Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Mother of Mine

Yorumlar (8)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  tae ju neden anlamakda zorluk çekiyorsun.da bin annenene ne güzel cevap veriyordur buda sana ders olsun.kaynana harikasın oh içim soğudu.

 • Er.Kelebek (Ziyaretçi)

  Ayris & Joanne & shinee! teşekkür ederim.

 • Asena Kara (Ziyaretçi)

  emegınıze sağlık..tae ju sana cok hak verıyorum ama yasını cok uzn tuttun..kadın sana pek cok seyı ustu kapalı soylemıstı..evlılıgıne olan engelı konusamayacagını bunun onu uzecegını vb...boyle yapman ıslerı sadece zorlastırır...mı sun ben sana ne dıyeyım mı rı ye evlendı dıye gösterdıgın tavrının yarısını bakıcıya gösterseydın basına bu gelmezzdı..hye...utanmazsın..nasıl cocuk yapalı dersın ve cok normal karsılarsın..

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Bu hafta 77/78. bölüm % 27.3 reyting alırken. 79/80. bölüm % 31.1 reyting almış. Bu demektir ki önümüzdeki bölüm çok daha güzel. Neden öyle? Çünkü burada aşağıda özetlediğim gibi. Da Bin.in kaybolması olayı var. Nerede belli değil. İnsanlar merak ediyor. Da Bin bulunacak mı? Nereye gitmiş olabilir.ikincisi dediğim gibi. CEO şimdi ne yapacak? Nereye gidecek.? Daha doğrusu gidebilecek mi? Giderse eğer, bu çok merak edilen mirasını kime bırakacak. Kızına mı? Oğluna mı? Yoksa annesi ve kardeşlerine mi? Esas şey; bildikleri, bildiklerini kime anlatacak. Elindeki hisseler ne olacak. Kapalı kutu CEO.dan başkan dahi ürküyor. Ona kötü davransada onun değerinide en iyi bilen kişi Başkan. Başkan da olmayıp da CEO da olan şey ne. Bunu kızına bırakacakmı veya söyleyecek mi. Üçüncüsü; Mi Hye ile Woo Jin bu saatten sonra evleneceklermi? Yani bu olayı evlilik paklar mı denilecek. Yoksa Woo Jin ABD.,ye mi gidecek.Dördüncüsü CEO ile Mi Ri.nin resmini çeken Genç eşin kardeşi, genç eşin şüphelendiği şekilde bir şey bulabilecek mi. Yani CEO ile Mi Ri ilişkisini çözebilecek mi. (kızı olduğunu ortaya çıkaracak mı), Genç Eş onu başkana niçin şikayet etti. Başkan Mi Ri.yi Başkan Vekili yapıyor. Genç Eşe pabuç bırakacakmı. Yoksa kendini yine bu genç eş ve kardeşinin kollarına mı bırakacak.Beşincisi, Tae Ju ne yapacak, Mi Ri.yi affedecek mi? Yoksa bu soğukluk devam edecek mi. Ayrılacaklarmı. Yoksa daha mı kenetlenecekler. Eğer ayrılırlarsa bu genç eşin hışmına uğrayacaklarını bilmeleri gerekir. ekmeğine yağ sürerlermi, sürmezlermi. Son sorum; Bu CEO.nun sülalesi ne yapacak. Bu gariban sülüklere ne olur. Bu bölüm dayısının kızını görmedik, acba işe başlayacakmı. Yani çalışacaklarmı. Yoksa yatmaya devammı. Hazıra devammı. ispiyona devammı. Bu küçük kardeş yani dayı, acaba Mi Ri.yi annesinin bakımevinde gördü ise başkana ispiyonlayacakmı. Diğer genç eş ve abisi gibi. Yani bunların sonu ne olacak.YANİ; Merak edilen çok şey var. O yüzden bence bu önümüzdeki bölüme reyting çok az. en az 35 olmalıyd

 • beti (Ziyaretçi)

  iyi akşamlar. :)) @bayabayankoreli hoş geldin. Özlettin kendini. Aklımdaydın ne zamandır. Hatta bir ulaşiym dedim ama sen geldin. https://uploads.disquscdn.c...

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Ben de ikinciyim.

 • bayankoreli (Ziyaretçi)

  Herkese selam ????

 • Camelia (Ziyaretçi)

  özet okumaya geldim dedim ama yeni yüklenmiş kimse yok ilkmişim haha :D :D izlemek yok özet alma keyfi var napalım iyi seyirler benim yerime izleyin keyifli seyirler :)