Chuno 1. Sezon 19. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Chuno 1. Sezon 19. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Chuno

Yorumlar (6)

 • Meri (Ziyaretçi)

  Yürüyen pudra kutusu trip üstüne trip atıyor. Adamın peşine takılmasaydın nereye gidecektin?! Tapınaktaki rahip bile orada uzun süre kalmasının tapınak için tehlikeli olacağını söyledi. Toplu tecavüzden kurtuldun. Tek başına iki adım ilerleyemedin anında yakalandın. Adam kendisi de zor durumdayken senin için elinden geleni yaptı. Başka bir erkeğin yanında kocana veda konuşması yapıp neden küçük düşürüyorsun!? Neden adama iki de bir zamanında diğerini sevdigini söyleyip duruyorsun!? Adam eski eşini sana bir kere anlattı ve bir daha bahsetmedi. Doğrusu da budur zaten.Bir önceki bölümde Çinli elçi ile S. Tea Ha el sıkıştı. Demekki Çinde Avrupalıların etkisiyle bazı mevkilerde el sıkışarak selamlaşma yaygınlaşmış. Eski devirde Orta Asya Türklerinde el sıkışma yok. Anadoluda hep var mıydı, yoksa buraya da sonradan Batılılardan mı geldi bu selamlaşma merak ettim doğrusu.

 • karaejder (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürler

 • Yağmur Özışık (Ziyaretçi)

  Dayak adamda bağımlılık yapmış :D Ben ilk darbede ölürdüm herhalde...

 • Kore23 (Ziyaretçi)

  Daegil ime yazık yaa, daegil kızı onca sene sadık bir şekilde beklesin ama eonyoung hanım yeni manitasıyla aşk meşk yaşasın, olmamalıydı. Harika bir bölümdü koreanturk e çok teşekkürler.

 • golden plover (Ziyaretçi)

  bu kızın köle olmasına rağmen prenses edalarında olmasını dizinin başından beri anlamamıştım, meğer kızın başını önüne eğmesine daegil in tahammül edememesiymiş sebebi...

 • hilal nur (Ziyaretçi)

  MÜKEMMEL..AMA BU AŞK İŞİ HİÇ OLMAMIŞ...ÇOK YANLIŞ..KOREANTURK SEVGİLER