One Warm Word 1. Sezon 20. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(2 kişi puan verdi, Ortalama: 4 / 5)
One Warm Word 1. Sezon 20. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: One Warm Word

Yorumlar (18)

 • sena???????????? (Ziyaretçi)

  Çeviri için teşekkürler.

 • Turan Han (Ziyaretçi)

  gerçekten çok beğendiğim bir diziydi. keşke ülkemde de böyle anlayışlı olabilse insanlar birlikte mücadele edip hataların üstesinden gelebilseler. boşanma rekorları kırılmasa, küçük sorunlarda boşanmaya koşmasa. böylesi bir yapımı bizlere ulaştıran tüm ekibe teşekkürler. bazı bölümlerde çevirileri anlamakta zorlansam da son bölüm gayet iyiydi. teşekkürler.

 • kamelya yoochun (Ziyaretçi)

  Süper bir diziymiş paylaşım için teşekkürler.Anılarımı tazeledim...Kim haklı kim haksız bilemem,her kesin her şeyin bir nedeni var kendince...Amma sonu güzel bitti en azından...Kendi hayatımı hatırlattı aşk diye güvenip sevdiğim adamın birden bire metresi konumuna geldim...Çok acınası bir durum tiksindirici....Yanlış anlama olmasın evli adamla birlikte değildim sevgilim benimleyken evlenmiş.....O yüzden bu dünyada seveceğim tek şey ailemdir ....Onlar benim her şeyim....Teşekkürler.....ellerine sağlık olsun...koreanturk ekibi teşekkürler.

 • Kore23 (Ziyaretçi)

  Final güzeldi yaa o kadar boşanma tantanasından sonra iyiydi.Her iki çiftinde mutlu olmalarına sevindim min soo `nun kıza yeşil ışık yakmasıda güzeldi.Cadaloz kaynanaya yaranılmıyor zaten adamcağız sana süper yemek yapmış yine bir kıllık yapacak yani bu kaynananın hakkından ancak anna gelir.Sonunda çocukları da gördük tatlı çocuklardı, bir dizimin daha sonuna geldim bana bu diziyi izleme imkanı sunan Koreanturk e ve çeviri için çevirmenlere çok teşekkürler.

 • hatice helva (Ziyaretçi)

  Ceviriyi yapanların ellerine sağlık. Güzel bir diziydi .Teşekkürler......

 • karadom (Ziyaretçi)

  emeği geçenlere teşekkürler

 • maviada (Ziyaretçi)

  Ben diziyi baştan sona merakla ve zevkle izledim. İzlemenizi tavsiye ederim , kadın erkek ilişkisi, evlilikteki duygular,aşk sevgi ve aldatma-aldatılma duygusu gayet güzel işlenmişti, ayrıca finali de gayet iyi bitti .Çevirmenlerimize ve koreatürk e teşekkürler.bu arada özel bölüm de çok güzeldi çevirisi gelir mi admin :)))

 • sevinç (Ziyaretçi)

  teşekkürler güzelbitti:))))))))))))))

 • asirose (Ziyaretçi)

  sinir katsayımı tavan yapan dizilerden biriydi ayrıca ibretlikti sonunu güzel bağlamışlar farklı hoş bir diziydi ellerinize sağlık emekleriniz için çok teşekkürler

 • CarpathiaKT (Ziyaretçi)

  Diziyi çok aldatma olaylarını kaldıramadığım için yarıda izlemeyi bırakmıştım. Duygu seli açısından iyi bir diziydi halbuki. Öneririm.Sırf meraktan finalide açtım izledim. Çevirmenlerimize teşekkürler.

 • JanisJ (Ziyaretçi)

  Çok beğendiğim dizilerden biriydi, güzel de bitti.. Çevirmenlerimize teşekkür ederim.

 • CeyLan KHJ (Ziyaretçi)

  Dizi sonu çok güzel bitti mutlu son o kadarda boşan diye seslendik burdan napalım mutluysan sorun yok ajumma :D yanlız ajummanın çocuklar şekermiş (: Çeviri için çok teşekkürler ^^

 • eltem erkal (Ziyaretçi)

  bu diziyi tutmadım. en iyi karakter min soo idi.... nerde o savaşcı sosono... oooo çevirmenlere saygılar.

 • zeynepnur (Ziyaretçi)

  ÇEVİREN ARKADAŞLARIN ELLERİNE SAGLIK,ÇOK TEŞEKKÜRLER.

 • özlem (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürler güzel bir diziydi seyrederken keyif aldım...

 • leyla (Ziyaretçi)

  HAN HYE JIN&#039in oynadigi karakterin nesine a$ik oldu JI JIN HI&#039nin oynadigi karakter hic anlam veremedim. iki baki$ bir bisiklet turu iki cocukluk gösterisi hop A$KI MEMNU!!Efendime söyliyim birde öyle büyük a$k ki Bedeni arzulara bile boyun eymedi; ve masum a$k imajina bagladilar sonunu!KIM JI SOO &#039nun oynadigi karakterin en azindan bir çekiciligi bir karizmasi vardi .o kadin aldatilir mi yani ....Anlamsiz sinirbozucu hasta edici bir senaryoydu vesselam!Hayatta katlanamadigim pi$kin aldatmalari konu alan bu dizininde sonu geldi...cevirisiz izledim zaten sonunu ALLAH INSANI $A$IRTMASINA BAGLAMI$LAR :))))))ve mutlu bitirivermi$ler:))) ..Senarist çok aldatmi$ belliki masum göstermi$ affedi verin demi$..YOK YOK benim yazacagim son bu olmazdi herkes layigini bulmaliydi ya neyse:)))))))

 • minoz (Ziyaretçi)

  bir diziyi daha bitirdik. bazen karakterlerin pişkinlikleri sinirlerimi fazla zorlasa da güzeldi. ÇEviriler için teşekkürler.

 • cici_ylda (Ziyaretçi)

  merak ettiğim bir diziydi. Biraz izledim ama acıklı diye devam etmemiştim. Bakıyorum da finali güzel olmuş tabi diziyi baştan sona izleyenler beğendi mi bilmiyorum ama ben finalini çok merak ediyordum bu dizinin. Şuan için hala üzüntülü dizi izleyecek modda değilim ama aklımda olan dizilerden :D