Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Mother of Mine

Yorumlar (14)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  senarist zorlama ne yapsan sevmeyeceğiz ceo anneyi.yazar kızın ayakkabılarına bayılıyorum bir de mi ri han tae ju aşkına.

 • beti (Ziyaretçi)

  shinee! & Ayris & Joanne emeğinize sağlık.O kulak temizleme sahnesi neydi öyle. Gayet normal görüyorlar demek ki..:))

 • Asena Kara (Ziyaretçi)

  herkes kendı yarasını kendınce sarmaya çalısıyor yanı herkes yalnız...jae bom ıyılesmenın derdınde..mi hye şaşkın ve daha da kapılmış durumda,mi ri geri adım atmıyor ama bu bölüm acabaları başladı,tae ju kendını ınandırmanın derdınde,mı sun nın kocası..aman ya madem boyleydın nıye evlenıp çocuk sahıbı oldun ama var boyle tıpler hem de çok... sorumsuzun bencılın teki,mı sun desen kocasına ne tam ınanıyor ne tam ınanmıyor arada gezıyor,bakıcı desen hala ısınmadım kadına ama yanılıyor da olabılırım :)restoran sahıbı annemız her zamankı gıbı çalışkan düşünceli...ceo olan anne de kendı alemınde ,başkan yıne kapı,buzdolabı,duvar.buyuk baba sonunda yakalandı :) karısına çok kızmışti aynısını kendı yapıyor...bırbırlerını dınlemeyen dınlemedıklerı ıcın konusup anlasamayan çagımızın sorunlarından bırını bu bölüm yine cok guzel vermişler...aynı evdesın hayatı paşlaşman gerek ama paylasılan bır yastık bır kap yemekten ote gıtmeyen evlılıkler ve sonuc ; elbetteki mutsuzluk...emeği geçenlere teşekkürler..

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  bu bölüm dikkat çeken tek şey kang woo jin idi????????????adama sihirli değnek değdi sanki ???????????????????? https://uploads.disquscdn.c... MH olsun JB olsun dondu kaldı ????????aynı biz gibi????ki tae young ve ^^ to the beautiful ^^ halleri aklıma geliyor daboşuna şimdi dikkatimi çekmemiş yani ???? https://uploads.disquscdn.c... TJ biraz olsun şirin hallerine döndü ???? https://uploads.disquscdn.c... dizileri eleştirmeyi pek sevmeyen ben ????????K-Dramalarda hiç hoşuma gitmeyen bir şeyi burada MS ve çorbacı anne arasında görünce tutamıyorum kendimi :::????????nedir kucağa yatırıp ta kulak temizleme olayı iğrenç öğğğğğ ????????????????????????kişisel temizlik diye bir şey vardır yanineyse gece gece ????????çooooooooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  shinee! & Ayris & Joanne..çoook teşekkürler...izledim...emeklerinize,ellerinize sağlık...

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Büyük kızın kocasının davranışlarında senarist aşırıya kaçıyor..on yıla yaklaşan bir evlilik..adam hala böyleyse...(içindeki çocuğu öldürme) denir de ..hep çocuk kal da denmez..kimse kalamaz zaten..Arkadaş toplantıları çocukla gezmeler piknikler..evde keyifli akşam saatleri...nerede bunlar ?? Karısı da...Çocuk bakkıcıda o da annesinin kucağında...bunlarda 'Ev' 'yuva' kavramı yok..:))))))) Bakıcı da sanırım ev işi yapmayı es geçiyor...:))) Akşama kadar çocuk okuldayken ne yapıyor bu bakıcı ?? Ev darmadağınıktı...neden öyle ??

 • Guest (Ziyaretçi)

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Köylerden birinde...Yeni evli genç bir kadın şehre giden kocasından allı güllü fistan istemiş...Adam şehirde.. satacağı malı satmış, alacağını erzakları almış allı güllü fistana para yetmemiş...Boynu bükük..karısına 'Söz..seneye alacağım ' demiş...sene sene üstüne..içocuklar,,ihtiyaçlar azalmamış o allı güllü fistan bir türlü alınamamış..gelin her sene umutla beklemiş...biz de her hafta umutla bekliyoruz bakalım..yarına ..haftaya..diyerekten...bekliyoruz...Sevgiler herkese..iyi geceler...

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Seul e gidersem o nehir kenarındaki bankta oturacağım..Seul de yapılacak şeyler...maddeliyorum...başladım bu biiiir...

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Benim prasalar gene çıktı ortaya..bu sefer az çıkarmışlar..Dizi bitinceye kadar deste bitecek..:)))

 • beti (Ziyaretçi)

  İyi geceler. Dizi geç yükleniyor artık. Bir selam veriym dedim. Çok geri kaldım. Geçen haftaya hiç bakamadım. 1 ay sonra artık final olmazsa ben de katılırım..:))

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  geldim geldim izliyorum...:))) HTJ ye daha toy dediğimiz kadar var...bakışlardan anlamıyor ..:))) Biraz daha uğraşsaydı......olacaktı...Ne güzel hem seyredip hem yazabiliyorum...Sizde de öyle mi ??

 • hayalc (Ziyaretçi)

  Geldiiii

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Bir.