Night Light 1. Sezon 20. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Night Light 1. Sezon 20. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Night Light

Yorumlar (18)

 • emel (Ziyaretçi)

  emekleriniz için teşekkürler

 • Hambel Amar (Ziyaretçi)

  Dizinin gerçek doğanısına anlayanlar çok şey kapmıştır bence.Ancak "Yaa birbirlerine yakışıyooolardoo felan" midem kaldırmazdı öyle olsaydı.Şükürler olsun öyle olmadı.Se jin kafasını duvara sürtüp elektrik çıkarmak istediğim zamanlar olmuştur.:D

 • bahar bahar (Ziyaretçi)

  Dizi farklıydı.Bol bol intikam hırs doluydu.Sonu da normal bitti kızla başrolde ki oğlan birlikte olabilirdi sonunda. Birbirlerini seviyorlardı sonuçta.Dizi de bu çok belli olmadı ama alttan alttan bu duygu verildi.Diğer dizilerin aksine güçlü bir erkek karakter değilde kadın karakter olması hoş olmuş.Kadın hep bir adım öndeydi.Diziyi sırf lee yo won için izledim oyunculuğu zaten harika bayılıyorum. Burada da döktürmüş.Gülmek ona çok yakışıyor ama burada güldürmediler onu bir türlü:(Allahtan kamera arkası resimleri varda oyuncuların gülen yüzünü gördük:)

 • whiteangel (Ziyaretçi)

  büyük bir hevesle başladığım bu diziden açıkcası keyif alamadım hiç pak geon hatırına devam ettim final beni tatmin etmedi önereceğim dizilerden değil sırf entrikaların olduğu nefretten başka hiç bir duygunun hissedilmediği bir dizi gene emekleriniz için ^^T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • hilal (Ziyaretçi)

  ehh fena değildi. ama mutlaka izleyin diye önerebileceğim bir dizi değil açıkçası. ben daha çarpıcı bir son bekliyordum veya daha yumuşak bitirilebilirdi çiftlerin mutlu sonları gösterilebilirdi. dizide verilen mesajlar ve dersler güzeldi fakat final çok havada kalmış. son bölümü 3 günde izledim resmen biraz sıkıcıydı =( se jin karakterine de sinir olduğumu söylemeden geçemiyecem çok pervasız çok bilmiş tavırları keşke biraz törpülenseydi. başrol kadının karizması izlettirdi diziyi diyebilirim.

 • PSH_MertKT (Ziyaretçi)

  sonuna kadar izledim gerçekten güzel bir diziydi çok duygulandım :D se jin nin krallığını da gösterseydiler iyidi ama her halikarda güzel bir final oldu.Çevirmenlere çok teşekkürler :))

 • FatımaNur Bilen (Ziyaretçi)

  geoun u için izledim se ji ile yakışıyorlar ya aralarında bişey olurmu derken olmadı ama güzel diziydi çeviri için teşekkürler

 • cevver (Ziyaretçi)

  Benim için zaman kaybı oldu :((((((

 • Hayrunnisa Aytekin (Ziyaretçi)

  Güçlü kadın karakteri bu kadar mı yakışır birine ya ???????? diğer oyuncular da çok iyi oynadı ama bu kadın bir başka. Çeviren ve emeği geçen herkese teşekkürler ????

 • eeppprruuu (Ziyaretçi)

  Lee Yoo Won nasıl harika ve güçlü bir kadın bu kadar mükemmel anlatılabilir ya ???????????? güzel bir final olmuş, hem intikamını aldı hem de kendi durdu , Geon U ile de mutlu olsalardı iyi olurdu ama bu dizide aşk çok geri plandaydı zaten , başından beri söyledim lee Yoo Won için izledim bu diziyi iyiki de sabredip izlemişim, sadece finaldeki o harika ve güçlü duruşu için bile 20 bölüm izlenir, çevirmenlerimize teşekkürler ????????????

 • sug[ARMY]oongi (Ziyaretçi)

  ve son ... sonunun böyle biteceğini biliyordum kızımızın tek amacı büyük efendiyi ve arkadaşlarını bitirmekti - öyle de oldu - ilk bölümden itibaren başrol den çok ama çok etkilendim nasıl güzel rol yapıyor - replikleri çok güzeldi - güzel bi sondu - son sahne çok güzeldi teşekkürler çeviri için ?

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  çok kıymetli çevirmenlerimiz bırakmadı diye bende bırakmadım neye hizmet etti şimdi.durulabiliniyormuş onu öğrendik.bütün moruklar cezalandı onu öğrendik son dk çimenlerin üstünde görseydik adamı olmazmıydı.neyse benim için özeti PARAYLA KIYASLA İNSANLAR DAHA GÜZEL KOKUYOR sözüdür.

 • Havva Çelik (Ziyaretçi)

  5. bölüme kadar diziyi izledim fakat gidişat mutsuz son gibi görünüyordu o yüzden finali bekledim ona göre devam ederim diye izleyen arkadaşlar bana finalin nasıl olduğunu özet geçebilir mi mutsuz sonlardan nefret ederim günlük hayatta yeterince mutsuzlukla karşılaşıyoruz hayal dünyasında da mutsuzluk istemiyorum yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

 • Turan Han (Ziyaretçi)

  BİTTİ. zevkle izledim. sonunun bu şekilde bitmesi güzel zira insan bir noktada geri adım atabiliyorsa gerçek güç odur diyorum. iyi bir hayat dersi. sejin her iki tarafıda kurtardı. bene en önemlisi kendini de kurtardı. ona TAGla mutluluklar dilerim. bitti....

 • lifelovebeauty (Ziyaretçi)

  Bu nasıl final? Allahım deli olcam bu dizi yüzünden...

 • sarah (Ziyaretçi)

  bu son nedir böyle ne anlama geliyor en sonda kadını adamla yan yana görseydik ne olacaktı sanki offf çok kızgınım inşallah başrol kadını bir romantik dizide görürüz(bu arada söylemeden edemicem bende lee yo won un yaşına gelince böyle görünmek isterim kadın resmen taş :) )

 • FatımaNur Bilen (Ziyaretçi)

  finalde çevrildikten sonra kaldığım yerden izlemeye devammm

 • hemerah (Ziyaretçi)

  entrika var dediler geldik ama bitirene kadar canım çıktı