Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Mother of Mine

Yorumlar (14)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  YÜZSÜZ KADIN zor geldi ise bıraksa idin yiyiyorsa.oğlumuzun bir suçu yok ama yine de azıcık sürünsün istiyorum sonuçta kız da ona annesinin kim olduğunu söylemedi.editör ve kızı artık daha sıcak buluyorum.Anneyi dizi sonuna kadar af edemem.

 • beti (Ziyaretçi)

  Ayris & JoanneÇeviri için teşekkürler.

 • Selser (Ziyaretçi)

  ????çeviri için teşekkür ler

 • Asena Kara (Ziyaretçi)

  emeğinize sağlık...tae ju nun soluğu restoranda alması güzeldi :) ama mi rihemen yumuşamaz geliyor bana çok güvenmişti hayal kırıklığı yaşadı aslında annesı vaktıyle oyle yapmasaydı belki sorun etmezdi ama annesı orneği işleri daha da karmaşıklastırıyor kı bu bölümde annesıne bıraz kustu anne beklemıyordu hakıkaten üzüldü mi ri konustukça etkılendım cok guzel rol yapıyorlar..mi hye nın her halıne sınır oluyorum o olgunlaşmamış şirince haller herkese gitmez kı bana göre mi hye ya hıç oturmuyor belkı de rolüne kapılıp aaa ne guzel yaptı dıyemediğimden neyse..kayınvalıde ye sımdıye kadar yuklenen senarıstımız ya da senarıstlerımız ben bılmıyorum,bu bölüm kadını tam bır kımlık karmaşasına sokarak o gıcık hallerını hafıfletmeye calışmışlar sankı ama ben mı sun gıbı uzulmedim acıkcası her benlık butunluğune karsı umutsuzluk vakası denen durumu boyle yasayacaksa işimiz var demektir :))) bu arada bugun arefe günü mübarek olsun Rab bım tüm müslüman alemine tekrarını yaşatsın dualarınız kabul olsun.şimdiden iyi bayramlar..

 • Nurhan? (Ziyaretçi)

  TJ nin biraz daha büyümesi gerekiyor, babasının istediğini yapınca ya da şirkette üst düzey yetkili olunca her istediğini yapabileceğini, sevdiğini koruyabileceğini sanıyor çocuğum. Mi Ri ye gelince bu hafta böyle üzecek bizi umarım çabuk atlatıp bi kendine gelir ...Hızlı çeviri için teşekkkürler

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Ayris & Joanne..Çoook teşekkürler...Tam bayram öncesi telaşesi arasında bile bizleri düşünmeniz büyük incelik...Teşekkürler emekleriniz, iyi niyetiniz için...iyi bayramlar...

 • Meryem (Ziyaretçi)

  Çeviri gelmiş çok teşekürler

 • Ayten Topcuoglu (Ziyaretçi)

  Daha önceleri istediğim zaman orjinal dilde izleyebiliyordum,şimdi sayfayadaki butona basınca onlarca viral yazılımlar doluşuyor.Anladığım kadarıyla izlenip yorum yapılıyor nasıl oluyor.Nerden giriyorsunuz?

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  İlk onu gene yakaladım...10 . yum..izledim..Ben MR nin yerinde olsam çeker giderim...Ne anne ne TJ... Ne de iş.....:)))))) Gene kızdım..Daha büyümemiş çocuk...evlenme teklifi..yaparsa böyle sonuç verir...Zaten karmakarışık olan MR yi daha çok yaralamaya ne gerek var...samimi bir şekilde karşısına geçip patronun oğlu olduğunu tekliften önce söylemesi lazımdı..İşi öğrenmek için geldim vs...Sözde anneye ne demeli...Kızını gerçekten sevmiyor..Sevseydi TJ nin kimliğini, durumunu anlatırdı.MR nin öğrendiği an şirkette yığılıp kalması çok canımı sıktı. daha çok kızmak için çeviriyi bekliyorum bakalım...Bunlar benim izlerken düşündüklerim...:)))).

 • Nurhan? (Ziyaretçi)

  Veeee son 10 aylık sınav maratonumuz bugün bitti. Birikmiş tüm bölümlerimi izleyip tahminimden önce (bayram sonrasına anca yetişirim diye düşünüyordum) güncele yetiştim. ????????Çevirmen arkadaşlara kolay gelsin

 • beti (Ziyaretçi)

  Öner 1... Yorum 4 olsun...İyi akşamlar. Bu bölüm heyecanlı olacak. Önceki bölüme de bakamadım henüz. Ama anladığım kadarıyla bu ceo anne çok fena. Yazık ya kızını ne hale soktu başkanın karşısında. Çinli kadın sebep oldu da başkan onayladı. Sanırım bunlar evvelki bölümden izlediklerim. Hatlar karıştı bende..:)))Şimdiden herkese mutlu bayramlar dilerim.

 • Sümeyye Coşkun (Ziyaretçi)

  4/6 yım bende https://uploads.disquscdn.c...

 • Guest (Ziyaretçi)

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Birim. ama önerde dört