Bluebird's House 1. Sezon 34. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Bluebird's House 1. Sezon 34. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Bluebird's House

Yorumlar (5)

 • River Song (Ziyaretçi)

  Jiwan ve yeongju için ümitlerim tükendi :( bu saatten sonra olsada nasıl inandırıcı bir aşk olur zaten. Tamam mijin iyi bir kız ama aralarında hiç aşk hissedilmiyor çok soğuklar ikiside. Tat vermiyor birliktelikleri verse tamam ama yok. Saçma sapan yere gidiyor dizi. Kız yazarlıktanda vazgeçiyor ne olacak böyle bilmiyorum.

 • Selcan (Ziyaretçi)

  Sevgili çevirmenlere teşekkürler emekleri için. Ancak; bu dizinin çevirileri çok geç yapılıyor. Yeni başlayan dizilerin çevirilerini yapmadan, çevirisine başlanmış ve geciken dizilere öncelik verebilirseniz seviniriz.

 • perihan (Ziyaretçi)

  jiwan için senarist kızla olsun istiyordum ama bu bölümde hiç umudum kalmadı. Bay Şin Jiwanın yollanacağını öğrendiğinde nedenini bildiğinden olaya el koyup Jiwanın annesine gerçeği anlatacak bence. 35. bölüm de aynı hızda gelir umarım. Çevirmenlere sonsuz teşekkürler..

 • zynp54 (Ziyaretçi)

  Teşekkürler Koreanturk elinize emeğinize sağlık.... Yine güzel bir bölümdü. Gelecek bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum. Hepinize kolay gelsin.. Başarılar .

 • Hasan [ GeceKusu ] (Ziyaretçi)

  Hyeripu & ayshi Çevirmen Arkadaslara Çok Tesekkürler . Emeklerinize Saglık . İnsaallah Diger Bölümleri de Fazla Gecikmeden Gelir :) KoreanTurk Ailesi <3