Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: My Golden Life

Yorumlar (15)

 • Kore23 (Ziyaretçi)

  Yaa çok güzel bir bölümdü yaa :) Çeviri için çok teşekkürler.

 • Beyza ÖZTÜRK (Ziyaretçi)

  ya müthişşşşşşşşşşşşşşş bir bölümdü

 • Elif*** (Ziyaretçi)

  Wooaaahh bu bölüm çok etkileyici değil miydi? ????????

 • Birazcıkumutsakla (Ziyaretçi)

  Yıldım ya bu heasung kendini ne sanıyor kimse sizin aileyi istemiyor işte takılın kendi kendinize :D

 • Sule Arsv (Ziyaretçi)

  yeter 42 den itibaren yine biriktirelim dayanamayacağım çünkü çok ağır ilerliyor

 • empress&sarayatta (Ziyaretçi)

  Ji Soo karakter olarak beni hiç yanıltmadı..eski evide konuşurken benim de gözlerim doldu..herkes eski ailesinde nasıl bir kız oldugunu biliyor..kan bagı olmasada onlardan kopamadı...harabociye yine çok kızgınım parayla herşeyi satın alabilecegini düşünüyor ama öyle olmadıüı ortaya çıktı ablasını düşünmeden edemedi ve ablası da do kyung da hele hele hyunk helal olsun valla mert erkekmiş...bölüm finali güzeldi...do kyung babası iyi bir baba ve insan ama onu da köle yapmışlar ji soo o evde sadece babayı ve kızkardeşine soguk davranmadı...diger oyuncularda biraz sıkıntı olsada artık herşeyin düzelecegine eminim bebek dünyaya gelince Soo A fikri degişecek artık adım adım güzel olaylara başlıyoruz elbette yavaş yavaş öbür bölümde de Hyunk ve Ji Soo birlikte verdigi savaşı görecegiz muhtemelen..ama öyle ya da böyle 3-4 bölüm sonra olsa bile aşk galip gelektir hepsi için bskknbr & ppetall & Rabiakaraaslan...çeviri için çookk teşekürler

 • hosyeo (Ziyaretçi)

  güzel son !

 • semra (Ziyaretçi)

  Hyuk sahiplenen erkek duruşunu gösterdi son sahne şahaneydi artık güzel şeyler izleyelim zengin anneye tahammül edemiyorum umarım o da kendine gelir.

 • Lee (Ziyaretçi)

  Sonunda az da olsa güzel şeyler olaya başladı. bitmeden izlemeyecektim ama dayanamadim yorumları fragmanlari görünce ????mutlu olduğumuz kadar üzüldük bu bölümde ama şu ana kadarki en güzel bölümlerden biriydi...teşekkürler koreanturk ????

 • Özlem (Ziyaretçi)

  Çeviri için ekibimize çok teşekkürler ?? Bölüm genel olarak iyiydi herkes gibi son sahneler Benim de favorim oldu .Ji soo?yu burada tebrik ediyorum kimsenin yapamadığı anne babayı bir araya getirdi . Beraber uyudular , ama annenin ji an?a karşı bu sevecenliği gösteremediği için içimde kadına karşı bir soğukluk var , o hissi kadından alamadığım İçin oturtamıyorum bir yere , bir de abi ve eşi bölümün ortalarına kadar ne iyiydi ama şimdi tahammülüm yok onların bölümlerinde atlayarak geçiyorum sory.Ji an bir kaç bölümdür artık çok iyi saçlar bile değişti , kendi yolunu buldu ve yarışmaya katıldı , artık sıra Do kyung ?da oda istediği yolda adım adım ilerliyor .Küçük kız evlatlık mı ,Do kyung Choi babadan değil mi yorumları okuyorum , eğer senarist böyle bir şey düşündü ise bunu son sahnelere bırakmak mantıksız ,(bana göre) her şey tam yerine oturacak iken bu sefer Do kyung?ın psikoloji yerle bir olucak senarist bunu yapar mı? Başka bir babadan olması bir şeyi değiştirmiyor annesi no hanım sonuçta , dede aynı dede , miras yine aynı , babanın zaten bir sıkıntısı yoktu , sadece soğuk ve mesafeli idi , babanın bir zararını görmedik aksine do?ya yardım etti ona akıl verdi , arabanın içindeki görüntüleri aldı , zaten bu dizide kızlar yer değişti Dizinin ana konusu bu idi Zaten buradan yola çıktılar .Şimdilik düşünceler böyle izleyip hep birlikte görücez ??

 • Belgin (Ziyaretçi)

  Son sahnelerde Hyuk çok havalıydı.Do Kyung ile Ji An , Hyuk ile Ji Soo evlense bu dördü çok güzel ve eğlenceli bir aile olurlar.

 • Kore Sever (Ziyaretçi)

  Ne ağladım be ????

 • bayankoreli (Ziyaretçi)

  en beğendiğim bir kaç sahneyi yaptım Do şaşkın , Jisoo sonunda mutlu :) https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c...

 • MorgananınGülü (Ziyaretçi)

  Sen ne güzel bir dizisin ya . sanırım izlediğim en iyi bölüm buydu

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Bu bölümün finali en güzel yeriydi. Ji Soo.nun Bayan No.nun elini ittirip, Hyuk un elini tutması. Rüyamda görsem inanmazdım. No Hanımın büyümüş gözleri gözümün önünden gitmiyor hala.Vallahi helal olsun. Yanılttın bizi Ji Soo. Bayankorelinin etkilendim dediği en duygusal yerleri de (bence)Ji Soo.nun onu büyüten anne babasıyla geçirdiği sahnelerdi. Ben de çok duygulandım. Anne ağladı, baba ağladı, Ji Soo ağladı, ben de. Büyükbaba pansiyonu satın alamadı, sahibini satın alamadı, Do Kyung ile Ji Ahn.ı da alamadı. Hıncını kızından çıkardı. İlk defa büyükbabayı çaresiz göstermişler. İnanamadım. Karşısına da onların şirketinden daha büyük bir şirketin sahibinin torununu koymuşlar. Pessss dedim senaristim iki gözüm. Bravo. Hepimiz geçen hafta Ji Soo gidermi gitmezmi tartışması yaptık. Yüzde doksanı gitmez dedi. Buradan kurtardık. Ben de gitmez dedim. Gitse de çabuk döner, duramaz, yapamaz dedim. Ama ben olsam giderdim de dedim. Hyuk yüzünden. Fakat öyle birşey yapmışlar ki, şaşırdım, bırakın havaalanını yolda kıstırıp aldılar. Hem de No hanımın elinden, burası Ütopik olmuş. No hanım çaptan düşmüş, onların arabalarından kat be kat hızlı bir arabayı kıçıkırık marangoz arabasıyla yakaladılar. Bunun içinde senaristim iki gözüme burdan selam olsun diyorum. Görmemezlikten geliyorum. Kimseye de söylemem. Dizinin geri kalanına dönersek Do Kyung son hızla şirketini kurma çalışmasına devam ediyor. Bence kuracak. İyi gidecek. Babası dişlerini göstermeye başladı. Resti çekecek, çocuklarına sahip çıkacak. Büyükbabayı durduracak, en azından No Hanımı. Eğer Hyuk, Ji Soo.yu almaya gitmeseydi ya da yetişemeseydi. Ona da şöyle bir söz hazırlamıştım. " Tahtaları yağmurdan örten ve şemsiyesini kendisine değil sevdiğine tutan Ji Soo.dan, Haesung ailesinin soğuk Ji Soo.suna geçiş." Bunun sorumlusu sensin Hyuk. Kına yak. diyecektim. Ama beni yanılttı. Beni en çok Ji Soo yanılttı. O eli tutamaz, korkar da tutamaz, kırgın, kızgın tutamaz derken, vallahi No hanımı bile koltuğa bir seksen uzattırdı.