private Lives 1. Sezon 7. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
private Lives 1. Sezon 7. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: private Lives

Yorumlar (16)

 • ??? (Ziyaretçi)

  Emeği olan herkese çok teşekkürler.

 • zen (Ziyaretçi)

  bu bölüm güzeldi sıkmadıhep bi aksiyon hareket vardıgeçmişe yolculuk yapıp gelişen olaylar arasında bağ kurulmaya çalışıldıneden sonuç ilişkisi netlik kazandı

 • Eda_BlankJi_Runner_SHAWOL (Ziyaretçi)

  Dizi çok güzel ilerliyor.

 • ???????????????? (????) (Ziyaretçi)

  Kim Jae Wook u bizim Nam da reum canlandırmış. Oda intikam için girmiş bu işlere. Bence çokta kötü bir değil. Şuan hem para hem intikam ekseninde hareket ediyor gibi, zira müdür olan pisliğe bayağı uyuz olduğu belli bakışlarından, lokantasının gizli bölmesini de resmen para cenneti yapmış. Ah para sen nelere kadirsin, nefret ederim paradan oda ayrı mesele. Jae Wook, Bok Gi ve Jeong Hwan için acıma duygusu var onlarda dedi ama bariz kendisinde de acıma duygusu var.Jae Wook ta ki karizmaya ayrı bitiyorum. Korelilerde bu Kim Jae Wook un yaşlarında olup bir çok karizmatik oyuncu var, ana karakterlerden daha dikkat çekiyorlar böyle oyuncular. Lee Jeong Hwan da ki karizma ve yakışıklılıkta üst level galiba.

 • Eda2172 (Ziyaretçi)

  Edwardın başka planları var bizimkinin öldürülmesini o istememii müdürün planlarına o bile şaştı. Aslında kadın kızı kurtarmak için eve girince bi heyecanlnır diue düşündüm çünkü kadını seviyor aslında sadece bu işlere bulaşmasın diye orda bırakıp gelmiş bence.

 • ?KTyaren ? (Ziyaretçi)

  Süperrrrr bölümmmm...Çevirmenim çooook teşekkürlerrrrr...

 • Esra Lee (Ziyaretçi)

  normalde dizilerde yan karakterler beni hep sıkar. sadece başrolü görmek isterim. ama bu dizide kim jae wook u izlerken ayrı keyif alıyorum. jeong hwan ı izlerken ayrı keyif alıyorum. kadın karakterleri izlerken ayrı keyif alıyorum. hepsinin kendine ait yaşanmışlıkları olduğu için insan merak ediyor zamanında neler yaşadıklarını . her bölümde sır perdesi biraz daha aralanıyor. buyüzden dizi izlerken hiç sıkmıyor insanı. bir saaat nasıl geçiyor anlamıyorsun . aksiyon sahneleri biraz daha fazlalaşsa ve başroldekiler tekrar bir araya gelse her şey daha güzel olacak. spoiler vermek gibi olmasın ama haftayaki bölümde bir araya geleceklermiş gibi görünüyor. umarım beraber plan yapıp bir şeyler çevirmeye başlarlar. önceki bölümde edward ı çok itici bulmuştum. ama bu bölümde hak verdim. bitir o savcının işini edward arkandayım. ama jeong hwan a zarar verecek bir şey yapmasan ve birlik olsanız her şey daha güzel olacak. he bu bölümde de jeong hwan ile bok gi yi bir arada görünce sanki edward ufaktan bir rahatsız olmuş gibi hissettim. bok gi ye karşı biraz hisleri olabilir diye düşünüyorum. umarım hisleri vardır. çünkü edward kötü bir insanmış gibi gelmedi bana. yaşadıkları onu bu yöne savuruş sadece. belki finalde bok gi ile mutlu bir ilişki tablosu görebiliriz. zaten başroldekiler için mutlu bir son mutlaka olur ama neyse. dizi de romantiklik çok yok aksiyon azıcık kafa karıştırıcı ama bu aralar çıkan dizilere kıyasla açık ara benim için en iyi dizi bu olabilir. her hafta bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum. diğer dizilerde elim bir sonraki bölümü açmaya gitmiyor maalesef. bu dizi harika . ama pek bilinmiyor sanırsam. hitlere falan da girememiş. umarım hakettiği değerii yakın zamanda görür.

 • sesang (Ziyaretçi)

  Harika harika bir bölümdü . Her bölüm farklı bakış açılarından anlatılması diziyi daha güzel kılıyor , bu sayede bu haklı şu haksız demeden her biriyle ayrı ayrı bağ kuruyorsun, olaylar da soğan gibi en basit halkadan ( kişiden ) en basit olaylarla başladı giderek daha derin kişilere doğru yöneliyor, derin devlete iktidar belirleyicilere kadar , adamlardaki egoya kibre bak sen yere ceket seriliyor uğurlarına , joseon dönemi kralları gibi , hak verdim sana kim jae wook tam ke sekki ama senin zehir gibi zekanla çoktan halletmen lazımdı herifi , niye bu kadar ince ince dokudun ki :D O patlama neydi öyle , kurtardı valla kaçar dedim ama :D Şuradan bir klişe gelir de müstakbel kocası kurtarır yine dedim kızı yangından, güzel oldu bu. Kadınların bağı güçleniyor. Son on on beş dakika heyecan doruktaydı , dizi çok sakin giderken fırtına öncesi sessizlik gibi bir anda yaşanan heyecan patlaması harika oluyor . Fragman çok daha heyecanlı görünüyor.

 • sesang (Ziyaretçi)

  ne uyuz herif bu ya :D crash deki aksanını almış gelmiş buraya atamamış üstünden herhalde yer elması kılıklı :D çok zeki pislik :D

 • sesang (Ziyaretçi)

  bu bölüm de kim jae wook bölümü , bir de onun bakış açısından görelim bakalım neler olmuş neler

 • iamseoleovly (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürler

 • nPokemonn (Ziyaretçi)

  Dizinin ortasında yoruma geldim.O sahne neydi ?Bu kadar acımasız olunabilir mi? Çok üzüldüm.Dizi çok heyecanlı geçiyor.Kadının öyle yapmasını beklemiyordum,ödeştiler.

 • QueenSS (Ziyaretçi)

  Bu bölümde olaylar bayağı açıklandı taşlar yerine oturdu. Uzun zamandır izlediğim en iyi dizilerden. Koreantürk ailesine çeviri için teşekkür ederiz ????

 • Lumi (Ziyaretçi)

  Hızlı çeviri için teşekkürler^^ izleyip yorumumu bırakacağım~~

 • Hasan [ GeceKusu ] (Ziyaretçi)

  Çevirmenimiz excellensouldean ve diziyi yükleyen yetkilimize çok teşekkürler.. Emeğinize sağlık.. Sağolun varolun KoreanTürk Ailesi

 • feyzaca (Ziyaretçi)

  Geldi iki gözümün çiçeği ama altyazıyı bekleyeceğiz mecbur ????