Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Mother of Mine

Yorumlar (23)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  lokantacı anneye bayılıyorum ne güzel halletti cadı ceoyukayınbaba eczacı arkadaşlığı mide bulandırıcı itici geçiyom oraları.damat hala oyuncak derdinde sinir bozucu.m, hye çok acımasızdı bunu biliyordun karşına bir adam çıkmadan söyleyecektin kimse yokken kullan ay olmadı de ne güzel.oy han tae ju fena gitti.

 • Er.Kelebek (Ziyaretçi)

  Joanne & shinee! & Ayris çeviri için teşekkür ederim.

 • beti (Ziyaretçi)

  Joanne & shinee! & Ayris emeğinize sağlık.

 • aLeeea (Ziyaretçi)

  Mi-ri : Şirkete dönmesi intikam ve şuan ki olaylarla ilgili gibi görünse de atlatamadığı geçmişi parçalanmış çocukluğu olduğu annesi ile kavgasından anlaşılıyor geçmişi halletmeden gelecek onun için imkansız , diğer annesi ne kadar öz çocuğum gibi büyüttüğünü söylesene annesi ile konuşurken ona benzeterek kızması acıklıydı. Mi-sun annesi ile konuşurken mi-ri nin annesi icin yengem dedi kadının kardeşi ile evliydi herhalde geçmiş bölümlerde söylediler mi ? Ben mi kaçırdım. Tae-Joo konusunda annesinin durumunu atlamadan barışacaklarını sanmıyorum.Mi-ri annesi: Şu anki durum bize kızını eşinden kalan büyük bir borç veya kariyer ve para için bıraktığını düşündürüyor. Her durumda başkanla kızını görmeme anlaşmasını bu kadar yıl uyması ve bu kadar korkması garip geliyor açıkçası. Seçtiği yolun yanlış ve zengin ailenin durumundan dolayı kızını aynı ortamda istemiyor gibi bir davranış sergiledi. Bu bölümde kızını göndermeye çalışması kendi icin değil gibi gösterildi.Tae-joo : Hayatta cok deneyimi olmayan daha yakınındaki annesi,babası mi-ri gercek kişilikleri hakkında bir haber. Şirketin büyüklüğü düşünüldüğünde babasına karşı gelmeye çalışması 5-10 yılını alır. Halen küçük bir çocuk gibi kim nereye çekerse Ceo böyle olacak diyor tamam diyor sonra mi-ri geliyor kararını değiştiriyor.Tae-joo babası : Büyük başkana gelirsek aldığı kararlar bence cok normal ,acımasız gibi görünse de milli piyango çıktığında bile bir cok akrabanın çıktığı dünyada bu kadar büyük bir serveti yönetenlerin yanına yaklaşanlar dan şüphelenmesi sert önemler alması cok normal. Oğlunun ceo kararlarını değil kendi kararlarını vermesini istemesi, kadının zaten para icin aile yaklaştığı doğru gibi birde kim olsa bu tür önemler alır. Aldığı kararların en ucu ne olur bilemem ama şuana kadar olması gerektiği gibi davranıyor bence.

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Geldim kendi kendime konuştum da konuştum..Akşama görüşürüz..Arada gene uğrarım..

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  HTJ ..MR nin ..Ceo luk hırsından dolayı anlaşma yaptığını sanıyor..Anne dediği Ceo ya... MR nin öfkelendiğinden hırslandığını filan sanıyor .aralarındaki ilişkiden dolayı Mr nin öfkelenip hırslandığını bilmiyor.Ceo annesi ile MR arasında kalacak...Ama iyi idare ediyor şimdilik...Çin şirketi ile olan anlaşmada..ceo anlaşma olmasını riskli buluyorum dedi..Masadaki diğer kişilerin de desteğini almış.. MR ise anlaşma olsun istiyor..Başkan HTJ ye fikrini sotunca...O da riskli ama göze alınması gerekir dedi..Orada tam anlamadım başka bir şirket kanalıyla mı iş yapacaklar..her hangi bir risk ihtimaline karşı...HTJ öyle bir şey mi dedi ??

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Hasan Bey..Nerelerdesiniz ??

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Tek çok tuhafıma giden...HTJ nin değişimi.. O saf sakin hali sanki başka biriydi..Viski içmelere başladı..Sosyetik barlara takılıyor..180 derece farklı bir havaya girdi.Pahalı kıyafete uygun duruş yapması mı gerekiyor ?? .Dior.versace.armani gucci, chanel... .. den giyinsem ben de birayı bırakıp viski içer miyim acaba ?? :)))))))) Hiiiç öğrenemiyeceğim...:)))

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  MR ve HTJ arasında tek sır...ceo nun anneliği kaldı..Bu dizilerde..sadece bu dizide olan bir şey değil.. insanı zaman zaman çileden çıkaran ' Açıkça konuşmama' durumu var.:)))) 'Söz gümüşse sükut altındır ' Bu sözün kökeni Kore de sanırım...Altın olayına çok kapılmışlar...:(((.

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  İzlediğim tüm filim ve dizileri düşündüm...başkan MR nin kimliğini öğrendiğinde ne yapar ?? Diyerekten...En temizi kalp krizinden gitmesi ama tabii ki olmayacak..Aklıma gelenler hep çok kötü şeyler..MR annesine hak verecek kadar hırpalanacak..Para ve öfkenin gücünü göreceğiz bakalım..'Aşk' bu öfkeye siper olabilecek mi ??

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Bu dizinin diğer adı önümüzdeki bölümlerde kesinlikle..'.başkan ın öfkesi ' olacak..

 • Asena Kara (Ziyaretçi)

  KMR...Öfkene yenik düşünüyorsun güzel bacım...tae ju ya daha açık olmalıydın ıleride canın yanacak,su an öfkenın bastırdığı duygular zamanla ortaya cıkacak ve sen bu tavırda devam edersen tae ju yu da kaybedeceksin başkana zaten güven olmaz senın gıbı takdire sayan bır kadın sonunda uzulebılır...mı hye jae bum u cok üzdün seni sevemedim gitti yaaa..bakıcı olayı hala tam netleşmedi.uzadı.neyse bakalım emeğinize sağlık teşekkürler..

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Joanne & shinee! & Ayris..çoook teşekkürler..Emeklerinize,ellerinize sağlık..Şimdi izleyeceğim..

 • neptünmavisi (Ziyaretçi)

  Çeviri için teşekkürler :)

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  sorun mu var ???

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  neden gelmemiş yeni bölüm** ben mi görmedim anlamadım ..bir daha bakayım...

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  https://uploads.disquscdn.c... BU DİZİDE BENİM EN BEĞENDİĞİM SAHNE BUYDU. Şimdi böyle sahneler arıyorum ki bulayım. Her gün yakıyorsun bizi senarist.

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Ablanın ailesinde şimdiye kadar en istikrarlı düzgün giden 'Torun' Nazar değmesin...Sonra annesi geliyor....Torun meselesi daha fazla uzarsa bayılacağım artık.Gidip ben bakacağım neredeyse...hazır kızım da yok....bunu izleyen anneler çocuk yapmaz Kore de...Çocuk bakan yaşlılar da hafiften isyanlara başlar..benden söylemesi senarist çözsün artık çok uzattı..Büyükler ayrı alem.. emeklilik,yaşlılık bunalımındalar..bunların Amerika da ki kızları da bence....Bizim editörün kalp ağrısı çıkacak..geldiğinde işler karışacak...

 • neptünmavisi (Ziyaretçi)

  Maçtan dolayı katılamadım. :/ Son bölüm çok heyecanlı bitmişti. Bu bölüm çabuk çevrilir inşallah, merakla bekliyorum.

 • Sümeyye Coşkun (Ziyaretçi)

  Bende geldim 8/7????????

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Geldim....önerde 7 süperde 6

 • beti (Ziyaretçi)

  Ben de geldim. İyi akşamlar.

 • Nurhan? (Ziyaretçi)

  Önerde 1. Oylamada 2. Yorumda 3. Oldum yaa????????