Midas 1. Sezon 21. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Midas 1. Sezon 21. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Midas

Yorumlar (10)

 • Angelica Angel (Ziyaretçi)

  Etrafta o kadar çok oppalı diziler var ki! Artık gına geldi onlardan. Şöyle keyifle izleyeceğimiz sayılı dizi var. Bu dizide onlardan biri. Empire of gold izledikten sonra bana bu dizi ilaç gibi geldi. Şirket ve banka-finans işlerinin aile içinde ki kavgası. Ve bu kavganın ortasında genç bir avukat [JANK Hyuk ] ve nişanlısı hemşire kız [ LEE Ming Jung ki ben kendisini çok severim BOF&#039tan hatırlarsınız çatlak nişanlı kız rolünde idi : )) ] gözden çıkarılıp harcanıyor. İntikam planları kurulup herkese savaş açılıyor. Neyse ki bu dizide romantizim ve aşk unutulmamış. Daha İzlenir ve gerçekçi olmuş ( Keşke aynı şeyi Empire of gold içinde söyleyebilseydim, aşktan yoksun bidizi). Böyle bir dizinin çeviri işini üstlendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

 • fonse (Ziyaretçi)

  klasik romantik komedi dizilerinden uzaklaşmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim..her bölüöünü şimdi ne olacak nasıl intikamılarını alacaklar diyerek geçirdim..para hırsının insanlara neler yaptırabileceğini anlatan çok güzel bir diziydii..emeğe geçen herkese yyürekten teşekkürler

 • Kaan Kasım Tüylü (Ziyaretçi)

  Çok heyecanlı ve çok sürükleyici bir dizi olmamasına rağmen kararlı bir şekilde sonuna kadar izledim bence bu dizinin adı güç savaşları, bence harika bir dizi para hakkında ve borsa oyunları hakkında bulunmaz dersler veriyor. biraz olsun kendimi paranın hayatı insanları şirketleri ve ülkeleri nasıl ne hale düşürdüğünü ve bütün bunlara nasıl yön verdiğini gördüm. ciddi dersler derler ya görmek inanmaktır. bir şirketi bir ülkeyi bir insanı güçsüz hale getirmenin iyi durumdan güçsüz ve zavallı duruma düşürmenin oyunları ve bu oyunlar yapıldığında insanların şirketlerin ve o şirketlerin çalışanların ve o ülkelerin çaresiz durumlara ne için ve nasıl gaddarca düşürüldüğünü gördüm gerçek hayatta dönen olaylara farklı bir bakış ile bakabilme penceresi açıldı gözlerimde .. Bu anlamda kesinlikle şiddetle tavsiye edeceğim bir dizi , Ayrıca dizi bu güç oyunlarının asıl sermayesinin paradan çok insanın en zayıf tarafı olduğunu gösteriyor bize, bir hastalığını ' HIRS' ve güç tutkusu hastalığı,, yani bakan gözlere göre ayrı ayrı kazanılcak hayat dersleri dolu bu dizi. Çevirmenlere teşekkür ederim bana böyle bir kazanım katmalarından dolayı.

 • aynur bal (Ziyaretçi)

  diziyi ikinciye izliyorum güzel dizi yayınlandığı dönemde ödül aldımı diye merak ettim

 • sarayatta56 (Ziyaretçi)

  izlemişim diziyi ama neden yorum yazmamışım bilmiyorum bildigim tek şey insanların paranın mecburen kölesi oldugudur ne yazık ki Kap,tal gibi kitaplar sadece utopiyaymış..ne güzel olurdu parasız bir dünya çevirmene teşekürler

 • ibrahim şeker (Ziyaretçi)

  bence de çok mükemmel konuları işliyorlar.ayrıca hyuk un rol kabiliyeti perfeckt .tüm dizilerini bitirmeme az kaldı.takipteyim.

 • esra_t (Ziyaretçi)

  Jang hyuk icin izlemek istedigim br dizi, ama şu an kötü bir sonla biten bir dizi izleme moddunda degilim ( bazı dizilerin sonu moralimi fazla bozdu) , onun icin sorum, spoilersiz dizi sonu iyimi kötümü bitiyor.

 • nursimba (Ziyaretçi)

  oldukca iyi kurgulanmis guzel bir dizi,tavsiye ederim,Koreanturk ekibine cok tesekkurler !

 • özlem (Ziyaretçi)

  çok güzel dizi sürükleyici paranın gücüne kaptırıp borsa banka hisseleri ve aile deki güç savaşlarını yaşarken ailenin içine düşen avukat ve nişanlısıda dahil edilince sürükleyici bir dizi oluyor

 • zeyno (Ziyaretçi)

  Midas harika bir dizidir kalitelidir ..No Min Woo da bonusudur.Yavrum ahh ahh:( Kaz kafalı hemşireee Allah seni bildiği gibi yapsın:)