Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Black Dog

Yorumlar (14)

 • ???? ??ğ?? ???? (Ziyaretçi)

  Evet öğretmenlik zor bir meslek.Ne meslek sahibi olursan olsun ilk zamanlar toy olduğun için zor geçecektir.Ben yaklaşık 5 sene önce devlet memuru oldum.Bir okula görevlendirildim.Kütüphane görevlisi oldum.20 yaşındaydım ^^Hayatımın en zor günleriydi.Sudan çıkmış balığa döndüm.Ailemden ayrıldım.Bir anda kendimi memleketimden uzakta yabancı bir evde tek başıma buldum.Ayaklarımın üzerinde durmayı öğrenene kadar bir sürü şey yaşadım.Kütüphane ile uzaktan yakından ilişkim olmamasına rağmen oraya görevlendirildim.O kütüphane benim gelmemle kuruldu.Yardım alabileceğim kimse yoktu :)Üzerinden 5 yıl geçti.Çabaladım,öğrendim,yanıldım...Şimdi öğretmenliğe geçmeye çalışıyorum.İnşallah öğretmen olabilirsem eminim yine ilk zamanlar çok zorluk çekeceğim.Çünkü toy olacağım :)Zamanla öğrendikçe daha da kolaylaşacak.Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın.Öğretmen olmak isteyen herkes inşallah isteğine kavuşur ?

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  kız nereden geldiğini şaşırdı neyse ki kendi odasındakiler iyi ve çok güzel şeyler olacak umarım aşk da olur.

 • esra (Ziyaretçi)

  sirf sen mesgul degilsin diyorlar durmadan kiza , ama onun ilk günü, adam akilli hic kimse bir sey aciklamiyor ki.

 • melek (Ziyaretçi)

  ayyy ya senarist senaryoyu yazarken kadına sadece su sözleri vermis ne ne ne ne pardon şeyyy.yeter yav adam yemek yedinmi diye soruyor kadınsa ne diyor..yemek bacım yemek

 • Hasan [ GeceKusu ] (Ziyaretçi)

  Çevirmenlerimiz ppetall & busramercan ve diziyi yükleyen yetkilimize teşekkürler.. Emeğinize sağlık.. Sağolun varolun KoreanTürk Ailesi

 • Aysu (Ziyaretçi)

  Dizi çok iyi.Konusu,mevzuya yaklaşımı çok iyi.

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Diziyi çok beğendim.İzlediğim diziler için de gerçekten öğretmen odaklı ve sorunları gerçekçi olarak yansıtan bir dizi olmuş.Genel de öğrencileri konu olarak alıp çok az öğretmenlerin yaşamlarına yer veriyorlardı.Dizi de en sinir karakter diğer Kore dersi öğretmeni hem asalak hem de dersin de yetersiz.Öyle olmasına rağmen öğrencilere kendini iyi pazarlıyor.Ha Neul karakterini çok sevdim ayrıca bulunduğu gurubu da.En güzeli de Ra Mi-Ran nın canlandırdığı Park Sung Soon karakteri.Hem cesaretli hem de iyi karakterli.İkisi ortak hareket ederse okulu bu asalaklardan temizlerler.

 • yunşil (Ziyaretçi)

  RA Miran ne muhteşem bir oyuncudur. bize göre sağlam bir sistemleri var. özellikle öğretmeni yetiştirme,sisteme entegre etme çalışmaları çok iyi. bizde seminer haftası adı altında boşa harcanır vakitler.çok şey söylenip yazılacak bir yapım.çevirmenlere teşekkür ederiz.

 • Kenan (Ziyaretçi)

  Neden pek izlenmiyor ve yorum yok çünkü dizide romantik işlenmiyor romantik var yazılmış ama yok sadece dram romantik beklemeyin

 • fouriwans . (Ziyaretçi)

  İkinci bölüm yine nefes kesti. Çok mu Aksiyon mu var. Hayır. Lakin nasıl oluyorsa diziyi izlerken içine girip bir süre sonra Ha Neul karakteri ile birlikte nefes almaya başlıyorsunuz. Önümüzdeki bölümler tam bir sinir harbi şeklinde geçecek gibi gözüküyor. Daha ilk günden öğretmenimiz biraz da talihsizliğinden kendisine bir sürü cephe açmak mecburiyetinde kaldı. Gündelik hayatımızda pek çok şekilde yüzleşmemiz gereken beşeri sorunlarla yüzleşmesi gerekecek. bakalım ne kadar dik durabilecek bu timsahlar denizinde.

 • nergisc (Ziyaretçi)

  Ne polisiye ne gizem ama öyle merak ettim ki bu güç savaşlarını, 3. bölümü zor bekleyeceğim

 • Şeyma Doğan (Ziyaretçi)

  Bir öğretmen adayı olarak zevkle ve eleştirel gözle izledim bu bölümü. Bu kadar iş yükü arasında meslek hayatına ilk defa adım atmış bir öğretmene biraz yüklendiler ama başarıyla altından kalktı. İlk dersinde yaşadığı olumsuzluklar nedeniyle ders işleyememesi olmadı, eksi puan veriyorum. Ben olsam böyle bir ihtimale karşı ikinci bir ders planı hazırlardım üniversitede eğitim alırken de buna göre hazırlık yapardım. Toplantı karışıklığı konusunda; yazık acıdım, kafası fazla dağınık ve heyecanlı olduğu için hata yaptı ama düzeltirken diğer toplantım daha önce planlanmıştı diyerek çıkması iyi oldu oradaki öğretmenler de anladılar kızın ilkelerine bağlı olduğunu ve sırf dayısı yüzünden taraf tutmayacağını. Takdir edilesi doğrusu. Partner öğretmenle yaşadıkları çok kötü kullanıyordu az daha kızı ama gelen desteklerle erken uyandı duruma. Diğer bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. Güzel ağır ağır eleştiri yaparak izleyeceğimiz kaliteli bir dizi olarak devam eder umarım.

 • Özlem (Ziyaretçi)

  Arka arkaya gelen yeni dizilerden 2 tane favori dizim oldu , hayatın içinden gerçekçi. Görülmeyenin görülesi tarafı .Okul hayatımız da bazı şeyler yüzeysel gözükür , Son dönemde bizim ülkemizde özel okul ile ilgili bir çok şey görüldü , sanki kendi ülkemin içindekilerini izler gibi oldum.Diziye başlamadan az önce bir yazı okumuştum okul hayatında eğitimin öğrenme ilgisini ,yani bunu ezberle sunan ama neye yaradığını bilme sadece ezberle diyen sistem ilkokula giden kızım var ne kadar bu sistemin içine girmem desem de biz de aynı yollardan geçicez..

 • sevil (Ziyaretçi)

  2. Bolum de cok guzeldi de bu isyerinde terlik giyme olayi nedir yahu. Hayatimda gordugum en sacma sey diziden sogutur insani. Bi de o terliklerle kosturuolar yapisacak yere. Bundurumda rahat bi ayakkabi daha mantikli. Fena halde goz zevkimi bozuyor.