Born Again 1. Sezon 26. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Born Again 1. Sezon 26. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Born Again

Yorumlar (9)

 • *heart* (Ziyaretçi)

  tıpçı çocuğa üzülüyorum..

 • Bahar (Ziyaretçi)

  Ne kızmış arkadaş Onun için Ölünüyor.Sırf onun için yeniden doğuluyor.????Kız bir onu seviyor bir bunu seviyor.Etrafındaki adamlar sürekli onu korumaya çalışıyor ama kız hiç çevresine dikkat etmiyor.????Enteresan...Mümkünse bir daha doğsunlar başkalarına aşık olsunlar.Savcıda öğrencide kurtulsunlar şu kızdan.o zaman her şey normale dönecek herkes mutlu olacak????????????

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  ne oldu 26 bölüm savcı diyodun sevgilisinden ayırdın hemen 2 dk.döndün.ay sonu nasıl iyi bağlayacaklar düşünemiyorum bu kadar manyakla.

 • Jade (Ziyaretçi)

  Dizi izlerken çok yorum yapmıyorum genelde hızlı hızlı izlediğim için ama gerçekten artık dayanamayacağım. Bu diziye inanmazsınız ama Lee Soo Hyuk hayranı olduğum için başladım. 2 senedir askerden dönmesini ve sonunda başrol olabileceği bir diziyle ekranlara tekrar çıkmasını diledim. Bu diziye onun için başladım ama, ben bu diziye başlarken onun başrol olmadığının gayet farkındaydım. Bu yüzden yüksek bir beklenti içine girmedim anlamıyorum neyin kavgası bu? yine burada yorumlar iyi Korede resmen isyan etmekteler. Yahu psikopatmış bilmem obsesif mış neyse ne abi konu zaten Ji Chul/Jong Beom üzerinden işleniyor. mydramalist de de zaten yazıyor adam başrol baş ne bekliyosunuz? hangi klasik kore dizisinde başrol değilde ikinci çocuk kazandı kızı? Bana yok şu dizi bu dizi diye örnekle gelemezsiniz abi gelemezsiniz çünkü o ikinci çocuk şurda kazandı kızı dediğiniz dizide bile ikinci çocuk gibi gösterilen daha sonra kızı kazanan biris var ve muhtemelen başrol olarak da o ikinci çocuk sanılan birisi var mydramaliste. Yani aslında hiçbir dizide en azından klasik olan genel bildiğimiz gibi yan rol yan roldur ve kızı asla kazanmaz. Çok büyük bir Soo hyuk hayranıyım evet. kızla da shipledim evet ama acı çekti diye ikinci hayatında kızı kazanması mı gerekiyor? siz bu dünyada çok mu adaletli yaşıyorsunuz? veya JiChul? ne farkeder ikiside acı çekmiş birileri. Ama derine inersek Ji Chul kadar kimse acı çekmedi. Çocuğun psikolojik sorunlarını göze sokup yok nasıl böyle birini sever diyenler var abi ne var çocukda obsesif komplusif bozukluk varsa ? burada bu diziyi izleyenin yarısından çoğunda bu sorun var. o kadar acıyı çekip annesi tarafından darp edilen ve asla sevilmeyen ikinci hayatında da sevilmeyen bir robot olarak görülen bi çocuk. neymiş Soo hyuk acı çekiyor şöyle öldü böyle oldu. Valla ben karaktere bakar yorumu yaparım Lee Soo hyukuma bayılıyorum ama Kim Soo Hyuka gelirsek o konu biraz tartışılır abi. Ki zaten tartışılıyor bence. Ben iki erkeği de seviyorum bu dizide evet.

 • Angelca (Ziyaretçi)

  Anlam veremiyorum herkes uzunca yorum atıyor spamlamıyor da Bi benim ki mi battı yetkililere sesleniyorum sorun neyse söyleyin ??

 • Angelca (Ziyaretçi)

  Ben uzunca bir yorum yapıyorum spamlanıyor niye ?

 • 3haziran2020 (Ziyaretçi)

  Bir dizi nasil çöp olunur bir aktris nasil göze batar bence bize bunu gostermek icin cekmisler. Bu kadar ayran gonululuk ozur dilerim ama buladar safligi da gecen mallik olayi daha gormedim oyunculari yazik. Biri yorumda yazmisti bu kizin oynadigi diziye artik onyargim var izlemem aslaaa... Lee sohyuka yazik olmus

 • sumuklukalp (Ziyaretçi)

  Kızımızın kafası karışık bir yandan öpüyor bir yandan itiyor ulan 13 bölüm oldu bir karar ver da yeter

 • sumuklukalp (Ziyaretçi)

  Bu dizinin yorumları kim suçlu kim suçlu değil tartışmalarına dönüyor ciddiyetim bozuldu dsklmfksl Arkadaşlar dizideki kimse masum değil sakin olun...