Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: My Heart Twinkle Twinkle

Yorumlar (15)

 • melek-got7 (Ziyaretçi)

  su motosikletci cocuk cok tatli yaa !!! ?_? hem kucuk kizlada yakisiyorlar tencere kapa misali :D asdf

 • lee pil-mo ? (Ziyaretçi)

  Arkadaslar lee pil-mo kacinci bolum katiliyor diziye

 • sharon shahlo (Ziyaretçi)

  yetkililar ne olur bisey yapin bu vk videolari acilmiyor mr ozleyesim gelmiyor ne one alinir ne geriye neolur yardim :(((

 • Büşra (Ziyaretçi)

  waaooww dizi gerçekten on numara ..

 • asirose (Ziyaretçi)

  büyük kızın işi zor kız kardeşleri yüzünden sürekli yalvarıyor zavallı küçük kız ortanca kıza göre daha aklı başında ve olgun ama yaşının da verdiği dik kafalılıkla bir nevi babasının başına gelenlerden sorumlu ah kızım sonuna kadar haklısın ama hak böyle aranmaz ki dik kafalılığın nelere mal oldu biraz büyük sözü dinleseydi olmazdı ama daha çok iş açacak sanki ablasının başına yaptıklarını yaşına veriyorum o kadar toy ki bazen ortanca kızdan daha aklı başında ve olgun davranıyor halaları umarım büyük kızı paralı zengin diye olmadık erkeklerin kollarına atmaz büyük kız oldukça pasif kalıyor bu konularda ayrıca saçma sapan işler yapmaz umarım ceonun korumasında bir şeyler var ya bir sırrı ya da hesabı var gibi bilemiyorum keşke büyük kıza o aşık olsaydı küçük kıza çok olgun küçük kız şu yaşıtı olan çocukla olabilir ceo güven vermiyor gerçekten kızı seviyor mu yoksa geçici bir heves mi elde ettikten sonra bir kenara mı atacak yangında kızın babasını kurtarmaya çalışsaydı belki biraz güvenilebilirdi kötü olmasına rağmen bakalım neler olacak ceo ile kız arasında aşk olur mu olursa sonu pek hayırlı olur mu ceo ya tövbe edip hapiste suçlarının bedelini ödeyecek ya da ayrı yollarda devam edecekler sonunu çok merak ediyorum nasıl bağlayacaklar farklı bir dram ellerinize sağlık çok teşekkürler

 • zeynep (Ziyaretçi)

  yaaaaaaaaaabu dizii çok sürükleyici ve heyecanlı her hafta nasıl beklıcez. büyük kızın karakteri çok sakın. adamda sakin iki sıkıcı kişilıik nasıl olcak bakalım. ıkısıde agır ve sakın. kız daha renkli olsaydı bu soguk nevale adamla eglencelı olurdu. küçük kız sagam karakterli. sanrım ceo nun korumasıyla olucak. korumayı tuttum. havalı.

 • GEZGİNCİ (Ziyaretçi)

  hala ortamı yumuşatmaya çalışırken kardeşlerin arasına kin sokuyor. babalarını kaybetmişler ne diye kardeşlerin akıllarını kirletirsinki

 • rheyzz (Ziyaretçi)

  ne dram ama tesekkurler

 • vildan (Ziyaretçi)

  ya meltem afedersin ama bu yorumunla bana kafayı yediğini düşündürdün :D

 • alasis_ (Ziyaretçi)

  von tak asla affedilmemeli.. sevilmemeli kızın hem babasını hem kardeşini gözleri önünde yanmasına izin verdi. kurtarma şansını kullanmadı.... dilerim abla boş bulunup evlenmez..

 • pınar (Ziyaretçi)

  söz konusu bae soo bin olunca kötü düşünemiyorum ya :D woon tak kötü şeyler yapıyor evet ama özünde çok olgun ve anlayışlı biri. ve çok karizmatik. ben evlenmelerini istiyorum açıkçası, büyük kıza karşı çok saf bir sevgisi var. daha doğrusu içten içe büyük bir aşk besliyor. bu yüzden sadece ikisinin geleceğini düşünüyor. yaptığı herşeyde ikisini düşünerek hareket ediyor. babalarının ölmesine göz yumması da bu yüzden. yalnız diziye yeni katılan bir karakter var kim olduğunu bilmiyoruz ama kafaları karıştırabilir.

 • LeyalSS (Ziyaretçi)

  Yuh ya bu kadar tuhaf adam olmaz cidden! Zaten saçı da sinirimi bozuyor :D Karakteri böyle olsa da saçını düzeltseler bari.

 • @ulush91 (Ziyaretçi)

  Ilk once ceviri icin tesekkurler. Dizinin hikayesi cok guzel Ceo "Bae Soo Bin " oyunculugunu dokturuyor kotu karakteri cok guzel oynuyor. Kiza asik olmasi ve kibiri sabirsizlikla bekledigim bir dizi oldu.

 • meltem (Ziyaretçi)

  ya acaba benmi piskopatça düşünüyorumm ceonun küçük kızla olmasını çok istiyorum

 • Ryuk (Ziyaretçi)

  Yok artık! Adamın ölümünü izle sonra da kızıyla evlenmek iste... Bu dizi içimi kararttı yemin ederim!