Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Marry Me Now

Yorumlar (8)

 • Aynur Öztürk (Ziyaretçi)

  allah allah davul zurna getirin cümbüş başladııı :))))

 • empress&sarayatta (Ziyaretçi)

  keşke her gün verseler bu diziyi teşekürler çeviri ekibi bir çok yorum var benim de düşündüklerimi yazmışlar

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Bu bölüm olaylar çok..Daha Eun Soo...Da yeon...Sun ha ve de ..Malum yemek konuları var ama onları akşam dizide izleyin öyle konuşalım..

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  İzledim....Choi ..Seob a yakınlaşma taktiklerinde...Onunla samimi olmaya çalışıyor..Jae engel olmaya babasını uyarmaya çalışıyor...Seob ve Mi...Choi nin yakınlaşma davranışlarından memnun...Mi , bunun hoşuna gittiğini belirtir şekilde konuşurken Choi birkaç iğne sokuşturdu sanırım..Mi bir an takıldı sözlere...Zehir gibi..Üst üste gelecek zehirli iğneler öldürücü etkiye dönüşür..Artık zaman içinde ..etkisi görülecek...Yoo Ha cephesinde...Seob Hyun dan boşanma meselesi açıklamasını duyunca çok kızdı..Görümce ile konuşmaya gitti...Görümce konuştu da konuştu..Seob bir şey söyleyemedi tabii...Evde Yoo Ha ile konuşunca ve de sonrasında öfkeli görünmüyordu...Neler konuştular bilemiyorum ..Her şeyi öğrenecek miyiz bilemem..Sun Ha da öğrendiğinde aşırı tepki vermemişti... Ya bu mesele Evlatlık..Ya da eğer Yoo Ha doğum yaptıysa.....Ne derler....Bunların mezhebi geniş...İnanılmaz..

 • ceyda (Ziyaretçi)

  normal fragmanda çıkmış bakmak istersenizhttps://www.youtube.com/wat...

 • ceyda (Ziyaretçi)

  21.bölümün fragmanı gelmiş normalinide bulursam atarımhttps://www.youtube.com/wat...

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  'Gestrol Diabetinin test sonuçları' ne demek ?? Ne testi bu ?? Görümce Yoo Ha yı öyle diyerek susturdu...Bilen varsa...Lütfen.. Açıklayabilir mi ?? Eun Soo yu evlat edindin mi ?* diye de sordu.. Çocuğu almaya kalkacak sanırım.. Ama dediğim gibi tavrı..Kardeşini, ,aileyi aldatan , başkasından çocuk yapan eş e duyulan öfke..

 • ceyda (Ziyaretçi)

  bu enişteden gerçekten nefret etmeye başladım ne çıkarcı adam çıkarları için herkesi harcayabilir kızı zengin ailenin gelini sanarken melek gibiydi şimdi kızı kovmaya çalışırken şeytana döndü euntae olmasa kızı kovacak