Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Marry Me Now

Yorumlar (12)

 • selin00 (Ziyaretçi)

  Arkadaşlar hepiniz gerçekten bunun Moon u savunmak için mi olduğunu sanıyorsunuz? Kendini ifade edemeyen biriyim demek ki. Bu kadar çocukça davranabilir miyim?Bu kendi fikri için bıkmadan usanmadan dayatmaya isyandı. Defalarca dolaylı veya doğrudan rica ve uyarıların umursanmamasının, bilinçli davranışa ve hedef yapılır hale gelmemle tepki haliyle sertleşti.Onu yapma bunu söyleme ile tahammül sınırlarım aşıldı,bir kişinin özgürlüğü başka birisinin özgürlüğünün başladığı yerde biter. Kısaca özeti budur. Yıllardır kendi fikrimi söyleyip giden biriydim. Onaylarsan tıklarsın olmadı aynı düşünmüyorum bir kere dersin. Anlarız anlaşırız. Bu güne kadar hep böyle olmuştu. Ama artık insanlık dersleri almaya tenkit edilmeye başlandığım gibi kötü ( insan diyemiyorum çünkü hala oluşumumun tamamlanmadığı düşünülüyor) bile oldum. O yüzden benden bu kadar. Elbette kendi istediğim dizileri izlemeye devam edip, sınırı aşılmamış yorumlar yapmaya devam edeceğim. Pek aile dizisi izlemeyen fazla da vakti olmayan biri olarak, MGL dan sonra sizlerle olmak için izlediğim bir diziydi, artık diziye karşıda hiç ilgim kalmadı. Hepinize iyi seyirler ve mutluluklar diliyorum.

 • Guest (Ziyaretçi)

 • Guest (Ziyaretçi)

 • Guest (Ziyaretçi)

 • Guest (Ziyaretçi)

 • Guest (Ziyaretçi)

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  selam arkadaşlar 4 günlük ayrılık çok uzun geldi ????????????şöyle bir baktım sayfaya Karadeniz den farkı kalmamış buranın da https://uploads.disquscdn.c... öncelikle çok kızdım siz çocukları başıboş bırakmaya gelmedi ????????????düşüncelerimizde algılarınızda farklılıklar olabilir kibu da insan doğası için çok doğal ????????önemli olan bu farklarımızın bizi birleştirmesi olmalıydı ????????????????????????demem o ki yorumlardaki farklı düşüncelerin kişiselleştirilmesive bunlara taraf çıkılması olmamalıydı üzüldüm ????????????ama aklı basında yetişkin bireyler olarakbir aile ortamında olabilecek bu durum çabuk atlatılacak vegülüşerek takıldığınız bir anımız olacaktır ????????????o yüzden yeni bölümü beklerken ani yasayalım ^^CARPE DİEM^^bırakın geçmiş geçmişte kalsın ????????????????????????hepinizi çok seviyorum ???bu güzel ortamın bozulmaması en büyük dileğim ????????????yeni bölüm geldiğinde görüşeceğiz değil mi canlar ????????????

 • day light???? (Ziyaretçi)

  Boyle olayi Goblinde gormustumm Azrail din vs konusu. Ordaki konu ile burdaki konuya bakiyorum cok farklilar. Burdaki Konu dramadaki Moon ve de hayatimizdan var mi var .. Insanlar kotu olabilir ama iyide olabilir. Gercekte hukuki anlamda suçlu ise herkes kotu gorur.Dramadaki kotu adam hukuki anlamda bir sey yapmismi ya da onu bosverin kac dramada sucluya asik olunmadi. Cunku makul insan gercek ile hayal dunyayi ayirabilir. Ha bide guzellige bakis vardir bu hayatta insan isterse yakisli diye baksin kime ne kime ne. Bence artik ben Şöyleyim o böyle demekten vazgecin. Insanlarin onuru var gururu var. Diziye bakasim bile gelmiyor Cevirmenlere haksizlik degil mi? Drama icin ugrasiyorlar ama yorumlar yuzunden soguyan var.. Rica ediyorum Hayata devam edin ama geride birakin... Saygilar.

 • Guest (Ziyaretçi)

 • beyaz (Ziyaretçi)

  Diziyi izleyemiyorum partlar açılmıyor

 • empress&sarayatta (Ziyaretçi)

  günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn MMN ailesi kaçta kalmıştık unutum tüm yorumları okudum ceyda 34 bölümde özeti çıkarmış hatta bölümü anlatmış ben de şimdi bocalıyorum izlesem mi izlemesem mi? çeviri beklesem mi yoksa orjinal mı izlesen sanırım tüm tahminler dogru çıkmış bir şey hariç ne yapsam acaba koreceyi çok ilerletmişsin ceyda bu her şekilde anlaşılıyor..karar verene kadar hoşçakalın ama orjinal dilde zorlanmak da istemiyorum çünkü rahatsızım benim ceycan yapmamam gerek ve zorlanmak...ve bu arada SELİN00 arkadaşlardan kopma onlar seni üzmek aslla istememiştir 2-3 yok oldugunda tırım tırım seni aradılar herkes yorumlarında özgür.ben gitsem neyse yorgun ve hastayım ama sen yapma güç birlikten dogar ve arkadaşlıklar..burda kurulan arkadaşlıklar bir gün hepsi hatıra olacak hayatımızda..lütfen geri dön kimse üzülmesin hayat çok kısa anı ve günü yaşıyalım unnin.

 • Guest (Ziyaretçi)