My Country 1. Sezon 6. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
My Country 1. Sezon 6. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: My Country

Yorumlar (14)

 • Betul Karatas (Ziyaretçi)

  seo hwi lee bong la avda karşılaşma numarası güzeldi dikkatini çekmeyi başardı ama bu hayatına mal olacak mı ...müfettişte babası kadar kötü mü beli değil krala bile menfaati ne ise onu anlatıyor ...

 • Yasin Görgülü (Ziyaretçi)

  Jang Hyuk nasıl oldu da bu dizide oynamayı kabul etti.Gerçi kendisi çok güzel oyuncu olmasına rağmen hiç seçici değil.Dizi de tarihte hazır olan mükemmel bir konuyu almışlar.Ortaya bir şeyler çıkaralım demişler ama yok yani yedirememişler.İşleyiş kötü.Tamam aksiyon sahneleri falan güzel çekmişler ama işleyiş sıfır.Yok kardeşi bi anda her şeyi unutuyor.Yok zorla en iyi arkadaşını kötüle falan fistan.Zorlama bir dizi olmuş,umarım ilerde düzelir.

 • Gamze Zeynep Altungül (Ziyaretçi)

  dizinin sonunda umarım bu arkadaşlığı bitirmezsin senarist. izlerken içim gitti. ben hwi taraftarıyım. adam sonuna kadar sevdiklerini korudu ve koruyor ama seon honun karakterini tam çözemedim . çözen varsa anlatsın. kazanan hwiydi. neden kendine geldiğinde kafasına vurdu. altından ne cıkacak hala merak ediyorum. kötü tarafa mı gececek yoksa 3 ü bir olup adaletli bir krallık mı yaratacak bakalım:)

 • Asena Kara (Ziyaretçi)

  emegınıze sağlık....gene bol dayak yedı basrolumuz :(

 • hello madam (Ziyaretçi)

  Ya bu nasıl bir bölümdü ????

 • AycA (Ziyaretçi)

  Ben kaplanım, sen köpeksin, ben 2. Derece memurum sen 6. Derecesin, benim annem resmi eş sen cariyenin çocuğusun diye diye içimi şişirdiler. Tarihi dizilerin hepsinde böyle konuşmalar oluyor tabi de son iki bölümde suyunu çıkarmışlar. Aklımda başka konuşma yok şu an. Hwi bu bölümdeki hamlenle piyon olmadığını gösterdin. Yoksa iyice sıkmıştı. Kardeşiyle tehdit edilmesi bence saçmalık,daha doğrusu bu konuda bişey yapmaması saçmalık. Alsın karşısına anlatsın yani çok mu zor. Savaşa girer çıkar, suikast düzenler adam öldürür, herkesin çekindiği prensin karşısında gevşek gevşek konuşur, arkadaşı onu tehdit eder neymiş kardeşinin güvenliğiymiş. Sun ho ya gelince adam kendini kurtarmanın peşinde, arkadaşını da satar, babasını da satar. Başta dediğim gibi annesi düşük sınıf diye salak salak konuşup canavar yaratıyorlar. Arada arkadaşına dayanamayıp iyilik falan yapmaya çalışıyor ama çok gitmez, yakında kurtarmaktanda vazgeçer, kuyusunu kazar. Bang wonun kral olacağını bildiğimizden gayet rahat izliyorum. Sadece bu iki eski arkadaşın arasındakiler geriyor beni. İkisi arasında kafa kafaya mücadele görsek daha iyi. Sun ho hwi yi kullandıkça bana sinir geliyor. Kardeşi o kadar sevimli kız ona bile uyuz oldum.????????

 • K-Drama Vision Turkey (Ziyaretçi)

  Böyle soluklu tarihi dizi izlemeyeli baya olmuştu. Dizi olarak tarihi olanları çok daha seviyorum ve bu dizi bu alanda en iyilerden. Sayfada da belirttiğim gibi Baek Dong Soo ile benzer işleyişe hakim. Oyuncular diziye ve karakterlere çok uyumlu seçilmiş, hepsi uymuş role ama Seolhyun cuk diye oturmuş bence. Ondan başkası iyi oynayamazdı bu rolü. Dizi müthiş ve en hızlısı Koreanturk. Umarım yeni bölümü de hızlıca gelir, çevirmenlerin ellerine sağlık.

 • ayarsızgençlik (Ziyaretçi)

  kendi amacını gidip bang wona söylesen daha az dayak yersin a yavrum ama maksat işler karışsın ortalık kan gölü olsun ama yok yani bu kralın da derdi de ayrı bir dert yani bang wonu velihat yapınca hemen tahtan inecek misin ne taht sevdasıymış mubarek ya hwi ve bang wonun beraber hareket edecekleri günü bekliyorum tee ilk bölümde bize ikisnin aynı tarafta olduklarını gösterdiler ama inş yine sun ho nun oyunları değildir

 • nlgn??Hanbin?? (Ziyaretçi)

  Hwi yüzünden hala Su Ho ya sinirim geçmedi kin gütmek için yaşıyorum resmen ????çeviri için teşekkürler

 • Melike Cengiz (Ziyaretçi)

  Yine ve yeniden gitti kurtarmaya.arkadaşı için kellesini feda ediyor.babaya oyna krala oyna arkadaşı için dansöz oldu ortada.kızda sevmiyor onu.sonu ne olacak şimdiden merak ediyorum.

 • Samira (Ziyaretçi)

  Baba ogul restleşmesine bayiliyorum..Hwi ve arkadaslari Mukemmel????????Asiri komikler..Su prensin yelpazesine acayip uyuz oluyorum Ne zaman açsa alıb kirasim geliyo valla????????????

 • Batuhan Yoona (Ziyaretçi)

  çevirmenlerimize çok teşekkürler, yine harika bölümdü su ho yine hayatını kurtararak durumu eşitledi diyebiliriz. Hatta 1 kere daha hainlik yapabilir, yapacaktır da :D

 • Haru (Ziyaretçi)

  Son zamanların en iyi dizisi bu bence. Güncel izleyip beklemek gerçekten zor. Yine de hızlı çevirileriyle bizi diziyle bir an önce buluşturan çevirmenlere teşekkürler <3

 • Elmàn M-Léé (Ziyaretçi)

  GUZEL YERDE BITDI ))