Live 1. Sezon 11. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Live 1. Sezon 11. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Live

Yorumlar (16)

 • Dilan (Ziyaretçi)

  Boşanan çiftin ev halleri çok güzel be

 • esra (Ziyaretçi)

  polis kiz Kwang sonun komik oldugunu söylüyor ama burdaki karakteri hic de komik degil ki, neresi sevimli ve komik pek anlamdim, tam tersine genelde tanidigimiz kwang sonun karekterinden farkli bir kisiyi oynuyor burda, ve burda ne sevimli nede komik, tam tersine ciddi ve bazen de sinir bir karakter. Kiz la bizimkisi hic birbirlerine uymuyor ama senaryo uyduru, bence ask falan olmasa daha iyi olurdu.Polisin kizi, babasi polis, annesi polis ama kiz gitmis kendine siddet uygulayan, zorlayan oglani secmis. Bazen kadinlarda sucsuz degil, döven kocayi dayima affeden, siddet uygulan babaya özür bulan annelerin de sucu büyük. Tek basina cocuk yetisdirmek zor diye cocuklari siddetten veya cinsel tacizden korumayan annelerde korkunc.

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  bu bölüm yaşlı polisin konuşmaları ve çocuğun ağlaması dışında her şeye sinir oldum.çocuğun babası oğlunu mahvetmiş polis bir şey söyleyince oğlumda oğlum,zürafa seni seviyoruz ama çok itici oluyor tavırların onun almasına müsade edemem ne demek ya seviyorsan sessizce korur ve zamanını beklersin adam gibi,polisin karısına sinir oldum buz gibi sanki başkası konuşuyor ilk zorlukda adam sarılacaktın ne ayrıldın,kızı her gün zorbalık görüyor babasına kızıyor oğlu hiç bir halt yaptığı yok babayı beğenmiyor.Doktor kendi işi önemli polisin ki önemli değil havasında kızlar da önemli suçlunun yakalanması da yakalanmasın sana daha öyle çok kız gelir.kızların annesi her şeyin farkında aptala yatıyor kızların kocaman olmuş attır adamı içeri çalış ya da üçünüz bir olun şarhoşken eşşek sudan gelinceye kadar dövün. polis kız he olayda duygusal davranıp birilerine kendisi ile aynı fikirde değilse kızıyor ay şiştim be.hasta polise de üzüldüm ya ne şok.karısı da arayıp kardeşi için para istiyor. hayatlar hayatlar.

 • nlgn??Hanbin?? (Ziyaretçi)

  evet kızı güldüren alırmış bende bunu bekliyorum özellikle böyle korkunç şeyler yaşamışsa ... çeviri için teşekkürler

 • gözdey (Ziyaretçi)

  ne hayatlar var... nelere susuluyor korkudan... izlerken içim sızladı bu bölüm...

 • hayat pınar (Ziyaretçi)

  Özellikle Oh Yang Chon ve babası arasındaki ilişkinin gidişatını merakla ve hatta iyi ümitlerle takip ediyorum. Umarım güzelce bi sarılırlar.

 • River Song (Ziyaretçi)

  Çeviri için çok teşekkürler Ayris ?? Tsunade ?? excellensouldean ?? sağolasınız

 • Gazel Öztürk (Ziyaretçi)

  Great seducer gibi bir dizinin ilk bölümlerinden itibaren hitlerin arasında olmasına rağmen bu kadar kaliteli ve insan hayatının gerçeklerini ele alan dizinin 12.bölümüne kadar hitlere girememiş olması televizyonlarımızda sürekli olan saçma sapan dizilerin fazla izlenme sebebini açıklamış oldu.

 • sug[ARMY]oongi (Ziyaretçi)

  https://www.youtube.com/wat... kötü bölümdü bu güzel ost u bırakmak istedim

 • Selenay Wınner (Ziyaretçi)

  YAAaa sonundaaa

 • Igotcircle (Ziyaretçi)

  Dayanamayıp 10.bölümün arkasından başını izlemiştim biraz çeviri geldiğine göre hepsini izleme zamanı :D

 • ??? (Ziyaretçi)

  Bir bölümde bu kadar çok istismar edilen hayatları görmek çok üzücüydü gece gece içim karardı! Kimilerine yayımlanan bölümler kamu spotu gibi gelebilir ama hayatın gerçekleri bunlar, birilerinin hayatına ufacık da olsa ışık tutup yol gösterebiliyorlarsa ne mutlu onlara keşke bu tarz diziler daha çok olsa... Seviyorum bu diziyi..

 • 25. Louie (Ziyaretçi)

  Çevirmenlere çok teşekkür ederim, böyle güzel bir dizi çevrilmese çok yazık olurdu. O kadar inandırıcı ve hayatın içinden ki, bilmediğimiz veya ciddiyetinin farkında olmadığımız olaylara bakış açısı kazandırıyor. Çok akıcı bir dizi, hiç bir olay gözüme batmadı. Bitmesine üzülüyorum :?(

 • Şevval Günal (Ziyaretçi)

  Bu diziye önem verilmiyor mu gelsin artik çeviriler ????????

 • Selenay Wınner (Ziyaretçi)

  1 hafta olmişş inş çeviriisi gelir ????????

 • gözdey (Ziyaretçi)

  çeviri duasına çıktım allahım sen yüzümü kara çıkartma amin :D