Grand Prince 1. Sezon 10. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(1 kişi puan verdi, Ortalama: 5 / 5)
Grand Prince 1. Sezon 10. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Grand Prince

Yorumlar (20)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  of ya insan hiç mi ders almaz be şimdi ne olacak ay yeni bölüme geçemiyom.

 • Bahar (Ziyaretçi)

  Yani şu hwi de bir akıllanmiyor ya.abisi onu öldürmeye kalktı.3 sene dağlarda taşlarda esir kamplarında geçirdi zamanını bizde sandık ki gözü açılmış olarak döndü diye sonuç yine kandırıldı gerçekten siyasetten ve entrikadan anlamıyor.????

 • melek (Ziyaretçi)

  adam düğününde ne amaçla böyle bi saldırı planlasınki inanırlarsa dizinin gidisatina ters düser sacma olur

 • Pharam (Ziyaretçi)

  Yani böyle olması gerekir. Dizi devam etmeli demi. Böyle şeyler olmalı ki 20 bölüm daha merak dolu olsun. Şimdiden kavuşsalar hiç bişey kalmaz izlemeye. güzel bölümdü daha neler olucak çok merak ediyorum. Çeviri için teşekkürlerKirisaki ve Koreantürk vatandaşları.????????

 • (Han Na Ge) Nagehan ? ? ? (Ziyaretçi)

  Ama zaten bunun çocukluğundan belliydi böyle sinsi, böyle kötü, böyle yılan olacağı...Çeviri için teşekkürler.

 • ??? (Ziyaretçi)

  Allah kahretsin! Bu nasıl bir bölümdü böyle? Prens Jin Yang dur durak bilmiyor.Bu bölümden sonra kötü şeyler olacağını hissediyorum..

 • SACHIMCAM (Ziyaretçi)

  Hırs ne kadar kötü bir şey ya

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  nedense ??? bu 10.bölümü izlemek istedikçe hep erteledim !!!demek ki acayip derece vuku bulacak saçmalıklara :::acayip derecede sinirlenecek mişim !!!kurulan kumpas öyle tıkır tıkır işledi ki ::::sinirden gülüyorum ;))))ve fragman da hiiiiiç iç açıcı değil ://///bakalım nereye doğru yol var ???çooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • koca trakyalı (Ziyaretçi)

  Çurçen kızçe yıkanıp taranınca pek akça pakça oldu lakin platonik olmayaydı iyiydi.https://uploads.disquscdn.c... Prens Jin Yang durmak bilmiyor kardeşinin en mutlu gününü yine zehir etti. Hem iftira attı hem düğününe engel oldu bir taşla iki kuş adamın kafası paso entrikaya çalışıyor.

 • usagikore (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürler

 • empress&sarayatta (Ziyaretçi)

  teşekürler krisaki

 • Gökbörü (Ziyaretçi)

  3 Nisan 1453... 3 gün sonra İstanbul kuşatması başlıyor, hihiihih :D

 • Seyon0209 (Ziyaretçi)

  Kücük Prensin sevdigi ile sade hayat yasama istegi suya düstü.Istemiyerek de olsa Kraliyet islerine karismak zorunda kaldi sirf veliaht Prensi korumakicin ve sevdigi kizin öbür evliligi iptal ettiri kendisiyle evlenmesini sart kostu Kraliceye.

 • usagikore (Ziyaretçi)

  https://www.youtube.com/wat... çok tatlılar

 • 7yoncas (Ziyaretçi)

  Güzel ilerleyen bir diziyi daha perişan etmelerini ayakta alkışlıyorum. Yazıklar olsun senaristler yine olayı karmaşıklaştırmada üzerinize yok. Ha bu arada düğün tarihlerinin 1453?te olması (İstanbul?un fethi) dikkatimden kaçmadı ???????????

 • gözdey (Ziyaretçi)

  afedersiniz ama gül gibi dizinin b*kunu çıkardınız senaristler. adamı kendi düğününde tongaya düşürdünüz pes ya. ay evlerden ırak bunlar gibi düşmanlar ya. gece gece asabım bozuldu yemin ederim. şunlar evlenseydi ne olurdu.... kenafir gözlü jin yang o kadar yakışıklısın ki başka bişey de diyemiyorum... -.- artık umarım senaryo biraz düzelir şu kenafir gözlünün karısı olan kadın da ayy allah düşmanıma bile vermesin öyle eş o ne ya. bi kaşık su da boğasım var ikisini karı koca. pislikler :(

 • Mine (Ziyaretçi)

  anladık çok şey etmemek lazım bunlar kavuşamayacak belli oldu zaten tarihi dizilerde senaristlerin genel özelliği bir mutsuz son yazmak

 • jua (Ziyaretçi)

  hakkat o ne biçim bir bir ihanet planı be. iki saniyede uydurmuşlar acele senaryo yazmışlar.ya bari biraz gerekçesi sağlam çamur atmalı bir ihanet senaryosu yazın di mi ama. onca zamandır bu asyalı milletin tarihi dizilerini izliyoruz bu kadar da sallamasyon mu olur.

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Kim mahvettti diziyi derseniz. Biz değil senarist mahvetmiş. Bu kadar salakça bir gerekçe ve öldürdüğü adama soruyor. Bunu sana kim emretti. Prens Eun Song emretti diyor. Buna kim inanır. Korenin Kadir İnanırı inanır. Güzelim diziyi bozmak için çaba sarfeden senaristi şimdiden kınıyorum. Yazık etmiş. Kendi düğününü mahveden prens olarak tarihe geçmiş, buna da herkes inanmış. Yazık. Başında küçük prens veliahtın tahta geçmesine ön ayak oluyor ve kraliçe tarafından Savunma Bakanı yapılıyor. İlk işide Büyük prensin kayınbiraderini muhafız komutanlığından almak. Aldımı bilmiyorum. Akıllı prens hemen karşı harekata geçiyor küçük prensi iki dakikada evlendirme planı yapıyor. Karısı ana kraliçeye gidiyor. Her ne kadar karşı çıkmışsamda şimdi 3 yıllık hasret kavuşsunlar hemen düğün yapılsın diyor. Ana Kraliçe gibi birisi, ki bunların her türlü hainliğin içinde olduklarını bilmelerine rağmen sözüne rağbet ediyor. Düğün günü veriyor ve Büyük Prensin karısı bunu aileye götürüyor. Evini de büyük prens tutuyor. Herşeyi ile ilgileniyor. Kimin emriyle Ana Kraliçenin emriyle. Daha gülünç durumlar olamazdı ama nasıl başardın hayret senarist efendi. Helal olsun. Ana Kraliçenin kovduğu insanlar şimdi baş tacı oldular, sözleri bir günde dinlenir oldu. Yanar dönermisin birader. Olmamış. Küçük prensin de bir gün önce tehdit ettiği adama bir gün sonra düğününü emanet etmesi hiç olmamış, hiç hazırlık yapmamış, hiç adamı yok. Nasıl gidiyorsun birader. Kuzuyu Kurda teslim etmişler. Haberi yok. Bir de kralı koruyacakmış. Hangi akılla. Böyle bir kumpasın içine düşmüşsün, tecrübe kazanmışsın, güvenmediğin insanlar çevreni sarmış, sen yaylalar türküsünü söylüyorsun. Olmamış kere olmamış. Bu bölüm baştan aşağı sarmaşık, dolaşmış, senarist ne yapacağını nasıl dümen çevireceğini bulamamış, direk dalmış. Ev halkı da şimdi prensin bu konuşturduğu adama inanıp da küçük prensi hapse attırmaları an meselesi, hatta vatan hainliğinden asılır. Şahit oldular. Ne güzel. Peki onca olay olurken nerdeydiniz. Bi

 • Funda Şeker (Ziyaretçi)

  çok tatlişlar ya birbirlerine çok yakışıyor kisslerde çok başarılılar :D yapmacık gelmiyor :)