Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Best Chicken

Yorumlar (7)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  ne yani oğluna kimseye güvenmeyi mi öğrettin aklın sıra.

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Ben ekibi kurdum kafamda..:)))) .Kwon Hyuk un da katılması lazım..motorlu dağıtıcı...Servis dağıtım elemanı..olması lazım..(Sanırım o çocuk...Andrew in evsizlere sorduğu genç..). Onu kadroya katıp,...Andrew in el titremesini de iyileştirdik mi işler tamam..Tamam da...Anneyi ve tv proğramcısını devre dışı bırakmak lazım...:)) O işi de senariste bıraktım..

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Hoşuma giden ilgimi çeken yer....Kızarmış tavuklarda lezzet farkı olduğunu anlayınca. bunun .' nedenini bulma 'çalışmaları oldu..Yağı iki günde bir değiştiriyorlarmış... Bu iki gün sürüm olduğu zaman da değişmemiş..Yanii...o yağla 10 tavuk kızartırken de iki günde bir yağı değiştiriyorlar...100 tavuğu kızartınca da .. Bu fazlalık .tabii ki yağı bozuyor...Mantıklı..Bunu anladıktan sonra kaç tavuktan sonra yağ değiştirmeleri gerektiğini anlamak için bir sürü tavuk kızarttılar..Kızartılanlar da...Büyükbabaya ve de evsizlere ziyafet oldu..Bir dizide konu olmuştu...Kore de günde beş milyon tavuk kesimi oluyormuş....:((((((((

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  9 da ..da kiss gelecek gibi...Keyiflendim...

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  : lale-112 & excellensouldean...Teşekkürler...emeklerinize,ellerinize sağlık...

 • sang park IU Kdrama ?? (Ziyaretçi)

  Ceviri ne zaman gelir ? insallah bi yan once cevirirsiniz , kolay gelsin ^-^ ^-^

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  'Annedir ne yapsa haklıdır ' Bu yaşamımızda yirmili yaşlara kadar beynimizde etkin düşünce olabilir...Sonrasında....HAYıR... Sonrasında sadece danışılacak kişi olmalıdır...İzledim...Buradaki annenin yaptığı. da olacak iş değildi Henüz çeviri bile olmadan yaptığı kötülüğü anladım.. kırk yıl düşünsem benim aklıma böyle cinlik gelmezdi:))