Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Marriage Lyrics and Divorce Music

Yorumlar (12)

 • fatımanur bilen (Ziyaretçi)

  ilk 8 bölüm çok konusu çok kapalıydı şimdi ilişkiler ortaya çıkmaya başladı

 • melek (Ziyaretçi)

  doktor enstes eilişkileri seviyor ben onu anladım birine anne der birine kardeş der ama düşünceleri hep kirli..kocasını zorla spora yollayan kadın kendi ayağına sıkmış..kocasına araba alan kadın neyin kafasını yaşıyor bilmiyorum kollarını tedavi etmek varken çocuklarının eğitimine vs yatırım yapmak varken yada daha faydalı birşeye yatırım yapmak varken araba alıp kocası şımartmak enayilik..kocasına ve çocuğuna tam davranması gerektiği gibi davranan bi tek doktorun karısı ama gel görki oda anayı kınaya kınaya belayı çekti üzerine..neyse en azından kim kiminle nerede ne halt yiyor bu bölüm biraz daha anladık..son olarak birşey daha söylemek istiyorum avukat adamın karısına olan sevgisinin bitmesini son derece normal karşılıyorum.kadının davranısları tamamen anormal..ama aldatmak yerine ayrılmayı tercih etseydi adam haklı olacaktı..

 • çiğdeemmm ???????? (Ziyaretçi)

  Dizi de zaman kavramı o kadar karışık ki ne izlediğimi şaşırıyorum ????????????????????? Neyse ki sonunda çiftler belli oldu.. bundan sonrası nasıl olacak merak ediyorum.. ????

 • Mavim (Ziyaretçi)

  Profesöre kızmıştım ama en iğrençi doktor çıktı. Adam üç kişiyi idare ediyor resmen karısı, üvey anne ve metres yuh karısı ögrenince napıcak bakalım. Avukat karısı da tam benci onu yap, şunu yap kocan yemek isteyince yapma.Kaynanayı isteme oh mis gibi yemek yapmış ye işte otur.Karı kocanın, ilişkisi yüzeysel geldi bana avukat demişti, şevkatli yuva istedim dediydi oda sporda buldu şevkati ben anlamıyorum hemen aldatman mı gerek git konuş karınla böle böle diye nerede hemen kolay yol başkası. Gerçek hayattada böyle iletişim bozukluğu var ilişkilerde.

 • Günel (Ziyaretçi)

  İlk bölümdeki tahminim doğru çıktı o 3kızı gördüm anda aha dedim bu kızlarla aldatıyorlar,,cünki boşuna vermezlerdi

 • Kybella (Ziyaretçi)

  Avukatın kiminle olduğunu tahmin etmiştim. özellikle avukat hamile olduğunu söylediği zaman kızların birlikte içtikleri içeceklere baktım diğer 2 kızın içecekleri alkollü gibiydi. Tahminimi doğruladı kızın içtiği meyve suyu. ???? Doktor da anasının gözü çıktı. ???? Yalnız niyeyse yönetici bizim naif yazardan hoşlanıyor gibi geldi bana. Yazarın boşanıp yöneticiyle olmasını isterim. İşte o zaman yaşlı kurt düşünsün ne kaybettiğini ????????

 • ??? (Ziyaretçi)

  Sonunda kimin kiminle olduğunu öğrenmiş olduk. Tahmin ettiğim gibi çiftlerin hiçbiri tutmadı????...Doktoru izlerken adeta iğrendim. Ne sapık bir adammış böyle.. Halbuki evde eşine ve kızına öyle iyi ki tam hayalimdeki eş diyebilirdim,yaptıklarını görünce Allah korusun dedim????

 • Ji Eun ??????????? (Ziyaretçi)

  Evet, sonunda kimin eli kimin cebinde belli oldu. Tahmin ettiğim/iz çiftler tutmadı, KelebekTozu sunbaennim, müzikal oyuncu kız profesör ile çıkıyor demişti birtek bu çift doğruymuş. Diğerlerine şaşırdım, beklemiyordum. Genç çiftin ilişkisi en baştan sağlam değilmiş zaten, pislik avukat aldatmış ama spikerinde ondan aşağı kalır bir yanı yok, müdür Seo yeşil ışık yaksa koşarak gidermiş adama. İkisi tencere kapak yani. Avukatın ilişkide olduğu kadın en büyük olanmış, o kadının da bir problemi var, alışveriş yaparken gördüğü adamın metresi miydi acaba? Büyük çiftteki kadına çok üzülüyorum, çocuk büyütür gibi bakmış kocasına, bunca fedakarlıktan sonra yaşadığı bu acıları hiç haketmiyor. Ortanca çifte gelsem mi bilemedim, bu sapık doktora söyleyecek çok söz var ama tutuyorum kendimi, ağzımı bozmak istemiyorum. Gitti kendisi gibi bir kadın buldu, başta yüzük olmadığı için kızın davranışlarını anlayışla karşıladım ama adam evliyim dedikten sonra bile umrunda olmadı, yok efendim rüyada mı görürsün, sarılmayı mı hayal edersin, yuh diyorum, biraz edep yahu. Doktor desen zaten sapık, davranışları hiç çapkınlık falan değil bildiğin sapıklık. Üvey anneye karşıda böyle, bildiğin herkese mavi boncuk dağıtıyor, kadınlarda hemen düşüyor adamın tatlı diline. Kayınvalidesi yüz verse ona bile yürür bu adam. Karısına da nasıl davranmışsa, kadın hiçbir şeyden şüphelenmiyor, çok mu saf yoksa kocası mı gözünü iyi boyamış bilemedim. Bu dizinin sonunu çok merak ediyorum. 2.sezonu olacağına dair söylentiler var, umarım yanlıştır, bir sezon yeter bize, daha fazlasını midem kaldırmayabilir. Çeviri için çook teşekkürler <3

 • J_J (Ziyaretçi)

  Bu doktor ne fenaymış yaa bu bölümde tüm erkeklerin foyaları ortaya çıktı yalnız avukat ve karısı ikisinin de gözü dışardaymış hiç birbirlerine aşık filan olmamışlar. Şu Prof olanı gördükçe hala sinirim tepeme çıkıyor pis adammış akşamında karısı yemeyip içmeyip kollarına yakı yapıştırıp kazandığı para ile araba alıyor bu pislik koridorda gördüğü karıya aşık oluyor ne pis bir adam!! Egolu pislik. Doktora da diyecek lafım yok nefes alsın yanıma otursun yeter kafasında yaşlı genç fark etmiyor. Zengin züppesi resmen!!!

 • M.N.D. (Ziyaretçi)

  SPOİLER...Dizi insanı baya geriyor ya böyle bir yapısı var. Sonunda biraz geçmişi göstermelerine sevindim. Öncelikle avukat çiftte kadın , yönetmenle ilk karşılaşmalarından itibaren ondan etkilenmiş. Kocasına gerçekten hizmetçisi gibi davranıyor, şunu yap bunu yapma, kocası bundan bıkmış olabilir ama ne yaparsa yapsın bu aldatmaya sebep değil. Erkeklerin doğasını bu dizi gerçekten göstermiş, hemen kadınlara ilgi duyuyorlar bir bakışta, bir gülüşte, bir davranışta. Kadın spor yaparken bakakaldı. Avukatın metresi olan kadının çocuklarla ilgili bir olayı var; iki tahminim var birincisi çocuğu öldü veya evlatlık verildi, ikincisi çocuklu bir adamın metresi olmuştu öncesinde bakalım göreceğiz. İkinci çiftimiz senarist çifti. Kadının adam için yaptığı fedakarlıklar, mutlu aile tablosu bunlar gösterildi. İnsan gerçekten anlamıyor değdi mi yani herkesi mutsuz etmeye metres biri için neyse. Üçüncü çiftimiz doktor çifti, böyle normal gözüküp de alttan su yürüten bir insan görmedim ben. Bir de metrese demez mi ki abi-kardeş ilişkimiz olsun, kapıyı kimseye açma, diskoya gitme, daha tanışalı gün olmadı bu nasıl samimiyet. Önce kız göz koydu ama , yani senin kendi kızın da var bu nasıl midesizlik , sen geliyorsun diye sevdiğin yemekleri yapmış karın, sen git yeni tanıştığın kadınla yemek ye. Yani o eve, o adam boşuna girmedi bence. Onların sözde aşk yuvası olur kesin. Bir de gel bizim eve fazladan iki odamız var demesin mi, adamdaki yüzsüzlük. Bu arada doktorun üvey anasının da adam kalp rahatsızlığı olsun diye şeker yapıcı yemekler yapmaya başlaması gösteriyor ki kadın şeytanın ta kendisi, zengin para avcısı, doktora da göz koydu bakalım onu elde edebilecek mi, iğrenç hem doktor hem üvey ana.Bu dizi beni çok sinir ediyor ya izlemesem de nasıl devam etti çok merak ederim off:(

 • Esra (Ziyaretçi)

  Çeviri cabuk gelir umarım

 • Elvan (Ziyaretçi)

  Sonunda konuyu biraz açtılar. Üçlüyü de anlamış olduk tahmin ettiğimiz gibi çıktı metresler onlar. Üç erkekte hep yolluymuş demek hemen kaydılar diğer kadınlara. Erkek milleti işte güzel karısı varsa bile fark etmez anında hoop gözler diğer kadınlarda. Doktor çok abaza bildigin adam dişi sinek görse yapışacak o derece. Genç çiftte de kadın başka erkeğe göz koymuş zaten adam pas verse kadın kocasından önce aldatacakmış. Yine en üzüldüğüm büyük çift oldu kadın yine fedakarlıklar yapmış hemde böyle bir adama.