli bir zaman gerçirdim ellerinize sağlık..

 • nlgn??Hanbin?? (Ziyaretçi)

  Spoiler biri itiraf ediyor biri kaza diyor ben hoşgörülü değilim şahsen 14 bölümüm acısı çıkmalı okadar