One Warm Word 1. Sezon 18. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
One Warm Word 1. Sezon 18. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: One Warm Word

Yorumlar (13)

 • Kore23 (Ziyaretçi)

  Eun Jin biraz abarttı yani aile terkedilir mi ama diğer taraftan da biraz mantıklı gibi.Anna ve kaynananın birbirlerine laf sokmaları var ya bu dizide bir tek onlara gülebiliyorum.Çeviri için çok teşekkürler emeklerinize sağlık.

 • aslı (Ziyaretçi)

  yeni bölümü ne zmn gelicek acaba ?

 • maviada (Ziyaretçi)

  admin 19.bölüm yayınlanmadı mı ?

 • maviada (Ziyaretçi)

  dizimin bu bölümünü daha izleyemedim şimdi zevkle izleyeceğim. teşekkürler..

 • karadom (Ziyaretçi)

  emeği geçenlere teşekkürler

 • sıla (Ziyaretçi)

  Siz kadına kızıyorsunuz ama bence haklı yanı var bilmiyorum büyük konuşmayın derim adamı pek anlamadım ama kadını anladım artık biye aldattığını umarım düzelir hepsinin arası emeği geçen herkese teşekkürler :)

 • küübraaa (Ziyaretçi)

  finale 2 kala bakalım işler nasıl yoluna girecek....çeviri için teşekkürler

 • ava (Ziyaretçi)

  Arkadaşlar, konu bildik ama, neden hiç sorulmuyor adam niye aldattı. kime göre saçını süpürge etti. adamın konumundan dolayı artı sınıf atlamak adına kocasını sevdiğini zanneden ama yaptıkları inkar edilemez bir eş modeli . Karşılıklı sevgi olmazsa olmaz bence iletişimleri yok öylesine bir evlilik olmuş onun içinde ilk sarsıntıda adam başka yöne kaymış.Hayatda sevgi saygı ve bir liktelik çok önemli etik davranışlar olmadam tekdüze vede sadece siyah beyaz bir hayat anlayışıyla yetişiyoruz. hayatda ara renklerde var. kimse için köle olunmamalı. Fedakarlık tabikide yapılacak ama takdirde edilecek. Diger modele gelince ev mesuliyetini geç kavramış bir koca içki.arkadaş ve aldatma kadının yaptıgını onaylamasamda duygu ilgi eksikliğini aradığı içinde kocasını aldatıyor. İnsanlar ellerindekilerin kıymetini kırılınca elden gidince farkediyor. Tüm hayatlarımızda saygı sevgi etik davranışlar eksik olmasın.

 • sibel (Ziyaretçi)

  teşekkürler emeklerinize sağlık :)

 • asirose (Ziyaretçi)

  aldatılan kadının tutduğu avukat hoşuma gitmedi adam akbaba gibi kadını zor bir duruma düşürmese eun soo çok tatlı bir kız ve çok olgun kaza konusunda çocuğa hak verdi ablasını suçladı anne babaya hala sinir oluyorum ne utanmazlar kızları bir evliliği bitiriyor bir aileyi parçalıyor bunlar utanacakları mahcup olacakları yerde kızlarının ahlaksızlığına alkış tutuyorlar sanki edepsizliği sadece karşı taraf yaptı eun soonun iyiliği olgunluğu olmasa oğlana bırak şu edepsiz utanmazları diyeceğim ama kızcağazın suçu yok ve çocuğu çok seviyor ayrıca aldatan kadın oh kocasıyla aralarını düzeltirken hiç suçu olmayan sadece ailesi için kendini feda eden kadın ayrılmanın eşiğinde sanki kocasının ayrılmamak için planları var gibi anna da sinir kayın valideyi adam edecek gibi ellerinize sağlık çok teşekkürler

 • seli (Ziyaretçi)

  ellerinize saglik

 • güllü korecan (Ziyaretçi)

  cevirmenlerimiz sayenizde dizileri izleye biliyoruz ellerinize saglik :) aldatan kadini görünce sinirlerim yine tavan yapiyor amanda aman ailesini hayatindan cikaracakmis gözlerim yasardi kocasida iyice sapsallasti karisina sarilmalar iyyyyyy ilk kendisi aldatmis sonra karisi midem kalkti böööggg aldatan adamda sonunda anladi esinin fedakarlik yaptigini evlikleri boyunca hele sükür malvarligi hakkindada yalan söylüyor karisina karisini yeniden kazanmak icin cokta caba göstermedi benim acimdan diger karisi aldatan adam daha cok caba gösterdi evliliklerde evdeki es kocasinin her türlü maddi manevi zorluklarini ceker ilk firsatta hic düsünmeden baskasi ile zina yaparlar

 • hayalc (Ziyaretçi)

  canım kıyamam ya biri ablasının diğeri eniştesinin günahını çekiyor kıymayın senaristler aşıklara :-(((