Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Mother of Mine

Yorumlar (4)

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Dizi hareketlendi.Büyük ablaya kızıyorduk ama aslında anneye en yakın olan ve dert ortağı oymuş.Bu bölümde onu çok sevdim.Mi Ri yi terk eden gerçek annesi onun kızı olduğunu öğrenince ne tepki verecek ama sanki evlendiği zengin adam onun kızı olduğunu biliyor.Tam 28 yıldır kadınla birlikte ve evlenmemiş.Sanki benim karımsın diye çıkışıyor.Adamdan hiş hoşlanmadım sanki Mi Ri ile annesinin arasında rekabet çıkarmaya çalışıyor.

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  susma konuş dedin ya giderken.çocuk çok tatlı be hep soğuk izlemiştik onu ay küsmesi de pek tatlı.

 • beti (Ziyaretçi)

  İYİ AKŞAMLAR...Kültürel çalışmalara çok önem veriyorum. Kültür benim ilgi alanım ve imkanım olursa bu alanda da yüksek lisans yapmak isterim. Daha önce konuşmuştuk. Bu akşam KORE Kültürüyle ilgili paylaşımlara başlamak istiyorum.1. Bir şey ikram ederken, hediye verirken ya da para öderken mutlaka iki elinizle uzatmalısınız. https://uploads.disquscdn.c...Tek elinizi kullanmanız bunu istemeyerek yaptığınızı gösterir. Ve karşınızdakine saygısızlık olarak görünebilir.

 • sarayatta56 (Ziyaretçi)

  https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... bu bulgarca ve aşka dair bir mesaj yorgun gözlerle uykuya gidiyorum birinci sıra devamı yarın..bunu özelikle paylaştım harika bir aşk adına skeç yazarsın diye..ama birden komple sayfa gidince moralim bozuldu bu yüzden en iyisi agrılarımla başbaşa kalmak ve yalnız yeni sayfa açmak için geç degil hiç biriniz için ben hariç benim sayfalar tekrar ediyor artık...BİR DENİZ YILDIZI -güzel olmuş Saros körfezinde Enezde ben de eskiden çok seviyordum deniz atlarını ve yıldızları dalgıçlık gerek çok dipteler sagolsun bir arkadaş çocuklarıma hep getiriyordu çok iyi bir dalgıç bu arada Enez-denizinde sayısız amforalar çıkarıldı bir çok arkeolojik kalıntı vardı ve şimdi müze oldu İstanbul fakültesine baglı ..işte bende bu kadar ara sıra ugrarırım hal hatır sormaya küs ve kırgın degilim kin bilmem sadece yorgunum hepsi bu...iyi geceler MOM ailesi a.e.ohttps://uploads.disquscdn.c... tercümesi..bütün hayaler gecelerde https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... internacional bir site ve yorumcular https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... GELDİM GELDİM HEM DE KAÇ DİLLE BAK ASSAN HOCAA