Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Bravo My Life

Yorumlar (6)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  ay utanmazlara bak ya aile de biliyor ilişkiyi bu kadar da olmaz bakalım en çok merak ettiğim çift bunlar şimdi acaba kız ne zaman öğrenip haklarından gelecek.

 • River Song (Ziyaretçi)

  Dizinin gidişatı çok farklı çıktı. Ben yönetmenle kız olacak sanıyordum ama olay bambaşka oldu???? Demek ki kız bu iki oyuncu arasında gidip gelecek ama tabi benim sevdiğim çatlakla değil de diğeriyle olacak gibi. Keşke vampir savcım esas oğlan olsaymış ya kızla çok yakışırlardı???? içim burkuldu böyle biraz açıkçası ve hayal kırıklığına uğradım.Çeviri için çok çok teşekkürler???

 • Hadess Aksar (Ziyaretçi)

  ya umarim yonetmen Larayi sevmez kiziyla daha cok yakisir ve su tas mubarekimiz son sahnede muhtesemdi kesuinlikle yakisiyorlar umarim WON LA DIYILDE ONLA CIFT OLUR DIZI MUHTESEM

 • meseka85 (Ziyaretçi)

  Tek gecelik hata olsa da sen bunu yeni yapıyorsun karın önceden yapmış bitmiş ve çocuğu üzerine bile almamış. Sanki sizde bekaret çok önemli. Allahım hele o damada ne demeli karaktersiz kadınlar oldukça erkeklerde böyle devam ediyor işte. Do ha na aç artık kalbini sende yoksa oyuncu züppe ağına düşürecek seni.

 • ceyda (Ziyaretçi)

  rmzeynep çeviri için çok teşekkürler elinize sağlıkher bölümde çevirmen değişiyor dikkatimi çekti ama çevirilerde hızlı geliyor sanırım bu bizim için avantaj oldu:)))

 • meseka85 (Ziyaretçi)

  Çeviri gelmiş hoş gelmiş