Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Marry Me Now

Yorumlar (6)

 • nazan soylu (Ziyaretçi)

  bıngo.bır oncekı bolumde yoruma yazdıgım dogru çıktı. sunı dollenme yaptırmış.komao

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Sude bak aklıma ne geldi. Sen dolaşırken görürsün şimdi beni. Bu Choi annesini batıracak, yetkiyi eline aldı ya, hepsini kendi zimmetine geçirecek ya da babasına aktaracak, Rich Family Son.daki gibi. Seyrediyormusun onu. Ordada eşinin abisi adamı batırıyor. Kendileri düze çıkıyorlar. Daha devam ediyor. Burda da aynı şey söz konusu olacak. Zengin kadın birden fakir kadın olacak. Herşeyine haciz gelecek, evinden atılacak, Seob.un evine gelecek. Birlikte yaşayacaklar. Nasıl? Tam Dark Knight.ım değilmi. Kötü Şövalye.!!!!!!

 • Lunnaa (Ziyaretçi)

  size fragman linki bırakıyorum abilerim ve ablalarım. :) http://www.vlive.tv/video/7...

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Bu haftaki bölümler için tahminler....1- Eun Tae nin ablası işe karışacak yönetim kurulu ters tepki verecek Yoo Ha ya...( Saçma ama gerçek..) Bunlar kontrat maddelerine neden dikkat etmezler anlaşılır değil..2- ex koca ve görümce durum değerlendirmesi yapacaklar..3-Abla Yoo Ha ile tanışacak soğuk davranacak,hatta tersleyecek...4- Müdür enişte son anda Yoo Ha nın miras gücünü duyacak Yoo Ha ya iyi davranacak..Yoo Ha işinin başında kalacak..

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Bir dolanayım dedim geldim...Nasılsınız ?? Yarın dizi günümüz...Bakalım neler olacak.....Jae nin çatıda şef ile konuşması ne kadar güzeldi :)) Kız arkadaş meselesinde.Şefin sözlerine... Başta.. Çok arkadaşım oldu filan diye itiraz etti ama...Sonradan ' O kadar belli mi ?? ' demesi... Hoştu...O kısma bir daha baktım keyiflendim..Bir de Hyun - Choi karşılaşmasına.. .İlla bir sır olacak...Şimdi de jae ve hyun ikiz olduklarını saklayacaklar....İlginç olan Mi Hanım da bilmiyor....Bunların hepsi bir alem...:)))

 • yalesia (Ziyaretçi)

  Şu an güncel diziler içinde dört göz çevirisini beklediğim tek dizi bu. Başrol aktör en beğendiğim Koreli aktörlerden biridir. Hemen bütün dizilerini izledim. Müthiş bir oyunculuğu var. Yaşadığını bize de hissettiriyor. Tek kötü yan bir hafta beklemek ???? çevirmenlerimize kocaman bir teşekkür...