Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Marriage Lyrics and Divorce Music

Yorumlar (7)

 • fatımanur bilen (Ziyaretçi)

  abi şu kadar entrikaya dizi sıkıcı yani sung hon için izliyorum umarım 2 sezonu daha hızlı ilerler konusu ya ilk 8 bölüm gelecek geriye kalan 8 bölüm geçmiş mi gösterilir senaryo çok acemi bir yazar elinden çıkmış gibi

 • melek (Ziyaretçi)

  avukatın metrese bak hiç sarap açmamış ama evde tirbüşon var hahaha :Dsafcıkları oynuyolarya bide.doktor desen ayak üstü iki dk da yalan söyledi kuzenim diye.

 • Angel 74 (Ziyaretçi)

  İkinci sezon olmasın bence midem bu filmi kaldırmadı.

 • KelebekTozu (Ziyaretçi)

  Sanatçı kız resmen adamı çağırdı kendine sarılmasını istiyor. Kendi kalbin bir zamanlar başka bir erkek tarafından kırıldı diye şimdi de sen profesörün karısının kalbini mi kıracaksın....Hayret bir şey....Bu avukat oğlanı anlamak mümkün değil. Evliliği basit bir şekilde kopma noktasına gelmişken üstelikte karısı boşanalım demişken ve kocasının değişimini anlamışken avukat ne diye boşanmazzzz....Zaten sporcu kadına karşı hislerin başlamıştı niye barışıyorsun ki karınla üstelikte karının hiç değişmeyeceğini ve hep bencil olacağını bile bile...Aldatacağına karınla aranı tekrar kötü yap. Zaten o kadınla yeni bir kavga çıkması için çok beklemeye gerek yok. Babanın doğum gününe gelememesini bahane olarak kullan kavga çıkart boşan gitsin. Sonra sporcu kadına ilan-ı aşk mı edersin yoksa evlenir misin kimse de karışmaz. Kimseyi de arkadan boynuzlamış olmazsın. Şimdi burada anlatılmak istenen sunucu kadın gibi çekilmez bir kadınsanız aldatılmayı hak edesiniz mi??? Öyle de olsa karısı onu aldatmadığı müddetçe aldatılmayı hak etmiyor bence. He avukat karısının kendine ettiği bencillikleri karısına aynen iade edebilir bence bu hakkı var. Ama aldatmaya hakkı yok.Doktor ise sapıklıklara devam. Karısına bile evde ne biçim davranıyor. Bir de diğer kadını kuzeni gibi göstertti hemencecik. Hiç telaşlanma ibaresi olmadı yüzünde. Adam profesyonel yalancı. Neyseki bu bölüm onu pek göstermediler.Çeviri için emekleriniz için çok teşekkür ederim ellerinize sağlık.

 • 3466ot (Ziyaretçi)

  Profun metresinin sesi: kara tahtayı tırnaklarsın ve o esnada bir ses çıkar sinir eder aynısı????????????????????????????????????

 • M.N.D. (Ziyaretçi)

  Spoiler :Doktor ve sapıklıkları tam gaz devam , adamda nasıl ihtiras varsa bitmek bilmiyor , bi yandan kocasını kalpten götürme planları yapan teyze , adama meylettiğinden gelinini kötülüyor saçma sapan. Kadın napsın böyle ilgili koca olunca insan şüphe etmez herhalde .Prof ve bir o kadar yüzsüz metres neymiş bana sarılır mısın diyor , fragmanda sana dokunmak istiyorum diyor , sapıtmış iyice o da , sanırım eski sevgilisinin tam tersi karakterde diye adamı gözüne kestirdi , adama yani namuslu diye yaklaştı , kendisi namussuz onu ne yapacağız .Adam çok namuslu olsaydı zaten sana meyletmez, seni metresi yapmazdı .Avukat da güya dizinin masum çifti hiç alakası yok , çok aşıksan boşan karından ne yaparsan yap sonra .

 • Asya (Ziyaretçi)

  Fragmanıda izledikten sonra gerçekten eğer ikinci sezon olcaksa üç adamında sürünmesini istiyorum. Boyle vefasız adamlara denk gelmekten korkar oldu insanlar boyle diziler yüzünden. İzlemek istemiyorum diye diye finale geldim. Gerçekten senaryo berbat ama yarım bırakamıyorum dizileri buraya kadar geldim. İkinci sezonada metreslerle evli mutlu çocuklu hallerini izleyeceğiz artık