Beloved 1. Sezon 16. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Beloved 1. Sezon 16. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Beloved

Yorumlar (17)

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Harika bir diziydi.Benim için çok anlamlı ve sosyal mesajları olan diziydi.Aslında kadın en başında belki kocasına aşık olarak evlenmedi ama sonra kocasını sevdi.Zaten eski aşkıyla karşılaştığında reddedip kocasına döndü.Ran denilen kız olmasa zaten bu olaylar yaşanmayacaktı.Aralarında geçenlerin çoğu büyük ölçüde yanlış anlamaya dayanıyordu.Kocası da zaten kadını çok seviyordu.Sonu tam benim istediğim gibi bitti.Aslında her iki taraf da birbirini tam olarak aldatmadılar,Kadın zaten evlilikleri boyunca evlenmeden önce yaşadığı şeylerden dolayı sürekli kendini suçlu hissettiği içinde biraz iş bu noktaya geldi.Bu diziyi özellikle evli veya evlenmeyi düşünen her insanın kesinlikle izlemesi gerekiyor.Ayrıca arka planda sürekli çalan müziğe de bayıldım.Emeği geçenlere teşekkürler.

 • taeyang (Ziyaretçi)

  Yaa cokk guzeldiiì ama ben euhyukla ilk askiyla ololmasini isterdimmmm kizin

 • Kaan Tüylü (Ziyaretçi)

  Ben çevirmenlerin hakkınıda unutmadan bu dizside emeği geçen yönetmeninden figüranına, hepsine teşekkür etmek istiyorum. Evlilik hayatı hakkında çok şey anlatan bu dizi benim için ilginç bir tecrübe oldu. Ben dizi içindeki çoğumuza aykırı gelen davranışları sergileyen karakterlere ahlaki değerler anlamında kızsamda, insani davranışlarını yargılayamıyorum. İnsanlar sevdiklerinde bambaşka olurlar . artık ne yaptıklarıının ne de konuştukların hakimi değillerdir. Çünkü geleceği hayaller ve umutlar ile görüp tasarlarlar. İnsan hiçbir zaman sınırlarını bilemedi. çok defa uçurumun kenarına gelene kadar uçuruma doğru gittiğini bilemedi. Dizide en çok Jin see için üzüldüm. saplantısız gerçeklere dayanan bir sevgi ile değer verdi sevdiği insana. kadının davranışlarını çoğu defa çok anlamsız buldum. Geçmişte derin şeyler paylaştığı biri için yllar sonra kendisi için her gün ardını geriye dönük anılarla doldurduğu bambaşka bir dünya ya uykudan gözlerini açarken. böyle bir kaosa düşmesini anlayamadım. Sahip olduğu sevgi ve ilginin bir benzerini kocasına kendinden daha genç birin vermesi sevgi dolu gözlerle kocasına bakması nasıl bir rahatsızlık vermedi onuda anlıyamadım... ama gerçek hayatta da böyle benzer anlamsız şeyler olabiliyor. o nedenle ilginç bir tecrübeydi. hiç bilmediğim evlilik hakkında artık oturup roman bile yazabilirim herhalde. :D ellbettte şaka!.... Tavsiye ederim çok güzel birdiziydi emeği geçenlere kucak dolusu teşekkür.

 • hana (Ziyaretçi)

  Teşekkürler... İlk defa böyle mutlu sonda ağladım çocuk kollarını açınca benim bile koşasım geldi :)

 • dmt (Ziyaretçi)

  teşekkürler...

 • butti (Ziyaretçi)

  hızlı bir çeviri grubunuz var teşekkürler ..:)

 • ersan001 (Ziyaretçi)

  gerçekten konu olarak farkı bir duruma değinmişler fakat gerçekten bunları yaşayan eşlerinin bir araya gelmesi mantıklı mı? kadın bir sürü şey yaparken erkeğin tavrı çok ilginçti.

 • abdulkadir inan (Ziyaretçi)

  15 bölüm boyunca bizi verem ettiler ama neyse ki 16. bölümde tedavi etmeyi unutmadılar.emeği geçen herkese teşekkürler.

 • moonlight (Ziyaretçi)

  emeğinize sağlık..teşekkürler...

 • nermin (Ziyaretçi)

  son bölüm hata veriyor çevirmen arkadaşlardan rica ediyorum düzelte bilirlermi şimdi den teşekürederim

 • choibüşra (Ziyaretçi)

  dizinin sonunda çalan şarkının adını bilen var mı acaba ?

 • ezgi (Ziyaretçi)

  teşekkürler koreantürk ekibi...güzel bir diziydi.

 • ava (Ziyaretçi)

  En beğendiğim kore dizilerinden biri oldu. gerçektende sağlam birliktelikleri ayırmak zordur. bence tüm çiftlerin bu diziyi izlemesini dilerim. zira bazen umulmaz yanlışlarla güzell birliktelikler bozuluyor. daima şans tanımalı... tüm bunları bize izlettiren arkadaşlara sonsuz teşekkürlerr vede ellerinize sağlık nice güzel dizilerde buluşmak üzere.... teşekkürler........

 • hacer (Ziyaretçi)

  teşekkürler..sağolun

 • merve (Ziyaretçi)

  hepsini izledim çeviriye teşekkürler

 • alinacik (Ziyaretçi)

  Degerli cevirmenlerimize yürekten tesekküer ederim zaman ayirip bizler icin bu dizileri cevirdikleri icin gercekten harika karaterde insanlar...

 • humos (Ziyaretçi)

  teşekürler...