Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Bravo My Life

Yorumlar (6)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  kime kızayım bilemedim anneye kızdım tamam bitti grace kelly zamanları zaten en sinir olduğum anne tipi çocuklarının çocukları olan anneler.hala o kadar emek vermişsin koca adam istemiyorum dedikçe neden.baba 30 yıllık eş,ne bir açıklama fırsatı verme elin zillilerini baş tacı yap şimdilik beter olun.gençler ailelerin sıkıntısını çekerek çalışarak devam.ya şua aktör olmasa ciddiyetten öleceğiz. oy hyun woo canım benim tatlı aşığım .

 • River Song (Ziyaretçi)

  Çocuk mazoşist çıktı???????????? Bölüm yine çok güzeldi. Nasıl başladı bitti anlamadım. Şu diğer aktör beni yine çok güldürdü???? yakışıklı ve çok saf bence çok iyi karakter. Kadına çok üzüldüm. Hele kızı onu öyle görünce çok korktu ya içime oturdu. Kadının diğer kızı tam bir pislik. Ama onun evleneceği adam da pisliğin teki oh olsun ona hakediyor.Çeviri için çok çok teşekkürler???

 • empress&sarayatta (Ziyaretçi)

  ben de bölümlerin nasıl bitigini anlamıyorum hafif şeker tadına sürükliyeci bir dizi https://uploads.disquscdn.c... iamnotmuggle çeviri için kadın kraliçeler gibi yaşıyordu birden düştügü hale bak onun için çok zor olacak keşke zamanında kocasına söyleseydi aslında iyi biri cazgır da degil merak ediyorum kızlarının ve onun sonu ne olacak bir tanesi nişanlı o da aldatıyor onunkine benzer yüzük aldı..annesi çok şeker bir kadın dong yiden beri severim ayrıca güzel de

 • Sunbae. (Ziyaretçi)

  Tüm kadrosuyla beğeniyle izlediğim muhteşem yapım. Çeviri için teşekkürler..

 • Hadess Aksar (Ziyaretçi)

  suoer super su diziye bayiliyorum

 • meseka85 (Ziyaretçi)

  Bazen eski dizileri hatırlatsada duyguları iyi işlemişler. Çeviri yapanlara teşekkür ederim. Normalde bölüm sayısı fazla olan dizileri izlemem ama bu çekiyor içine.