Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Mother of Mine

Yorumlar (19)

 • Esra (Ziyaretçi)

  Suan benden mutlusu olamaz bir önceki bölümü bitirip yenisi ne zaman gelir derken yeni bölümü görmek. ????Dizileri geç izlemenin faydasi. Sonunda dizi yayınlandığı an hemencecik izleyeceğim. ????

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  @@Er.Kelebek @behi @Princess Jiana???? @ceyda @hayalc @Sümeyye Coşkun @Sude Bostancı @Özlem @beti @Queen White Angel ???? @Berjin ???? JCW @ ?KTyaren ? @Nergizbloom @Ayten Topcuoğlu @bayankoreli @Nurhan @belgin @Asako @Asena kara @Ayten T @Merve Arslan @nurcan demir @Murat Ozgul @Eftaliyatt @Aynur Öztürk @yasemin @Tural Kerimov @Sailor Moon @??? @Çiloow @hfzednz @helin yiğit @Seasang @Shadow @behiye Orhan @sersebine08 @melisa @Ebrar @Bahar Cristolovenu @Gülçin Süzen @Gilmore @ Eda @sevoo lee @Kubilay Günay @Yücel Kurbak @Camdankalp @ Ayşegül Derin Şen @Abdulkadir Inan @Gul_Turan @KimsinSen @Mor @Aslı Arslan @renginar @sulex @Sibel Ülgen @gijeok ruh @Sersebine08 @Yağmur Şaşmaz @morgiana @Meryem @Eylül @Tarçın @Son [email protected] soylu @TÜRKİZ @betül yıldırı[email protected]@Esti @MelişRana Mlş @JUMONG @Zeynep Arslan @[email protected] @Natty Swell @Dolunay Demiray @Janem @Fann @Tugba @Suat Onal @Sezen Arslan @NUR @selmadgn @Madam buke @Sevda Nur @Fann @Gülçin Erdemli @selma iyisan @Elif Ülkü @Aysengül @yalesia @Dong Pl @Jasmine @eda2172 @skyloren @Himera @BiggWinn @EXO-L @Dumanoğlu @ nae ttal-eul olae sanda @Aysun @Pınar Bykztrk @Arveyu @Mrs.Sunshine @renginar @Nargiz Bloom @Zeliha @hananim @Uzakesinti @neptünmavisi @dd. @Fatma Ülker @Bilge Kadın @Kybelia @Arzu Dinç @Hadess Aksar @Esra @İrem Okumuş @??? @zeynep YENİ BÖLÜM TÜRKÇE ALTYAZI GELDİ.

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  ÇALIŞAN ARKADAŞLARIMIN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜNÜ KUTLARIM. https://uploads.disquscdn.c...

 • Guest (Ziyaretçi)

 • ?KTyaren ? (Ziyaretçi)

  Önceki bölümü izledim ya , şimdi bu bölümüde heyecanla bekliyorummmmm...Çevirmenlerimmmm öncelik please.....Aja aja fighting!!!!!!!

 • Berjin ???? JCW (Ziyaretçi)

  İki gündür siteye giremiyorum siteye girmek çok sıkıntı lütfen bu soruna bi çözüm bulun koreantürk ekibi

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  7 tane polisiye suç dizisi seyrettim bu kadar sinir olmadım .başroller kızın annesi ve senarist için seyrediyorum birde kaynananın her seferde bozulmasını görmek için.iki yüzlü kadın geçen bölümde sen beni arkanda bırakıp gittiğin için golf öğrenemedim dese nü güzel olurdu bilmediğini bile bile çağırdı kızı oraya.

 • Bilge Kadın (Ziyaretçi)

  Gene spoi... Geçen bölüm de yazdığım gibi, büyük kızın kocasının ağzını yüzünü dağıtmak istiyorum sadece. Ve tae ju bebeğim, Ay Lav Yu <3 dipnot: Allah ım neden bize jae bum gibi iyi niyetli ve destekleyici insanlar denk gelmez anlayamıyorum bayıldım çocuğun karakterine. Her şey dış görünüş mü ? Ağlattı bebeğim beni bu bölüm :D

 • Asena Kara (Ziyaretçi)

  han tae ju yuru be delikanlım çok yakışıyorsunuz bırbırınıze :) mi ri can sın..kurban olurum senın gibi güçlü kadınlara..da bın ın babannesı gerçekten problemli bir kadın..min hye...bıraz topladın kendını ama yetersız be güzelim :) anne annemiz çok gülümsetti,özgür kadın olarak :) mı sun nun kocasını hakıkaten şımartılmış tek çocuk falan anlamaya çalıştım ama cık olmadı..bu ne arkadaş insanda azıcık empati olur çalışan modern erkeksin sözde ama kadına bakışı gel vur beni diyor aman dıyeyım uzak olsun o zihniyet..ben de bugun pek bir atarlıyım ben de toparlanmalıyım :)))) emeğinize sağlık teşekkürler...

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Reytingimiz yine Cumartesi %28, Pazar günü % 30.8 olmuş. Yani hep pazarları bir tık yukarıda dizimiz. İnşallah oturacak. Bana önümüzdeki bölüm çok güzel geldi. Bayağı bir olay var. Reytingleri de etkileyecektir.

 • Berjin ???? JCW (Ziyaretçi)

  Bu diziyi beklerken özlüyorum severek izlediğim iki diziden biri ????Ceo biraz abartsada dizide herşey çok tadında gidiyo bu bölüm bazı olaylar olması gerektiği gibiydiMesela bunun gibi https://uploads.disquscdn.c...Bide bu var tabi ???????? https://uploads.disquscdn.c...Vee tabi dizinin biricik çifti ???? https://uploads.disquscdn.c...Tae ju fena aşık oldun be oppa ????? https://uploads.disquscdn.c...Dizi git gide dahada güzelleşiyo her bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.Çeviri için teşekkürler ????

 • Sümeyye Coşkun (Ziyaretçi)

  Çok ama çok güzel bir bölümdü????????????Mi ri ve bayan jeon arasındaki savaşıHenüz anlamlandıramasa da Aralarındaki yaşadıkları Çekişmeye rağmemMedeni cesaretini sevdiğim han tae juKalbinin götürdüğü yere git diyerek itirafını yaptı müdiresine.Bakalım neler yaşanacak aralarında gelecek bölüme kaldı izlemek.Annemiz ise pek bir havalıydı Süslenip püslenince yürüdüğü sokaklar da rüzgarı esti????????????????O havalı haliyle kendini beğenmiş Dünüre yakalanması Sonrasındaki hareketi de çok sevimliydi.Mi hye nin ise özgüveni yerine geldiYeniden yazmak için ilk adımı da attıYayın evi sahibinin güzel sözleri ve tabikiJB nin büyük desteğiyleVe onun adına artık yeni bir başlangıç hem Yazması hem de aşkı bulması için.Sevgili çevirmenlerim Ayris shinee Joanne elinize emeğinize sağlıkkucak dolusu teşekkürler.

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Bu dizide benim ilgilendiğim TJ- MR ikilisi...Torun....Torun ..toruna başta alışamamıştım ama şimdi seviyorum..tatlııııı....Büyük kızın düzensiz ev- iş kadınlığı hiç hoşuma gitmiyor...Herkes damada yükleniyor anlamış değilim...'Çalışıyorum' diyerek evde yemek bile olmamasnı,..kesinlikle onaylamıyorum..gece uyumam gene de ertesi günün yemeğini hazırlarım şahsen.. çocuk kaç yaşında hala evinde bir düzen oluşturamaması kendi hatası.plansızlığı...acizliği

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  shinee! & Ayris & Joanne...Çoook teşekkürler..farkettim ki... yoruma bile geçmişim teşekkürden önce...Özür...emeklerinize,ellerinize sağlık...

 • Ayten Topcuoglu (Ziyaretçi)

  Çok güzel bir bölümdü.Nihayet taşlar yerine oturuyor,büyükannelerin savaşı çok tatlı herşey tersine döndü.Küçük kız hayallerini gerçekleştiriyor,yayıncı hafiften kıza abayı yaktı ,gardınıda düşürmüyor????.Ortancada aşk da başladı,anne kızın aynı kişiye tutkunluğu diziyi sürüklüyor.HanTa jae nin açığa çıkması an meselesi,köşeye sıkıştı.Çeviriler için çok teşekkürler ????????????????

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  NİHAYET evet dizide nihayet bir şeyler oluyor evvela MOM anlatılmalıo ne klas hareketlerdi yav havası esti Seul sokaklarında https://uploads.disquscdn.c... kaynana iseeeee anlatmaya lüzum yok izleyelim sadece https://uploads.disquscdn.c... ve beklenen karşılaşmaaaaa sonuç mükooooo https://uploads.disquscdn.c...mi hye sonunda akıllıca karar verdi bekleyenin beklediğine değen https://uploads.disquscdn.c... ve sevincini paylaştığı JBbu JB karakteri gittikçe hoşuma gidiyor https://uploads.disquscdn.c...MR & TJ cephesinde neler oluyor ceo kadının aşağılamasından sonraTJ her zamankinden şekerdinitekim müdürünün gönlünü aldı https://uploads.disquscdn.c... anne olacak kadın rahat durmuyor hiç çok sinsi ahtapot gibi her koldan saldırıyor kimine dostça kimine düşmanca MR gene nasipleniyor zavallı MR artık beklediğine değmediğini düşündüğüceo ya ait anıları küle dönüştürdü https://uploads.disquscdn.c... ve ciddi karalar aldı bu arada şirket varisinin şirkette olduğu konuşuluyor ilk ip ucu soy adı HAN olmalı han tae joo mu kahve kuponuna sevinen mihayır değil https://uploads.disquscdn.c... efenim finali daha önce paylaşmıştık artık etkileri haftaya ciddi kararlar alınıyor çoooooooooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • neptünmavisi (Ziyaretçi)

  Güzel bir bölümdü. Çevirmenlerin emeğine sağlık.

 • Esra (Ziyaretçi)

  Allah seni bildiği gibi etsin Ceo diyerek dizi izleyen annemin moduna bağladım. Teşekkürler...

 • ?KTyaren ? (Ziyaretçi)

  Tek kelimeyle muhteşemdiiii.....Çevirmenlerim çooook teşekkürlerrrr....