Rookie Historian 1. Sezon 4. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Rookie Historian 1. Sezon 4. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Rookie Historian

Yorumlar (16)

 • ??? (Ziyaretçi)

  Aşk üçgeni olacak gibi hissediyorum..

 • nazan soylu (Ziyaretçi)

  velıaht prens katıp ve ıkıncı yazar olan prens ucude kızımıza aşık olabılır.komao

 • nazan soylu (Ziyaretçi)

  komao.bu bolumde dızıyı benımsemeye başladım

 • sulex (Ziyaretçi)

  cidden hiç ümitvar değildim diziden özellikle başrol oğlanın yetersiz kaldığı bir diziyken. Ama saolsun hem konusu hem de yardımcı karakterler diziyi oldukça güzel kılmış. Shin se kyung da aynı şekilde rolüne çok yakışmış. Bu kız tarihi drama çekmeli hep. Çevrimenlere saygılar :)

 • luna (Ziyaretçi)

  dizinin konusu aşırı güzel ve başrolden çok tarihçi adamı beğendiğimi söylemeliyim:/

 • bengisu tavşan (Ziyaretçi)

  umarım aşk üçgeni falan olmaz bu kadar abisi ile arası iyiyken şuan çok iyiler çünkü gerçekten yazık olur ama tarihi dizilerin de klişesi bu alıştık artık ben beğendim şimdilik daha aşk yok pek ama güzel ilerliyor güclü kadın karakterleri severim kızda öyle cesaretli korkusuz kıza çok önyargılıydım ama dizi kötü değildim devam ederim umarım

 • Princess Yumi (Ziyaretçi)

  Yazık ama benim prensime şimdi okuyup yazamayacak mı ne zalim bi kral umarım abisi ona bu konuda yardımcı olur.Kızımız düğünden kaçtı sınava girdi bizim prenslede yaşadıkları cabası ama çoğunluğa katılıyom işin içine aşk üçgeni filan sokmasınlar

 • *MoonStar* (Ziyaretçi)

  Çok fazla tarihi dizi izleyen biri değilimdir, izlemem için komedisi bol aşkı hiç eksik olmamalı, ama genel olarak saray entrikaları ile dolu olunca izleyecek tarihi dizi bulmak zor oluyor, bu yüzden de bu dizinin fragmanları dönmeye başlayınca büyük bir merakla beklemiştim, kadın tarihçinin hayatını gözler önüne sererken bizim tahta gözü olmayan işi gücü yazdıklarının beğenilmesi olan prensin maceralarını da izlemek güzel olacak, ehh birde kardeşini korumaya çalışan büyük prens var ki umarım dizi sonuna kadar bu evrim değiştirip kötü birine dönüşmez? tüm bunların yanında bir adette tarihçi Min var?Bu arada şu yasaklanan hikaye sanırım 20 yıl önce bugünkü kral tarafından öldürülen tahtın gerçek sahibi kardeşi hakkında, bu yüzden de kimse duymadan kitabı yok edip kitap okumayı yasaklamak istiyor tabi bunu tek kitap üzerinden yapmak yerine dikkat çekmesin diye tüm kitaplara yapıyor?Yalnız öldürülen kralın hiç çocuğu yok muydu da, taht ona ve çocuklarına geçti gerçi küçük oğluna tavrını görünce onu hiç sevmediğini anlamak zor değil, acaba onun oğlu olmayabilir mi? Belki de ölen kralın oğludur kim bilir? Sevgili çevirmenlerimiz ?Snoweywhitae & rabiaycel? çeviri için çok teşekkürler?

 • ibrahim__ kr (Ziyaretçi)

  1080p yükleseler daha iyi olacak

 • sarayatta56 (Ziyaretçi)

  bu rol çok yakışmış SSK,bence Nagehan haklı, çıkacak hiç beklenmedik bir manevra kadın tarihçi alımı sınavla o secanın önderliginde dizi kaç bölüm arkadaşlar ben SSK,den sogumuştum --EAST OF EDEN dizisinde ama tarihe kız yakışyor ya kim ne derse desin bu haliyle çok şeker vancanim de öyle merak etigim konu saraya bir tarih yazarı olarak nasıl girecek. güzel bölümdü.çeviri için teşekürler henüz izlemedim bölümü

 • Damla Kaşıkcı (Ziyaretçi)

  Günün sonunda bizim prensler bu kiza asık olup araları mi bozulacak ,biraz degistirin su isi yha ben bu abi kardeş ilişkisini çok sevdim ..

 • melek (Ziyaretçi)

  pff gene mi bi kadına birbirini seven iki kardes aşık olacak.yiter yaw yiter

 • Yonsu (Ziyaretçi)

  Bence çok güzel gidişatı olan güzle bir dizi dizide anlatılmak istenen ana konu kadınların sadece erkeklerin hizmetçisi olarak çalışan "eş" adı altında köle olmadığı... dizi senaryo olarak güzel ve seyirciye işlemek istedikleri ana konu gayet güzel hele ki korede kadınların azda olsa ezildiği bu yüzyılda harika bence ... Sadece senaryo saçma bir romantizim havasına girmediği sürece güzel devam eder umarım bu yoldan sapmadan dizinin şuanki yolunda devam ederler herksin izlemesini tavsiye ederim ...dediğim gibi senaro aptal bir romantizim havasına bürünmeyip izledikleri yolda devam ederse her kadının izlemesi gereken bir dizi .

 • DARKGENGAR (Ziyaretçi)

  Aslına bakılırsa bana Dong Yi,Yi San ve Dae Jang Geum dizilerini anımsattı. Umarım bu şekil devam eder. Veliaht Prens ve kardeşi bir olurlar. İşin içine aşk üçgeni ve fazla dram sokmazlarsa o zaman bu dizi tadından yenmez.

 • Mi Rae (Ziyaretçi)

  Çok güzel bir dizi.İnşallah ilerde bozmaz

 • selin00 (Ziyaretçi)

  Snoweywhitae & rabiaycel çok teşekkürler emeğinize sağlık...Dizi çok güzelmiş. Bir çok kişinin aksine Shin Se Kyung da sever ve oldukça güzel de bulurum. Az tebessümlü yüzüne yakışır bir rol olmuş, gayette başarıyla karakterinin hakkını veriyor.Tarihi dramalarda az rastlanır şeker tatında bir velihat prensimiz yani abimiz de var. Sonradan bu sakin dinlendirici dizi umarım çoğu kdrama senaristleri gibi senaristin isteri nöbetleriyle Velihat Prens- Tarihci Min- Çıtır Prens Lim ve Hae Ryung arasında aşk dörgeni saçmalığı yapıp bize de sinir krizi geçirtmez. Her Kdrama namcaları Mr. Sunshine de ki gibi beyfendi olmuyorlar maalesef. Mazallah şeker velihat çıtır prensimizi öldürmeye bile kalkabilir ;) Bu diziyi tatildeyken azıcık anarşist, bir tutam da feminist güzel kızımızın saray içinde başından geçen olayları çoğu zaman gülerek izlemek istiyorum. Çokca amin diyerek gelecek bölümleri bekleyelim bakalım..