Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Revolutionary Love

Yorumlar (9)

 • DnzDnz ^_^ (Ziyaretçi)

  Böyle bir kaynana için evlenilir :))

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  hostes hah aklın başına gelsin sen mis gibi polisi kap.canım oğlum nasıl umutlanmıştı nasıl canı yandı işte bu yüzden işgüzar insanlara kızıyorum sanki size kaldı ya siz kendi ilişkinizi düzeltiniz de başkalarına mı karışıyorsunuz. bence babanın rüşvet olayında suçu yok gibi.

 • blackxjoon (Ziyaretçi)

  Ya Siwon gulerken o gamzelerde kayboluyorum bi bakiyorum dizinin sonuna gelmisim ?

 • HANİFE (Ziyaretçi)

  Çok şapşikler :D

 • D. Lütfiye Girgin (Ziyaretçi)

  dizi evet senaryo o kadar iyi değil ama hyuk ve şapşal hayalleri diyorum başka birşey demiyorum :D

 • Queen White Angel ???? (Ziyaretçi)

  dizi çok alem yaaaa siwon ve mimikleri başlı başına komedi ;D ;Danne ve baba desen onlar da ayrı bir alem ;)))))bal gibi de biliyor ...gözlere bak !!! https://uploads.disquscdn.c... evet yaaa .zor geldi değil mi ???? https://uploads.disquscdn.c... şu çocuk ve hayalleri ;D ;D https://uploads.disquscdn.c... joon ve hyuk ın çöpçatanlıkları işe yaramadı ;D ;Dçooooooooooooooooook ^^ T E Ş E K K Ü R L E R ^^

 • ?Hasan K.? (Ziyaretçi)

  Daha ilk sahneden saçmalama başlıyor. Yahu arkadaş abi şikayet ediyor, kardeşte diyor ki ben almadım. Yapmadım. Peki niye seni kim oraya götürdü. Sen kendin mi istedin veya zorlandınmı? Bu kelimeler yok. Dikkat ederseniz. Kendini savunurken, ben de oraya gitmek istemedim, beni şefim götürdü. Götürürken de bunları öğrenmek gerek dedi. Geli gidelim derken zaten başta diğer uzun ve yakışıklı şef dahil bütün çalışanlar gördü. Duydular. Hatta stajyerin ne işi varmış oralarda dediler. Bunları Hyuk da söylemiyor, karşı tarafta sormuyor. Yani senarist tarafından uyutuluyoruz. Sadece ben yapmadımla olmaz. Ne olacak? Şimdi soruşturma yapılacak ya. O üç gün içinde işte bu benim söylediklerim aranacak. Ama baştan söylersek ayıp olur değil mi. Yoksa bölüm uzamaz. Nasıl dolduracağız. Ayrıca Başkanın odasına elini kolunu sallayarak giren oyuncularımız bir müdürün odasına niye giremiyorlar. Niçin onun odası daha güvenlikli. İzahı varmı bunun. Yok. Bu demektir ki şirketin patronunu soyabilir, öldürebilirsiniz de, ama bir müdürü asla. Temizlikçi giriyor alıyor, ama müdürün odasına giremiyor. Düşündürücü. Zorluk çıkaracak işi uzatacak ya ne yaptığının farkında değil senarist efendi. Biraz da iyi şeyler söyleyeyim. Hyuk.un annesi ile Joon. un konuşmaları, yani gelin kaynana muhabbeti çok samimi ve hoş olmuş, beğendim. Neyse izleyelim bakalım neler olacak.

 • Batuhan Yoona (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürler

 • Birsen Demir (Ziyaretçi)

  Çevirmenlerimize teşekkürler...