Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Mother of Mine

Yorumlar (12)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  zaten bir kızı olduğunu biliyorlardı neden kasıyor ki başkan anlamadım senin gibi anne olmayacağı için inanmazlar tabi.jae bom kızdım ne o her yeri dağıtmalar sen istediğin gibi kızın odasına giriyorsun o neden yapmasın. kaynana aynı sonuna kadar empati yoksunu olarak devam edecek sanırım damadın oyuncakları ana oğul boş teneke gibiler.baş rllerin aşkı çok tatlı.

 • Guest (Ziyaretçi)

 • beti (Ziyaretçi)

  Joanne & shinee! & Ayris emeklerinize sağlık.

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Mi Ri yerine koyunca kendimi...konuşmalar sırasında mutlaka babamı sorardım.Mi Ri neden .babasını merak etmiyor?? Baba tarafını... Ben ederdim şahsen ve de sorardım.Nüfus dairelerinde...kayıt filan mutlaka vardır..İnsan araştırır..Sadece anneye saplanıp kalmış...Büyüdüğü ailede de 'Baba' olmadığı için mi acaba ?? Abla mesela...Babasız büyümüş..Kocasına boşanalım diyebiliyor umursamadan..Çocuğunu .'Baba' olmadan büyütecek yani...senarist bu kadar böşlüğa...kayınpederi yerleştirmiş.'baba' moduyla..

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Ceo, benim düşünceme göre Mi Ri yi korumak amacıyla ABD ye göndermek istiyor.Zaten önceden para bırakıp ABD ye gönderilmesini istemesinin de nedeni oydu.Ceo , Başkanın bir kızgınlık anında Mi Ri ye kötülük yapacağını biliyor.Bunu başkanın kendisinden nefret ettiği için kızından intikam alacağını düşünüp korkuyor.

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  DALGALI BİR BÖLÜMDÜdaldan dala konduk bu bölümde ????????geldik gittik????????her neyse bariz bir şekilde ilerleyen bu bölümüm OLAYI BUDUR !!!!!!! aslan haraboci daha ben ölmedim der gibiydi ???????? https://uploads.disquscdn.c... ama asıl olay buydu ???????? https://uploads.disquscdn.c... MS cephesi karışmaya başlamışken???????? MY cephesinde ise gelişmeler var ????????kızımız nihayet yazıyor bir şeyler ????????????editör beğendi harcadığıma değdi dedi hatta ???????? https://uploads.disquscdn.c... MR&TJ ise şimdilik istediklerini yapıyor ???????? https://uploads.disquscdn.c... ama kara günler yakındır ????????MR anneler arasında tam dengeyi bulamadı yaprak gibi bir o yana bir bu yanaama çorbacı anne çok anlayışlı sevdim lokantada kardeşinin grubunu görünce geçti belinin ağrıları kaynana mı ???sormaya ne hacet tam gaz gidiyor müdür MR ile CEO arasında ki ilişkiyi öğrendi bakalım başkana ne zaman söyleyecek başkanın rolü diziye biraz aksiyon katar yoksa çok durağan geçiyor bölümler çooooooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Asena Kara (Ziyaretçi)

  emegınıze sağlık,teşekkürler..

 • hayalc (Ziyaretçi)

  bölüm komple iyi değildi,sıkıldım ve bazı bölümleri atladım ilk defa bir aile dizimizde.....şu büyük kızın kocasının kaynanasının ve kaynanaya göre yaşlı olan kayınpederinin sahnelerinde atlıyorum birde büyük kızın çocuk bakma problemi çokkkk uzadı aşırı sıkıldım.Yazar kızı oynayan aktris acemi mi rol mü yapamıyor anlayamadım onu izlerkende sıkılıyorum kız sarmadı beni..ama patronu bir başka oyuncunun tecrübesi ne de olsa onu iyi izliyorum....keşke hep ortanca kızın gerçek annesi, üvey annesi ve tae ju ile olan sahneleri daha uzun olsa oyuncuların tecrübe ve yeteneklerinden dolayı sanırım zevkle izliyorum o bölümleri

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Çağırmadım diye kimse gelmemiş yav. Davetiye göndereyim yine [email protected] @behi @Princess Jiana???? @Queen White Angel ???? @hayalc @ceyda @beti @neptünmavisi @Sümeyye Coşkun @Özlem @aLeeea @renginar @Ayten Topcuoglu @Chivelary @Sude Bostancı @Nurhan @KTyaren @belgin @Asako @Asena kara @Ayten T @Merve Arslan @nurcan demir @Murat Ozgul @Eftaliyatt @Aynur Öztürk @yasemin @bayankoreli @Tural Kerimov @Sailor Moon @??? @Çiloow @hfzednz @helin yiğit @Seasang @Shadow @behiye Orhan @sersebine08 @melisa @Ebrar @Bahar Cristolovenu @Gülçin Süzen @Gilmore @ Eda @sevoo lee @Kubilay Günay @Yücel Kurbak @Camdankalp @ Ayşegül Derin Şen @Abdulkadir Inan @Gul_Turan @KimsinSen @Mor @Aslı Arslan @renginar @sulex @Sibel Ülgen @gijeok ruh @Irem Okumuş @Yağmur Şaşmaz @morgiana @Meryem @Eylül @Tarçın @Son [email protected] soylu @TÜRKİZ @betül yıldırı[email protected]@Esti @MelişRana Mlş @JUMONG @Zeynep Arslan @[email protected] @Natty Swell @Dolunay Demiray @Janem @Fann @Tugba @Suat Onal @Sezen Arslan @NUR @selmadgn @Madam buke @Sevda Nur @Fann @Gülçin Erdemli @selma iyisan @Elif Ülkü @Aysengül @yalesia @Dong Pl @Jasmine @eda2172 @skyloren @Himera @BiggWinn @EXO-L @Dumanoğlu @ nae ttal-eul olae sanda @Aysun @Pınar Bykztrk @Arveyu @Mrs.Sunshine @renginar @Nargiz Bloom @Zeliha @hananim @Uzakesinti @neptünmavisi @dd. @Fatma Ülker @Bilge Kadın @Kybelia @Arzu Dinç @Hadess Aksar @Esra @İrem Okumuş @??? @zeynep @nasip @nyugar @hacer @Daehyun?un Dudakları @Run @Gökçe Triples @Leydi Song Seung Jin @Serap Öztürk @SevessYENİ BÖLÜM ÇEVİRİSİ GELDİ.

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Eski dizilerde.ceo denince..şirket denince.en azından... Kocaaaa bir alışveriş merkezi..görüntülerde olurdu..alışveriş merkezinde dolaşılıp teftişler yapılırdı..Ofislerde çalışanlar olurdu.ekip toplantıları yapılırdı...Ürün reklamı vb işler için çekim çalışmaları vs..gösterilirdi...biraz mantıklı olurdu..Burada ceo dan,başkan dan genel müdür sözlerinden geçilmiyor.. küçük bir mağazada bütün ekip müşteri çığırtkanlığı yapıyor...Senarist ve yapımcılarda biraz boş vermişlik var..artık detaylara özen göstermiyorlar...Kore dizilerini seviyor insanlar diyerek biraz savsaklamaya başlamışlar...Doğru bir bakış değil...uyanmaları lazım.

 • Ayten Topcuoglu (Ziyaretçi)

  Nasıl bir sır saklıyor bu kadın,taş gibi duygusuz.Bir an önce kızını postalamaya bakıyor.Üç kızını yetiştiren anne yine de arayı bulma peşinde.Tombiş oğlana da acıdım ,acı çekecek anlaşılan.Güzel bir bölümdü emeği geçenlere teşekkürler.

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Yayımcıyla MR kardeş çıkıyormuş :)))) Tahmindir...spoiler filan değil...Ceo anne daha bebekken iki çocuğundan kız olanı alıp ayrılıyor eşinden...çocukları paylaşıyorlar yani....Ne dersiniz ??