Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Money Game

Yorumlar (14)

 • sug[ARMY]oongi (Ziyaretçi)

  teo yoo

 • seolshi (Ziyaretçi)

  Yi hunla kizin arasindaki kimyayi hiss edemiyorum. Olgun bir ashk bir ashk ise eger oglun bir adimlar olmali. Yi hunda belli oluyorda bir sheylar kizda bir shey yok bence. Bir de hye joon eugenin nasil birisi oldugunu tam anlamiyla anliyor, her ne kadar deli oldugun. Sonda bir yerde olmayacaklari belli, ancag hye joonu bu dizide yalnizds eugene ile shipleye bilirim.Finance agirlikli olsada onlarin ilishkisi beni daha cok cekiyor. Orta da bir ilishki olmasa bile :)

 • mevsimi (Ziyaretçi)

  *spoi içerir* eugene ile hye joon un bankta konuştuğu sahne çok güzeldi. ne kadar olgun ve akıllı bir kız. gerçek hayatta hiç hata yapmaz mı böyle insanlar diye düşünüyorum. *evt benim ülkem neresi? en başından beri gözardı edilen? acı ama gerçek.eugene ile kızın olmayacağı belli. hayır kızın kimseyle olacağı yok. sadece son bölüm belki yi hun elini tutar, sarılır ya da yan yana gülümseyerek yürürler, o kadr. hye joon un "aile" saydığı insanların tavrı ne kadr üzücü. yalnız kalmak istiyorum, bu mesele kendi ailemiz içinde kalsın. sen her bir başın sıkıştığında kızı ara, onun evinde kal, kız sana iş ayarlasın, kredi çekip olmayan parayı versin, kendi kızını büyüttüğün gibi onu büyütme, yetimdir, emanettir deme.. şu yaptığına bak. gram da acımıyorum sana man ok.bu arada yönetmenim sağolsun başkan heo nun tüm sahnelerini yemek sahnesine koymuş. dizi başından beri adamın nasıl yemek yediğini izledik. artık midem bulanıyor. ayrıca hem eugene i hem de yi hun u elde tutması kafalara ziyan. en baştan beri kötü olan bir adam nasıl oluyor da bir anda ülkeyi kurtaracak ve elinde istediği atı koşturacak konuma geliyor? keşke hep darda kalan sürekli dalavere çeviren olarak kalsaydı. (hala dalavere çeviriyor ama iyi gibi yansıtılıyor) keza BIS oranının değiştiğinden haberi vardı, o yaptırmış gibi görünüyordu ilk bölümlerde. yi hun anlatınca tüm olay jo nun bahamayla tezgahı gibi göründü. hadi başkan da biliyordu desin de göreyim dimi?

 • sesang (Ziyaretçi)

  Arkadaşlar karıştırmayın dizinin başrolü go soo , diğeri gelip geçici , tamam kızları deli gibi takip eden kötü adam tiplerini seviyoruz ama burada çiftimiz ki olacaksa illa belli. Secret dan ji sung değil bu her takipçiye aşık olmayalım :D :) Yapmayın etmeyin harcamayın go soo mu , ne güzel de seviyor kıymet veriyor kıza kendi içinde, onlar duygularını belli etmeyen olgun aşık çiftlerimizden ki bu atmosfere ve dizinin ciddi yapısına çok uygunlar , eugene le kızın sonu yok bu dizide , belki romantizm ağırlıklı tutku dolu dizide olurdu ama bu bölümde de gördük ki eugene hala annesini arayan bir çocuk aslında , kız fazla olgun ve ona da bizim olgun içe kapanık gururlu chae yakışır :) Bu çocuğu tam seveceğim diyorum ama hem chocolate hem burada olması gerekenden fazla yönelimler soğutuyor oğlandan. Kolay kolay ikinci erkek sendromuna girmeyen biri olarak onlar öne çıkarılınca soğuma eğilimim var :D Buradaki karakterini daha çok tuttum halbuki ama olduğu konumunda daha fazlası değil :D

 • sesang (Ziyaretçi)

  cidden soluk soluğa kalacağımız finaldi :D müzikteki gibi

 • sesang (Ziyaretçi)

  para isteyince pisliklerini kapattırınca aile oluyor ama ihtiyaç olmayınca aile olmuyor , halaya bak sen aile görüşmesi diye dışladı kızı resmen, ne pis insanlar , kocası da hala akıllanmıyor , bunlara ne olsa müstahak

 • sesang (Ziyaretçi)

  chae ile eugene in kız için yaptıkları hareketler görülmeye değer :D iki deli

 • sesang (Ziyaretçi)

  Bu gözlük bayağı sinsi pis herif çıktı , neler neler bilip de saklıyormuş bak sen

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Güzel bir blümdü.Şef Cha Yi Hun gerçeği öğrendi.Bu aşamadan sonra Heo da köşeye sıkışacaktır.Eugene bu bilgiyi ,Heo yu köşeye sıkıştırmak için Cha ye verdi ama Chae bunu hemen kullanmayacaktır çünkü ülkenin karışacağını bildiği için susacaktır.Her şey bittikten sonra Polise gitmeyi düşünecektir.Ben Başkan Yrd. Heo yu tanıyorsam Yi Hun un öğrendiğini öğrenince hapishane ye girmeyip intihar edecektir.Bu şekil de onurlu olacağını düşünür.Ondan boşalan yere de Başkan Yrd. görevine Yi Hun atanacaktır.Küçük bir ihtimalde Bayan Lee yi görüyorum.( Bana göre en ççok onun hakkı.) Eugene ye üzülüyorum.Ne kıza yaranabildi ne de istediği başarıyı elde etti.

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  en güzel bölümdü sanrım herkesin yaptığı ve nedeni ortaya çıktı.Eugene ve kız çok tatlı ya bir şey olmasın ona da.şef jo son dk gölü attı.komplekslerinin kurbanı.Heo nun yemek yemesi adam öldürmesinden daha sinir bozucu.hala bir gün önce 2 kızım var diyordu birden aile meselesi dedi sanki yıllardır bakıyoruz diye kızı sömüren onlar değil.ölen adamda suçsuz değilmiş ama .Heo gül gül sen başkan olacağın hayallerini kur bakalım

 • Sevil (Ziyaretçi)

  yaa işte eugene bombayı patlattı. müdür chae nin başkan yardımcısına sevgiyle bakan gözleri, yerlere kadar eğilen başı... şef jo da ne pislik çıktı adama "öl ben yaşıcam" demiş. baksan hiç öyle bir adam değil dersin. acaba şimdi müdür chae eugene le mi işbirliği yapıcak çünkü başkan yardımcısnı hapse göndermesine yardım etmesini istiyor. inşallah öyle olur dizi sonunda bu üçlüyü mutlu görmek istiorum :) bu arada halanın kızı dışlaması da çok kötüydü, o kadar "benim kızım" edebiyatından sonra... o arada eugene geldi ikisi de teselli edilmek istedi ama kızımız eugene nin damarına bastı. son iki bölümde eugene li daha çok sahne istiyorum. Hızlı çeviri için teşekkürler..

 • seolshi (Ziyaretçi)

  Arkadashlar 8ci bolumdeyim. Yorumlarinizi okudum. Benim gibi eugene destekleyen fazla deyil, bu da meni uzmedi degil :D Simdi kizla chef bir birinime ashik? Yok eugene mutsuz olucaksa izlemeyeyim. Boylesine 2ci erkek sindromu kaldiraram.

 • mevsimi (Ziyaretçi)

  izleyemediğim için yorumlara bakıyım diyorum ama geliyorum gidiyorum hiç kimseler yok :/keşke daha çok izlenseydi şu dizi..çevirmenlere teşekkürler.

 • seolshi (Ziyaretçi)

  Arkadashlar dunya capinda eugene and kizimiz baya shipleniyor. Yalnish yolda olanlar varsa henuz gec degil :D