Bluebird's House 1. Sezon 16. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Bluebird's House 1. Sezon 16. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Bluebird's House

Yorumlar (10)

 • River Song (Ziyaretçi)

  Bu bölümde krize girdim yaa uzun zamandır böyle gülmemiştim :D Hyeondo yüzünden adam tokat yedi ya öldüm peruğu ters dönünce sjfhfdg içerlerkende dönmüştü bikere o zamanda çok gülmüştüm :D aklıma geldikçe sinirim bozuluyor. Jiwan üstüne aşık oldu yaa sanırım :( umarım araları bozulur en kısa zamanda yazar kıza çok yazık olur.

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  ay savcımız hep bu kadar aptal mıydı? insan bu bana babamdan kalmış diye önce bi adam akıllı incele bi bak salak ya sinir oldum.

 • futursuz_genc (Ziyaretçi)

  bu bölümde o kadar çok güldüm ki müthişti :) :) :) Çevirmenlere teşekküler..

 • aysun (Ziyaretçi)

  ya sirf bu globalin mirascisii olan zengin bebe icin izliyorum bu diziyi.cok sevdim ben bu aktorun oyunculugunu.

 • Ayşe Demir (Ziyaretçi)

  yeni bölümler ne zaman gelecek.? geçen hafta peş peşe gelince hepsini bir çırpıda izledim bilseydim bu hafta gelmiyeceğini kıtlıktan çıkmış gibi değil de sindire sindire izlerdim. neyse çevirmen arkadaşlar sizleri seviyorum. çok teşekkurler

 • sare (Ziyaretçi)

  çok güzeldi herkese çok çok çok çok teşekkürler kumabsimida

 • Kaktus cicegi? (Ziyaretçi)

  Jang Taesu başkana kıl oluyorum hem sen en yakın arkadaşının tüm malını mülkünü zimmetine geçir. Çaldığın adamın ailesi sefalet içinde yaşasın. Üstüne birde kızları evlatlık diye kurcala dur ! Eunsu da senin kızın çıksın da gör ebeni. Bu arada Hyeondo sahneleri harika bayılıyorum :D bu hafta 4 bölüm birden izlememizi sağlayan çevirgenlere de çok teşekkürler ?

 • asirose (Ziyaretçi)

  çok teşekkürler ellerinize sağlık

 • ayşe (Ziyaretçi)

  çok güzel bir dizi. hep de heyecanlı yerlerde bitiyor.SPOİLER İÇERİR: Bu başkan taesu beni deli ediyor. Adam kaç dizide izledim hep aynı sinir bozucu rolde. Ama oğlu çok tatlı . kesin bu adam onun babası değil. Bu arada eunsoo nun kızları olmadığıyla uğraşıp duruyorda ilerde kendi kızı çıkarsa ne yapacak acaba. Bu arada annede garibim hep başkalarının çocuğunu büyütmüş, kendi çocuğu olmamış, genç yaşta kocasıda ölmüş. Kocasının annesine birde kimin nesi olduğu belli olmayan kıza iki tane çocuğu bakmak için didinmiş durmuş. bizi hafta sonunda Bluebirds hause doyuran çevirmen arkadaşlara teşekkür ederim

 • camdankalp (Ziyaretçi)

  hyendo çok tatlısın arkadaşını da nasıl korurmuş..