Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: My Heart Twinkle Twinkle

Yorumlar (8)

 • zuzu (Ziyaretçi)

  love in sadness vardı saplantılı aşık koca, üstelik şiddet kısıtlama ne ararsan hastalıkıı bir ruh, ama altını çiziyorum ama diyorum!adamın rengi belliydi netti, bu şero ondan beter ortada bir şiddet var ama şeffaf görünmez birşiddet her türlü sınırları çizilmiş kadını kuşatmış resmen her açıdan ama görünmüyor, bu karakter harbi gelmiş geçmiş en takıntılı en saplantılı en hastalıklı aşık(aşık sözde ifade yalnız böyle aşık olan aşkını alsın ardına toksun)

 • Zalihaa (Ziyaretçi)

  Bu asistan ceo nin üvey kardeşi sanırım. Babasının metresi olmuştur zamanında flan filan.

 • suzi (Ziyaretçi)

  Ablada saflık derecesinde iyi niyet var kocası yine kandırır " Ben kesin olmadan sana söylemek istemedim bulamazsak boş yere ümitlenip üzülme hayal kırıklığı yaşama "falan diye düşündüm der kesin ama artık kolay kolay kızı öldürmeye yeltenemez.

 • asirose (Ziyaretçi)

  bakalım ne olacak heyecanlı yerinde bitti abla hemen belli etmese telefon olayını kocasına karşı ihtiyatlı davransa bundan sonra acaba gözü kapalı güvenir mi kocasına evlenirken ben ona güveneceğim demişti ablaya belli olmaz kocasına tekrar güvenmeye başlayabilir gerçi güven bir kere yara aldı mı bilemiyorum bu evlilik nasıl yürüyecek bu kadar olumsuzluklarla ve kötülükle henüz çok başlarda dizi bakalım neler olacak ellerinize sağlık çok teşekkürler

 • suzi (Ziyaretçi)

  Çok güzel dizi emeği geçen herkse çokkk teşekkürler. Küçük kız hangisiyle olacak acaba mimarla mı fakir gibi görünen zengin çocukla mı ????? Mimar olan abi gibi ama zengin olan yakışır .......

 • canan (Ziyaretçi)

  Ellerinize sağlık çok teşekkürler..

 • Ryuk (Ziyaretçi)

  [SPOİLER içerir, istemeyen okumasın lütfen] Abla yine saf bir şekilde olaya girdi. Ben olsam bir süre daha bilmezlikten gelir, iyice olayı öğrenirdim. Bu abla neden bu kadar saf yaaa :P Adama da artık uyuz oluyorum, karısını seven insan böyle olmaz ya da bu kadar hastalıklı insanın sevgisine güven olmaz.

 • rositaduru (Ziyaretçi)

  Bayıldım Sahneleri Mstar&#039ı anımsatması ayrı güzel (: