Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Mother of Mine

Yorumlar (13)

 • yusuf07 (Ziyaretçi)

  Telif haklarından dolayı izleyemiyorum. Nereden izleyebilirim(LÜTFEN YARDIMCI OLUN,90.BÖLÜME KADAR İZLEYEBİLDİM

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  sözün bittiği yer.

 • KTdeniz (Ziyaretçi)

  diğer bölümü izlemeye yüreğim dayanırmı nasıl ağlattı...

 • gözdey (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürler...

 • Nazan Soylu (Ziyaretçi)

  hungur hungur.komao

 • hayalc (Ziyaretçi)

  nihayet çeviri geldi çok teşekkürler

 • Asako (Ziyaretçi)

  Süpersiniz Joanne & shinee! & Ayris kaldı son bölüm Fighting ????????????

 • sarayatta56 (Ziyaretçi)

  çeviri için ısrar etmenin anlamı yok ne zaman vakit bulurlarsa o zaman güncelerin nerdeyse hepsini çeviriyorlar onları da anlamak ve saygı duymak gerek ben böyle düşünüyorum

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Evet arkadaşlar, İngilizceden özetlerimiz devam ediyor. Lütfen kusura bakmayın. Vaktim olmadığı için kısa kısa özet geçiyorum. Anladığım kadarıyla yazıyorum. artık dizimizin çevrilip çevrilmeyeceği belli değil. konuyu anlamamız yeterli. Eskisi gibi uzatıp da okunmamaktan iyidir diyorum. istemeyen okumasın efendim. Sun Ja ve kızları tatili bitirdiler herkes evine döndü. Mi Ri de döndükten sonra kafası iyice karışmış olan, babasının durumu nedeniyle hayli üzgün olan Tae Ju.yu rahatlattı. Şimdi genç eş baktı ki pabuç pahalı, yaptıkları öğrenilecek ve hiç bir hakkı hukuku kalmadan kapının önüne konacak. O da son kozlarını oynuyor ve Tae Ho.yu (oğlunu) Hastaneye getiriyor. Yani babası Tae Ho.da burada. Koz olarak kullanacak. Bunu gören CEO ve Tae Ju kızıyorlar pek tabii ki. Birşeyler çevirecek diye düşünüyorlar. Tartışıyorlar. Mi Ri.de onlara yani Tae Ju ve CEO.annesine bu genç eşe anlaşarak gönüllü olarak ayrılması için son bir şans vermelerini teklif edin diyor. Mi Hye.nin düğün hazırlıkları sürüyor. Herkes düğün telaşında. Son hazırlıklar artık.Sun Ja düğünden bir gece önce Mi Hye.ye son tavsiyelerini veriyor. Mi Hye uyuduktan sonra da Sun Ja, CEO.yu çağırıyor ve ona o öldükten sonra kızları ile ilgilenmesini istiyor. ayrıca düğüne de davet ediyor.Nihayet düğün günü.Herkes çok mutlu. Sun Ja.da öyle ve arkadaşları ile eğleniyor. Kızları ile birlikte çok mutlu görünüyor. Jae Bum düğünde tebrik şarkısı söyledi hatta. Güzel bir düğün oldu efendim. Darısı tüm sevenlerin başına. Yine güzel bir bölümdü. Herkese iyi seyirler...

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Mother of Mine dizisi ile yeni dizimiz Beautiful Love, Wonderful Life dizilerinin akıbeti ile ilgili SİTE YETKİLİSİnin cevabi yazısı 107/108.nci bölümde dikkatinize sunulmuştur.İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Arkadaşlar; bu dizimizin akıbeti ve yeni dizinin de (Love Beautiful, Life Wonderful) çevrilmesi konularında yönetime bir dilekçe yazdım. Dilekçe 108.nci bölümde, lütfen okuyup tıklayınız. Ne kadar çok kişi destek verirse, diziler ona göre çevrilir diye düşünüyorum. AİLE DİZİLERİNDE İZLEYİCİ YOK diye düşünülmüş olabilir. Dizi zaten 100 bölüm. Çok uzun diye düşünülmüş olabilir. Ama yıllardır izlenen bu diziler şimdi mi izlenmez oldu. Çevirileri durduruldu. Ya da çevirmen bulunamıyor. Lütfen destek verelim. Çoğalırsak belki izleyen sayısını görerek yönetim ve çevirmenler çeviriyi düşünebilirler. Şimdiden teşekkürler.

 • Merve Arslan (Ziyaretçi)

  Dizi başlamadan önce bu dizi bitmez uzun sürer diye başlamamıştım.İyiki başlamamışım bitmek bilmedi.Yeni dizi başlasın diye bekliyorum.Aslinda onu da izlemeye vaktim yok da neyse bir başlasın da görelim.

 • Er.Kelebek (Ziyaretçi)

  Beti ablam tıklamış beni. Bir bakayım dedim. Bu arada yeni bölüm gelmiş, hoş gelmiş. Her halde Hasan Hocamı bekliyor. Kendisi biraz meşgul gelemeyecek. Bir hafta on gündür de yok. Onun için ben Mother of Mine sevenlere merhaba diyorum. Yoksa bana izin yok.(sadece hafta sonları için izin verdi)Geçici süre buralardayım.Sadece hafta sonları. Radio, Televizyon, Sinema okuyorum. Geçen sene hazırlıktı (English) bu sene dersler başladı. Annem boğazımı sıkıyor. Beni birinci yapacakmış. Sağolsun her şeyimle ilgileniyor. Sen de Hocanı geçicen daha büyük adam olcaksın inşallah diyor. Olurmuyum? Olurum. olurum. Belli olmaz yani. "Aşk Filmlerinin unutulmaz Yönetmeni" olucam.Hoşça kalın, mutlu kalın, sağlıkla kalın.