Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: My Golden Life

Yorumlar (16)

 • Şule Dikbaş (Ziyaretçi)

  Allahım kız çok gıcıklaştı yaa. Hani babanı ezerek gittiğin için pismandin. Niye gidip en azından iyi olup olmadığını söylemedin babana. Şimdi de do kyungdan çıkarıyor sinirini .

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  ne farkın kaldı psh dan anlamadan dinlemeden bişey demedi ki çocuk aman dönün benim minnoşlarıma.

 • İNCİ (Ziyaretçi)

  sonunda delirttiler kızı

 • Ceyda ÖZEN (Ziyaretçi)

  ya tamam anladık ji an ölüyor bunalımdan, babası mütemadiyen acı çekiyor, hyuk hala ji an hastası, do kyung aşkından ölüyor ama itiraf edmiyor, ji soo isyankar , ailesine paso ayar veriyor , fırıncı abi hala aşkının peşiden koşmak da ısrarcıda tamam yani 10 bölmdür aynı teraneler azcık bi tempo 52 bölüme sığdırcaz diye sündürmüşler de sündürmüşler. İlk bölümler nasıl da tempoluydu oysa. Bir bölümde anlatılacak hikaye 10 bölümdür devam ediyor.

 • Ji Hye (Ziyaretçi)

  Ya hakikaten yorumlara katiliyorum su kaprislerinden bunalimlarindan fenalik geldi. Babasina kac bolumdur gozlerim doluyor sucluluk mu duyuyosun nefret mi ediyosun ne halt yiyosun bilemem ama bi babanin gozunun onunde boyle caresiz kalmasina nasil seyirci kalabiliyo yuregin? Adam gelmis oldu saniyodu artik baban seni diyo sen cildiriyosun dega bundee imis pis melankolik. Sorsan en cok o seviyor ama Ji Soo bazen bencilce davransa bile sevgisi cok daha samimi.

 • Kore23 (Ziyaretçi)

  Do kyung un bu kadar ısrar etmesi yersiz,hele ki sevgi yada aşkları adına hiç bir gelecekleri yokken .Ji an da haklı mı yoksa biraz abartıyor mu bilmiyorum ama şöyle bir gerçek var,artık dramdan kusucam yani.Seo baba da kızı gibi coştu. Çeviri için çok teşekkürler.

 • Hülya Açılan (Ziyaretçi)

  tamam en çok sen acı çekiyorsun ji an,en birinci sensin,en kötü senin kaderin,herkes sana karşı..bu nasıl bir ruh halidir? yaşadıklarını tabii ki yaşamak istemezdim ama bu denli bencillik karakteri çok itici yapıyor ne yazık ki..biri de demiyor diğer kız da acı çekiyor diye..öz annesi bile marka kıyafet giymiyor diye evden atacak neredeyse..en sevdiğim karakterler ji soo ve baba. anne ise hala aman paranız bizde kalmasın kızıma bir şey yapmayın derdinde..yahu sen önce kızını ara sonra ver parayı..koşturan,kendini yerden yere vuran yine baba oluyor.diğer babanın andropoza girmesinin işlenmesi ise çok hoş bir detaydı.jealousy incarnate de de erkeklerin de göğüs kanseri olabileceğinin işlenmesi gibi küçük detaylar hayata dair örnekler sunuyor..nereden nereye geldim:D aile dizilerine yeni yeni ısınıyorum tabii her daim favorim life is beautiful olarak kalacak:D

 • elaeagnus (Ziyaretçi)

  Hala kulaklarımda yankılanıyor "de ga mundeeeee de ga munde!

 • Birazcıkumutsakla (Ziyaretçi)

  Sonunda delirttiler kızı. Bu arada dizinin bu kadar drama bağlayacağını bilseydim izlemezdim bu ne ya dert sahibi oldum durduk yere :DDD

 • River Song (Ziyaretçi)

  Jian şişirdin beni yani cidden şiştim. Zaten sevimsiz bir kız bu yazmayın şuna şöyle sahneler of

 • hemerah (Ziyaretçi)

  ji an karakterine uyuz oluyorum ama, son sahnede sağlam oyunculuk göstermiş.. bebeğim park shi hoo da o mimikleriyle şaşırmışlığı güzel oynadı..

 • Beray Ayşan-?yong?? (Ziyaretçi)

  GÜNAYDIN ARKADAŞLAR 3-4 YOKTUM ABOOO BİZİM ALTIN HAYAT YORUMLARI 625 OLMUŞ..WAOO HARİKA ÇÜNKÜ DİZİ HAKEDİYOR

 • ceyda (Ziyaretçi)

  spoilerbüyük babanın planları bu videoda bir şeyler anladım ama tam anlamadım iyi derecede korece bilen biri çevirse keşke büyük baba ne diyor burada do kyungun evliliğinden eunsunun evlilik olana kadar ortaya çıkmamasından filan bahsediyor sanırımda ji an dan bahsetmiyor sanırım anlayan varmı?????https://www.youtube.com/wat...

 • Princess Jiana???? (Ziyaretçi)

  Spoiii!!!! 28.bölüm Fragmanı Fragman feci!! Do Kyung kaza geciriyor galiba https://youtu.be/z7dmQf8TzgE

 • Sude Bostancı (Ziyaretçi)

  Bugün neler göreceğiz bakalım...Yayından sonra buluşalım...:)))

 • Merve Arslan (Ziyaretçi)

  Bir şey diyeceğim bu kız niye beğenip sonra geri beğeniyi çekiyor diye düşünüyorsanız söyleyeyim kasıtlı yapmıyorum niye öyle oluyor anlayamadım :)