Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Nokdu Flower

Yorumlar (5)

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  artık şekillenmeleri netleştiği gergin bir bölümdüyi kang ın sadakati sorgulanırken kraliyet ordusu karşısında ki azmi yettiartık sadık bir donghak askeridiğer yandan yi hyun iseintikam ya da daha kapsamlı intikam felsefesiyle kendine yeni bir yol çizdibayan song ise general nokdu nun söylenmesi ileaydınlanma yaşarken tarafı da belli olduartık harekat daha kapsamlı çooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • Carpathia KT (Ziyaretçi)

  bölüme alternatifler eklenmiştir.

 • Sümeyye Coşkun (Ziyaretçi)

  Yine İzlemesi keyifli Çok çok güzelllllllll bölümlerdi????????????Seslerini Krala varana kadar Ülkelerine duyuranGeneral nokdu önderliğinde kiDonghak isyanının yankıları Adalet arayan ve ezilen halk arasındaGünden güne büyüyor Ve girdikleri bölgelerdeBirer Kahraman gibi karşılanıyorlar.Ve kendi yolunu çizen abisinden sonraİntikam hırsıylaArtık Yi hyun da kendi yolunu çizdi.Yavaş yavaş kalplerinde filizlenen Ja in ve yi kang aşkı ise. Kanla sulanan topraklarda yeşerebilecek mi.Sevgili çevirmenlerim Venom &ShineeElinize emeğinize sağlık Kocaman teşekkürler.????????

 • Carpathia KT (Ziyaretçi)

  Sunucuda teknik bir problem olduğundan ancak şahsi bilgisayarlarımızdan iki alternatife yükleme yapabildik, sıkıntı düzelince diğer alternatiflere de yüklenecektir. Şuan yalnızca okru ve box üzerinden izleyebilir veya indirebilirsiniz. Bilgilerinize.

 • gunel aliyeva (Ziyaretçi)

  Ne guzel bir dizi bu sene gelen tarihi diziler icinde en guzeli bence :)