Born Again 1. Sezon 16. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Born Again 1. Sezon 16. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Born Again

Yorumlar (16)

 • Gamze Dimple (Ziyaretçi)

  Oğlanın şu psikopatlığı bırakmasını umut ettim kaç bölümdür ama sanırım yine katil olacak ki bana göre çoktan katil oldu. Bir adamı bıçakladı ve sonra aynı adamı dedektif karşı azmettirdi bir de kardeşi dustugunde kurtarmadi. Bana göre bunlar katil olması için yeterli.

 • (Han Na Ge) Nagehan ? ? ? (Ziyaretçi)

  Çocuğun ne yaparsa yapsın kızımızla savcının yakınlaşmasını engelleyememesine olan üzüntüsü ve o acıklı bakışları aklıma chicago typewriter dizisini getiriyor. Orada da hayaletin buna benzer bir bakışı vardı.. Dizi çok iyi ilerliyor. Ben merakla izliyorum. Çeviri için teşekkürler... <3

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  savcı yı çok özlemişim tarzına sesine hastayım.salak nişanlı yaptığın şeylerle kaybettin savcıyı.

 • sesang (Ziyaretçi)

  Dizi manyak dolu bizim saykoya sıra gelmez :D

 • melek (Ziyaretçi)

  yazar kaşınıyor sırf kitabına yeni konular bulabilmek için adamın içindeki canavarı kızı kullanarak uyandırmaya çalışıyor tabi adamda salak değil anladı kısaca beni tuzağa çekme gelirsem seni gömerim dedi resmen :Dbu arada diziyi nasıl mahvedebilirim diye çok düşünmüş sanırım senarist

 • Bahar (Ziyaretçi)

  Dizide başrolü tıp okuyan öğrenci sanmıştım O yüzden bu diziye başlamıştım ????hani dedim dizide ilk bölümde kötü gösterilecek sonrada ikinci şans verildiğinde(reankarne olunca)Belki farklı ve daha iyi bir insan olabilecekler mesajını vereceğini düşünmüştüm ama maalesef hiç düşündüğün gibi olmadı????Hepsi reankarne oldu ama aynı insan oldular.Iyi yine iyi Kötü yine kötü oldu.O yüzden bu kısmı hoşuma gitmedi. Çok karamsar geldi bana.???? O zaman ne anladım yeniden doğmadan sürekli aynı kötü insan olacaksan tek bir hayat yaşa bitsin iş (hiç).Bu dizi hakkındaki Genel yorumumdu.Bölüm yorumu yapacak olursam İlla oğlanı(tıpçıyı)kötü yapacaklar.(bu senariste sitem)Kız diyor ki sürekli karşıma çıkıyorsun Ne tesadüf diyor Savcı ile de sürekli karşılaşıyorlar onu sorgulamıyor neyse. Dizi zaten komple kötülerle dolu.???? iyi olan bir savcı var o da uydurma delil yapıyor zaten kız da iyi değil bildiğin saf.Aman karman çorman yuvarlanıp gidiyoruz.işin kötü tarafı Bence bu kadar izleyeceğimiz dizinin sonu ilk bölüm gibi olacak. Herkes ölecek. Keşke ilk bölümü ve son bölümü izlesek yeterdi ne gerek vardı kasmaya diyecez????????????????????

 • ???????????????? (????) (Ziyaretçi)

  Ji chulun çoklu kişilik bozukluğunu ön plana alırsak, geçmişte o karlı günde kendini bilerek öldürmediği, dedektifi o şekilde bir ritüel yaparmış gibi, aşıklar kırmızı iple bağlı şekilde doğarlar görüşünden hareketle bir sonra ki hayatında hyung bin olarak doğmak için kendi sevdiği kitapla birlikte, onu denize atan kendisiydi, böyle olmuş olabilir, ondan başka kimse yapmış olamaz zaten geçmişteki baba karakteri gerçekte yoktu onun diğer kişiliğiydi zaten bu çok belli, dedektifin mumyasını böyle açıklayabilirler belki

 • BangtanGırlsTürk (Ziyaretçi)

  Savcım ya sana hayranım.Aşkı artık sorunsuz bulmanızı istiyorum.geçmişte birleşemediniz günümüzde birleşin.Jang Ki canım seni de seviyorum ama bu dizide Savcı dan yanayım.Lee Soo Hyuk manken olduğu için mi takım elbiseyle baya uzun uzun yürütüyor yönetmen.Adamın yürüyüşünü izliyoruz.kadının kalbi nasıl atmasın.Ve Jang Ki sanırım sonunda yine Savcının katili olacak.Ve savcımızın nişanlısı gerçekten kötü ya annesi de kendisi de.çeviri için teşekküler.

 • Tarcin (Ziyaretçi)

  Jang Ki seni birde romantik dizilerde görsek.Anlatilan yeniden de dogsan Katil yine Katil.Ayrica basrol kizimizida sevimli.Tesekkürler.

 • sumuklukalp (Ziyaretçi)

  Yakarsa dünyayı garipler yakar dklsmfklms

 • Venüs (Ziyaretçi)

  Diziye kiyong için başladım ama bu rolüyle onu savunacak da değilim. Adam resmen psikopat saplantılı bir sapık hiç öyle aşk falan değil bu resmen sapıklık kızı gpsle takip ediyor her şeyini biliyor bilerek gittiği yerlere taşınıyor... yakında böcek falan yerleştirirse şaşırmam. kızın yerinde olsam korkardım. Böyle tipler saplantılı olur bırakmaya kalkarsanız akşam haberlerinde izlersiniz kendinizi. Hiç hoşlanmadım bu durumdan.

 • TC Deryam Öklü (Ziyaretçi)

  Yazık yaaa çocuğum kaç kere doğarsa doğsun, yine kızla olamayacak ve yine kötü olan taraf olacak. Herkesin katilini biliyor bence ama bütün suçlar üstüne kalıyor en sonunda da tırlatıp gerçekten katil olacak ilk yaşamındaki gibi... Tabiki mutlu son beklemiyorum ama umarım saçma da bitmez.. Elinize sağlık.

 • Seda Vural (Ziyaretçi)

  sa bin yocası .... sen benim oglumu piskopat ettin kız yeter artık ... resmen oglanı takıntılı hale getirdi ya. benim oglanda masallah 2 hayatındada takıntılı rolu ustlenmiş . savcı bey git nisanlının yanına. terbiyesiz savcı.. benim oglan bu dizide mutlu olmazsa bombalıcam koreyi. hep katil rolunde oyna sonunda hep öl yazık su cocugun yüzü bir türlü gülmüo delircem ya.

 • Çiloow???? (Ziyaretçi)

  Bu nee yaa diziye gıcık olmaya başladım madem kız savcıyı sevecekti ne diye yeniden başladılar ki biz zaten 2 bölüm izlemistik ne bu daha detaylı hali falan mı ??????????? vallaa 2 bölüm daha şans veryom digerini sevdi sevdi yoksa bay baayy ???????? ???????? ????????

 • CNasiye Boice (Ziyaretçi)

  Olan dedektife olmuş onu öldüren katil yaşıyor o ise felaket bir şekilde ölüyor sevdiği kadında ölüyor... Dedektifin suçu neydi? Bari savcıyken mutlu olsun. Diğer adama gelince umarım birini bıçaklayıp şeytan da olsa kardeşini boğulmaya terk ettiğini göz önünde bulundurursunuz. Tamamen masum hislerini kontrol altında tutmaya çalışan biri değil psikopat bir yanı var fakat asıl manyaklar savcının etrafında. Kaynanası ve nişanlısı yeter ona. Nişanlısını da zaten yanlış anlamış herkesin kurduğu her cümle doğru ağızdan çıkmıyor????

 • ayşegül kartal (Ziyaretçi)

  ya gıcık savcı gör şu kızı seviyor seni işte.senin işinde zor ama yap birşeyler..gelsin yeni bölümler.çevirmen arkadaşlar teşekkürler.