Born Again 1. Sezon 20. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Born Again 1. Sezon 20. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Born Again

Yorumlar (17)

 • *heart* (Ziyaretçi)

  savcım sen kahraman mı oldun şimdi?? aferin sanaa . sormadan etmeden öldürmek için vurdu bildiğin.. ayağından falan vursaydın bari. adamı etkisiz hale getirmeye çalışıyorsan eğer??tıpçı çocuğa üzülmeye başladım. çünkü herkes anlaşmış gibi katil muamelesi yapıyor çocuğa. yeter ama yani. ben izlerken bezdim çocuk napsın?? iyi biri olmaya çalışıyorum diyor. kızdan başka yardımcı olan da yok.. bu çocuğun psikolojisi yerinde olmayabilir belki ama çevresindeki insanlar da çok acımasız cidden..

 • Jcw (Ziyaretçi)

  Jong bom ya sadece bu karektere ne yazacak şu kalemi kırılasıca senarist oyüzden izliyorum valla .

 • Eda2172 (Ziyaretçi)

  Sonunda dizi bitti. Yorumları okuyunca herkes epey saydırmıştı diziye kızın ikilemi yüzünden izleyip izlememekte kararsızdım. Sonunda izleuip buraya kadar geldim. Kimi seçeceğini de bildiğim için rahat izleyebiliyorum galiba. Spoiler.... Açıkçası kız evet ikisine de iyi davranıyor ama baştan oğlana da niyetini belli ediyor az çok yani savcıdan hoşlandığını söylüyor.oğlana ne ara bu kada güvendi bilemiyorum ama bunda bir mahkumun kalbini alması mahkumla konuşup pişmanlığını hörmesi sonra eski mahkumları amca gibi görüp onlarla yaşamasının etkisi büyük bu yüzden çocuğubu kadar benimsedi ve iyi olmasını istiyor anlayabiliuorum boş bir sempati değil yani.Savcıyla da kalbinin atması falan eski hayatının verdiği bir şeu bence.Öğrenciye de başlarda boş değildi çok da kolyeyi takarken ürpermesi falan bir şeyler vardı yine ama sonrasında daha çok ilgilenme düzeyine geçti.Herken jong bum neden fotoğrafı direk polise göndermedi diyor. Çocuk onda da haklı bence basit düşünen biri değil sonuçta kadın onunla oyun oynuyor birini öldürüp cinayeti üstüne yıkıyor, çocuğu takip ediyor sevdiğine dikkat et falan diyor. Ayrıca yıllarca babası ona inanmamış ve babasına gerçek katili kendi yakaladıpını söylemek istiyor. Kızla bir hesaplaşması var yani direk fotoyu yollayıp alın katil bu demesi böyle birine göre basit kaçardı ki elinfe footları çok bekletmiş de değil. Kadın fotoğraflardan kurtulmayı da başardı bir şekilde fotolar silinmese okula çağırma olayına girmeyecekti belki polise verecekti. çünkü kıza soruları vardı annesine yani ve bunun için fotoğrafları kullanmayı düşündü.Kızın önünde bıçakla durması en saçma hareketiydi. Savcının da adamı başından vurup da öule bırakıp gitmesi tam psikopatlıktı ambulansı araması gerekirdi hiç değilse. Savcının da geçmişten gelen güçlü bir kızı koruma içgüdüsü var ve bunla hareket ediyor.

 • Seda Vural (Ziyaretçi)

  dizide tek masum jong bom la :D adamı zorla katil yapmaya calıssalarda yine maşallah .baskası olsa simdiye katliam yapmıstı. kadersiz cocugum benim sa bin sünepesi yine boncuklar dagıtmaya devam :D

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  üç akıllı insan bir psikonun oyuncağı oldu.savcı göya akıllı suçlu neden ortada kim yapıyor bunu demiyor .kız salak gibi ortada geziyor ya insanda biraz korku olur.

 • Bahar (Ziyaretçi)

  Jong bum katil değilmiş sadece katil kafasi var biraz bir kibrite bakıyor yanması gibi bisey????Ama görüyoruz ki sürekli Normal bir insan olmaya çalışıyor kız da ona yardım ediyor .Aslında Demek ki doğru başka bir insanı sevse Bu saf kızı Sevmese Belki de kurtulacak normal bir hayatı olacak???? savcıda akıllıyım diye geçinip gezsin Dursun ortada eski nişanlısını tanımıyor adam sürekli oglanı suçluyor.

 • (Han Na Ge) Nagehan ? ? ? (Ziyaretçi)

  Ben öncelikle savcımı tebrik etmek istiyorum. O kadar kadının arasından en psikopat olanını tercih etmiş nişanlanmak için. Gerçekten büyük şans. Analı kızlı sorunlular çünkü. savcımızı bol bol yürüttüler hattâ koşturttular bile... o iyiydi????Ama direkt kafasına nişan alması ve orada bırakması hiç yakışmadı mesleğine... Herhâlde dışarıda haber verecektir ambulansa diye umuyorum. Ne yaparlarsa yapsınlar bu üçlünün kaderi değişmiyor. Dizi de çok anlaşılır değil. Ama buna rağmen merakla izliyorum. çeviri için teşekkürler.????

 • Eda (Ziyaretçi)

  Arkadaşlar 23 ve 24. Fragmanında kızın duygularımı degisiyo tıp ögrencisindenmi hoşlanmaya başladı bilen varmi

 • Hülya Onkun (Ziyaretçi)

  ciddi ciddi tıp öğrencisi ile kızın birlikte olmasını mı istiyorsunuz.? değişen hiç bişi yok herşey geçmişle birebir. ola ki tıp öğrencisi şimdiki zamanda farklı olsaydı olabilirdi. geçmişde olmadı simdi olsun diye düşünürdüm. dizi çok şaçma mantıksız ama izlettiriyor. eminim sonu da bi o kadar saçma bitecek. yalnız herşeyin üstüne birde sonda kız tıp öğrenciyle olursa daha ne diyim bilemiyorum.

 • Manwoel (Ziyaretçi)

  Ne olduğu bellisiz.. Ne olduğu bellisiz koca bir bölümdü yine ya hem sinir oluyorum hemde devam ediyorum izlemeye acaba ilerki bölümlerde düzelecemki diye ama yok. Yinede finale kadar kendime işkence edip izleyeceğim heralde.. Bu arada kıza sinir oldum iki oğlanada yüz veriyo ikisinede bi ilveli bi cilveli kızım kimi sevdiysen ona git ne arada gidip geliyn ikisinide oyalıyn ????????

 • Jiminpup (Ziyaretçi)

  Ki Yong için güncele yetişeyim diyordum vazgeçtim hiç olumlu bir yorum yok birkaç klip görmüştüm zaten Ki Yong başrol mü değil mi belli değil gibiydi kadın karakter biraz garip gibi yorumlar beni aydınlattı ama Ki Yong için finaline bakacağım herkes baya nefret yağdırmış kolay gelsin çevirmenlere.

 • Ela (Ziyaretçi)

  Valla kızın aptalligina diyecek lafım yok artik, sanirsin super kahraman tek başına terkedilmiş okula gitmek nasıl bir cesarettir yiğidim???? birde ricam artık şu çocuğa beyaz pantolonu giydirmekten vazgeçin noy desen boy fizik desen fizik takmışlar bu pantolona???? birde sa bin cidden aptal bu kadar lafa herkes kiza aşık olur boncuk dağıta dağıta geziyor... Yavrumun üzüldüğünü gördükçe yüreğim parçalanıyor????????????

 • ???????????????? (????) (Ziyaretçi)

  Canım ????Jang Ki Yong Türkiyeye 2015 te gelmiş https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c...

 • yunşil (Ziyaretçi)

  En başından yazdığımı tekrar yazayım. burda herkesin sinir krizi geçirmesinin nedeni bütün karakterlerin tasvirinin saçma ve aşırı derecede gerçeklikten kopuk olması. konudan bahsetmiyorum.yönetmenin beceriksizliği.

 • sesang (Ziyaretçi)

  Saykoların zeki olması gerekmiyor mu sen niye bu kadar şapşalsın jong buma, olay yerini tasarlayanın sen olması gerekmiyor muydu, kız önceden gitmiş oraya, bir plan yaptın bari düzgün yap, kanıtları baştan sırf hyuk u sinir edeyim diye kendine saklaman ve geciktirmen zaten aptalcaydı, bu son aptallığın oldu, bana inanmıyorlar diye trip yapmak sayko tanımına uymuyor, sayko dediğin şüpheleri kendinden mümkün mertebe uzaklaştırmaya çalışır, bu sürekli bana inanmıyorlar aman suçlu olsam kaç yazar derdinde, zaten katil olacağım ha şimdi ha sonra önemli değil umursamazlığı var. Kafasından mı vuruldu kan kafaya doğru mu aktı oradan emin olamadım, dizide bir sayko kız akıllı sanki :D Savcıdan da nefret eden edene, yine hapisteki saracak başına. Karizmatik savcım ön yargılı görünebilir ama hem geçmişte hem günümüzde adamın eline milyon tane sebep veriliyor, obsesif takıntılı ve hem laflarıyla hem hal hareketleriyle hiçbir şekilde güven vermeyen bir adam var ortada , sen tek başına kızı korumaya çalışsan ne olur, daha kendini kanıtlayamıyorsun. Önce bir şüpheleri kaldır üstünden sonra adam akıllı koru kızı. Başrol kızın pervasızlığını söylemeye gerek yok zaten, hem geçmişte hem günümüzde kaç defa uyarıldı tek başına yiğitlik taslıyor her seferinde, o kalp hastası haliyle ses duyup gitmesinden beri akılsızdı zaten :D Yine eli silahsız bari savcının verdiği koruma aletlerini taşı yanında bu kadar aptal cesaretin var madem, iki adam arasında köprü olacağım diyerek aslında tam tersini yaptı iki zamanda da :D Dizi yine de çok ilgi çekici ve güzel çok değişik beklenmedik bir kurgu, senarist geçmişten günümüze üç kişinin kaçınılmaz bağlı kaderini gösterdi , şu ana kadar da çizgisini bozmadı. Geçmişe dair soru işaretleri hala var : Öldükten sonra savcıyı sayko mu öyle bağlayıp yüzünü ezdi işte yeniden doğma ayini yapmak için falan, kafasından vurup nasıl sağ kurtuldu bu. Başrol iki adam olsa da dizinin çifti hep kız ve savcıydı, oğlan tek taraflı kimseden sevgi görmemiş, ilk kızdan

 • sesang (Ziyaretçi)

  aptalsın jong bum erken kalkan yol alır , elinde fırsat varken işi şansa bırakırsan zekiler kullanır böyle

 • mor yell (Ziyaretçi)

  Yani acaba ben ne izledim diyorum her seferinde. Yani sen katilin fotoğrafları hemen gönderme bekle. Gece yarısı okula gidin cümbür cemaat hem de savcıya sakın gelme diye mesaj at. Zaten bu akılla nasıl hoca olmuş bu kadın. İpleri çözmeye çalış sanki bıcakla hemen kesilmezmiş gibi. Bu kadar basit senaryo olamaz ya. Hem nasıl hemen savcıya aşık oldun ki. Yoluna ışık tuttu diye mi? Bizim oğlan daha fazla şey yaptı. Tam oturmamış karakteri tam oturmamış. Aşırı sinirlendim valla bu bölüm. Hele o dedektif yok olmuyor ya. Çok gıcık oldu hele de en son sahne de. Siz birbirinize yakışırsınız