Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Money Game

Yorumlar (8)

 • Yunsil (Ziyaretçi)

  Sonunda cikolata bey gorundu????Bu bolum guzel ve akiciydi. Tek alisamadigim basrol adamin oyunculugu. Biraz igreti duruyor.Yalniz yuzune pek estetik yaptirmamis. Takdir ettim. Yasinin olgunlugunu guzel gosteriyor.

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  başrol adamı hep karakterli çalışkan iyilerin ve emekçilerin yanında gördük böyle zor oluyor seyretmek adamı öldürdün bari bırak da millet onun için bir şey yapsın.adam neden böyle yapıyor acaba ülkesi zarara geçince mutlu mu olacak o zaman diğer sarışın kadına sinir olmuştu.

 • sevil (Ziyaretçi)

  kore dizilerinin ingilizce bilen nobetci oyuncusu haline gelen teo yoo burda da karsimiza cikti:) adama bi basrol versinler artik izlerim ozellikle romantik bir dizide. Neyseki bis raporunu aciklamayi basardilar uzamadi konu. O yuzden guzeldi. Tesekkurler

 • sesang (Ziyaretçi)

  Evet yeni kıl da giriş yaptı diziye. Nedense tipi bile sinir ediyor beni. Tam tilki gibi böyle suratı. Chocolate de de istemsizce sinir olmuştum. Bence hep kötü rollerde olsa da sorun yok. Tipi müsait. Bir sürü oyuncu var yıllardır oynayıp başrol olamayan. Aceleye gerek yok. Önce bir eskiler binsin kıymete.

 • sesang (Ziyaretçi)

  İşleri yakalanmayı beklemeden hemen yapmaları iyi oldu. Saf değiller bu güzel. Bölüm sonu sessizliği harikaydı

 • sesang (Ziyaretçi)

  Güzel bir bölümdü. Şimdi kızla aynı takımda. Artık birlikte çalışmaları daha kolay olur.

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Dizi oldukça hızlı ilerliyor.Oynanan oyunların amacı Bankayı yabancı bir ülkeye satmak.Kore kanunlarına göre de satılabilmesi için de BIS sermaye Oranlarının 8 in altın da olmalı o yüzden de 6.2 gösteriyorlar ki zararda görünsün diye gerçekte BIS sermaye oranları bankanın 9.3 civarın da ama bu işin arkasın da Başkan Heo denen adam var.Kesin bu satışın karşılığı olarak rüşvet teklif etmişlerdir.Dizi Kore de geçiyor ama oynanan oyunlar genelin de aynı.Hiç de yabancı olmayan şeyleri görüyoruz.Birileri eğer yabancılara satmayı isterse ya zarar yaptırıp arkasından satış yaptırıyor ya da burda ki gibi rakamlarla oynanıyor.Ne acı bir şey birileri oturup masa başında ülkenin geleceğini ipotek altına aldırıyor. Cha Yi Hun çok doğru bir söz söyledi https://uploads.disquscdn.c... yabancı sermaye, o bankayı alarak ülke ekonomisi içine sızacak.Çok güzel bir konu yakalamışlar.ABD gibi büyük devletlerin, çok basit bir yöntemle o ülkenin ekonomisini nasıl ele geçirdiğini izliyoruz.Chocolate dizisin de az da olsa izleyebildiğimiz ve bir çoğumuzun dikkatini çeken Yoo Teo da burada ama şu ana kadar edindiğim izlenim kötü rolde.Belli mi olur sonra saf değiştirir.

 • sug[ARMY]oongi (Ziyaretçi)

  çok heyecanla bekliyorum