Marry Me Now 1. Sezon 8. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(1 kişi puan verdi, Ortalama: 2 / 5)
Marry Me Now 1. Sezon 8. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Marry Me Now

Yorumlar (4)

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Torun Eun Soo yu ,Yoo Ha yı sorunlarıyla,soru işaretleriyle bırakıp ikinci bahara yöneldik zaten...O da uzadıkça uzayacağa benziyor...Sun Ha ve Hyun un, babanın evlenmemesi için manevi baskı uygulamaları vardı yeni bölümde.Seob da Mi ye sanırım 'hayır ' dedi...Sözde nişanlı Sun ha dan yüzüğü geri istedi ama anne haberi olmadığı için Seob la konuşmaya gitti...Bir ara ikinci baharda aşk üçgeni mi olacak acaba diye düşünürken..Kadın dükkanı darmadağın etti..:))) Son anda da Mi Yeon geldi kadını durdurdu.. Fragmanda sanki nişanlılar gene yan yanaydı sanırım Durdurup izleme yapamadığım için tam anlayamadım..Kadın Mi Yeon u görünce tanıdı da gene mi taraf değiştirdi acaba ?? Bunlar benim izlerken dillerini hiç anlamadığımdan..sadece....tahminlerim...Çeviride tam anlamını buluyor görülenler..

 • Özlem (Ziyaretçi)

  Bölümü anca izledim çevirmenlerimize çok teşekkürler ?? ????????Bölümün sonları çok iyiydi hastahane sahneleri başladığın da daha da keyifli olucak , eniştenin neler düşündüğünü bilmiyorum ama burnuma kötü kokular geliyor , eşine bile saygısı yok bu adamın .Bölümün başı çocukların babalarına şaşırmaları çok komikti , bölümün en bomba haberi zengin kadının gerçek çocuğu olmadığını öğrenmek süperdi ???????? bizim ikiz kıza yaparız onu da ????????Kadın oğlana güvenmeyerek eski aşkına güvenecek ve aşk başlıycak demektir.Bugün Yen?i bölüm de geliyor herkese iyi seyirler .

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Evlenmeden önce zengin olduğunu söylemeyebilir ama evlendikten ( törenden ) hemen sonra açıklayabilir..oğluyla beraber baba evinde yaşamak isteyebilir.. o nedenle de evden ayrılmazlar. yerleşirler.. Aksi takdirde.. Mi hanım Hyun un iğneleyici laflarını çekemez..İş bulacaklar da çalışacak ..daha da neler.Evde temizlik de yaptırsınlar bari Bu nedenle ....O kadar olmaz, zenginliğini başta saklasa bile düğün sonrası açıklar.. diyorum..

 • day light???? (Ziyaretçi)

  Yaşlı çift beni daha çok çekiyor... Onları daha çok merak ediyorumm.