Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: My Golden Life

Yorumlar (18)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  ya 25 yıl bunun için mi aradınız anlamdım ki.gerçek ortaya çıkınca nasıl geri dönecekler acaba.

 • İNCİ (Ziyaretçi)

  çevirmenlere teşekkürler

 • Kore23 (Ziyaretçi)

  Çeviri için çok teşekkürler.

 • Birazcıkumutsakla (Ziyaretçi)

  Anlaşılan beyimiz kdramalarda tükürdüğünü yalama modasına uymak istiyor, merakla bekliyoruz efenim :D https://uploads.disquscdn.c...

 • Elif Yurt (Ziyaretçi)

  ben neden bu diziyi izlerken kanser oluyorum

 • Elif*** (Ziyaretçi)

  Şu kızın artık tam manasıyla patlamasını istiyorum yeter be kız yeni gelmiş sevinmeleri gerekirken öyle ye, şöyle otur sana denileni yap robot gibi ????????

 • Guest (Ziyaretçi)

 • Deniz (Ziyaretçi)

  Diziyi izlerken iyiki zengin aile çocuğu olmamışım diye aklımdan geçirdim ???? Kural kural kural. İnsan hep diken üstünde yaşar be ????????

 • Sujibnil Su (Ziyaretçi)

  başlasam mı nasıl

 • sug[ARMY]oongi (Ziyaretçi)

  park si hooo ? kızı nasıl tuttu öyle ? çok güzel dizi yaaa

 • AliN Sihoo (Ziyaretçi)

  Zengin anne çok soğuk kızına karşı sürekli bi program kurmuş o programa göre kızını yönlendiriyor kızına sevgi sıcaklık göstermek yerine böyle boş boş şeyler yaptırıyor.. Ama kızın gerçek annesi fakir annesi biçok yorumlarda o kadına kızanlar var ama bence o kadın çocuklarını düşündüğünden öyle yaptı en azından zengin anneden daha iyi anne

 • AliN Sihoo (Ziyaretçi)

  Hayır hanım ne demek oluyor? diziyi izlerken bikaç kez Hayır hanım olarak geçti altyazıda ilk dikkatimi çekti zaten gözüme girdi hatta yani küçük harfle yazılsa neyse de büyük harfle yazılınca bide isim olarak şaşırdım Hayır hanım Hayır başkan gibi cümlelerde vardı HAyır bi isim olarak kullanılamaz herhalde çeviren arkadaşlar acaba o ara üşendiklerinden mi yoksa ne dikkat çekmek için mi HAyır olarak yazmışlar yoksa ne hani Hayır derken tam olarak kim için söylendi o isim bilemedim de zaten isimler aklımda zor kalıyor ;D bir anlam veremedim isimler zaten belli değil mi ?

 • AliN Sihoo (Ziyaretçi)

  Dizi çok güzel gerçekten bir aile dizisi olarak çok güzel hiç sıkıcı değil ve güzel ilerliyor. Bu bölüm Jian ile o yalnızlığı yaşadım çok iyi bilirim yalnızlık hissini çok soğuk buz gibi hissettirir :( jian o evde çok yalnız hissediyor anne başka konuşuyor baba başka abi başka kardeş başka kimse jianı anlamak istemiyor her kes paraya bağlı bi robot hayat yaşıyor ne bu böyle para para her daim zengin konuşmalar yok bilmem ağzın doluyken konuşamazsın yok kurallara uy yok bilmem şöyle böyle bu nasıl bi hayat ya ölü ruh gibi sürekli her şeye dikkat etmek zorundasın çok sıkıcı jian kardeşinin odasına bile girerken kapıyı vurmak zorunda o kapı vurulmadan açılamaz mı ;D sinirim bozuldu oysa jian ile jisoo nun kardeşliği çok başka çok sıcak çok içten keşke benimde öyle kardeşim olsa kıskanmamak elde değil Do Kyung a da kızdım kusura bakma Sihoocum ;D kız konuşurken yok dik dur ağzın doluyken konuşma sürekli bu şekilde .. oof Jian beni etkiledi bu bölüm.. Kız hasta ama hasta olduğunu bile söyleyemiyor korkuyor bu ne be bu nasıl bi ev hasta eder insanı .. Ji Soo ile fırıncı olmasa güleceğim yoktu jisoo nun hyukla nasıl tanıştığı belli oldu dişçide tanışmışlar ilk hahah koptum orda ;D çeviri için teşekkürler neyse aklıma geldikçe yorum yapacam ;D

 • wulfric????? (Ziyaretçi)

  Beklenen an mı....Bu ikili ne zaman birbirlerinden hoşlanmaya başlayacak?

 • moviemaniac (Ziyaretçi)

  asıl yalanın büyüğünü söyleyen öz anne ve baba bence....yeri gelince temcit pilavı gibi ısıtırım

 • all is well (Ziyaretçi)

  Aile değil de soğuk nevale toplantısı mübarek. Herkes ayrı arıza .Şu anne olan kadını zaten sevmem bence ajumma kötü oyuncu bu yüzden de hep böyle donuk roller seçiyor.Kız kardeş desen kız kardeş değil düşman aile kızı gibi.

 • bayankoreli (Ziyaretçi)

  Hayır Hanım ne yaa tüm dikkatim dağıldı .. kadının adı No Myung Hee bunu bile çevirmek zor mu 3 kişi?

 • Akina/Yuki (Ziyaretçi)

  vallahi şu yaşıma kadar kendimi bildim bileli fakirliği savunuyorum, yani sözde bu zengin robotların düşündüğü fakir hayatı. ohh miss gibi :D yok bilmem ne adamın bilmem ne numaralı senfonisini bilmiyor diye düşürdükleri duruma bak kızı ya :D acayip güldüm şahsen o duruma sokmayacaksın kendini. hücrede tek başıma yaşamayı tercih ederim böyle zıvanadan çıkmaktansa. sırtı düz konuşmalı laubali olmamalıymış, park siho sevgim bile diziden soğumamama yetmiyor maaaalesef !jisoo favorim canım ya sevdiği şeyi yapıyor, sevdiği adamın peşinden.. karşılıksız olsa dahi hayatın tadını çıkarmasını biliyor. canıııım! bi bilse iyiki annem beni seçmemiş der öyle anam olacağına olmasın sadece para vererek saçma sapan istemediğim bi milyon bilgiyle her gece kendimden nefret ederek uyuyacaksam defolup gideyim dünyadan. saçlarının örgüsüne bayıldığımı da söylemeden geçmiyim <3saygıdan görgüden bahsedip izinsiz özel eşyalarını alıp birde çöpe atmak cidden yuuh diyecek söz bulamıyorum. paran varsa ağzına ... tveb yarabbim ya : tam bir rezalet ben olsam çingar çıkarmıştım :Dçeviriler için çok teşekkürler sevgiler :))