Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Black Dog

Yorumlar (8)

 • Gamze Zeynep Altungül (Ziyaretçi)

  bu bölüm istegim sonunda gercekleşti ögretmen ji yolunu düzeltti . insallah o kadro kapanır ve kore dersi için 2 hoca alınır . tek umudum :)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  her dakikası ayrı güzel anlamlı doyurucu.

 • yunşil (Ziyaretçi)

  yaa şu iki çocuk çok tatlı değil mi? gelecekte evli mutlu çocuklu olacaklarına eminim. öğretmenin yerinde olsam ben de severdim gizli gizli.

 • BangtanGırlsTürk (Ziyaretçi)

  Güzel dizim,güzel Öğretmenlerim ve öğrencilerim.ders verici ve sevimli haliyle devam ediyor.İki öğretmen de çocukları çok seviyor ve mücadele ediyor ama üsluplar farklı.Ve birbirleriyle etkileşimler çok naif ve güzel.Aşk olur mu bilmem ama samimiyet çok güzel.Ve torpille girip diğerlerine yukarıdan bakan öğretmen maalesef kaybedecek. Kötülük elbet döner dolaşır seni bulur.emekliliği gelen öğretmenimiz de yılların tecrübesiyle ne güzel ortayı buluyor bu arada.Çeviri için teşekkürler.

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  İKİ ÖĞRETMEN ????????efenim biri yılların kadrolusu : Park Sung Soon ????????diğeri de 1 yıllık sözleşmeli ; Ko Ha Neul ????????sınav öncesi son derslerinde ortaya çıkan manzaralar görülmeye değerdi????????????????işte Park Sensaenim????????https://uploads.disquscdn.c... işte Ko Sensaenim ???????????? https://uploads.disquscdn.c... diğer yandan öğretmen Ji ve tanık oldukları keşke ispiyoncu gibi anılmasaydı ??????????????bakalım neler olacak ????????????zira kadrolu kim olacak sorusu cevabını arayacak ????busramercan & Valerian????????????????????çoooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • *freedom* (Ziyaretçi)

  Çok güzel bir bölümdü.. Eğitim her yerde saçma bir halde... Kore de bayağı zor valla.. Son sahne kızın sözleri güzeldi.. Bizim hoca ne kadar naif, dürüst, adil hayranım kendisine.. Tabi hatalarıda oluyor her insan gibi... 6 yıllık sözleşmeli adamı da seviyorum açıkçası kendimi onun yerine koydugumda ben de korkardım yerimi kaptırmaktan... Keşke ikiside kadrolu olsa.. Hocalar çok samimi, bayılıyorum ekibe..

 • fouriwans . (Ziyaretçi)

  Sen ne güzel dizisin ya izlemeyen kaybeder.

 • Bilge Kadın (Ziyaretçi)

  Çevirmenlerimize teşekkürler şimdiden :)