Rookie Historian 1. Sezon 8. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Rookie Historian 1. Sezon 8. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Rookie Historian

Yorumlar (24)

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  çok güzel bölümdü prensler tatlı tarihçide lütfen aşk üçgeni dörtgeni olmasın.

 • uAkaptan (Ziyaretçi)

  Veliaht prens müthiş, prens de epey bir işsiz. Bu kızı kimse niye sevmiyo bilmiyorum ama ben kendisini BOF dan beri severim. Özellikle Liar Game de salak rolünü müthiş oynamıştı. Six flying dragons da zaten iyiydi. Gayet tatlı da bir tipi var. Sorun ne anlamadım. Dizinin konusu da hoşuma gitti. Önyargılı başlamıştım ama şimdilik iyi gidiyor. Tarihçi de iyi ama kızı en çok veliahtla yakıştırdım.

 • ??? (Ziyaretçi)

  Diziyi acayip sevdim.Veliaht prense ayrı bir bayıldım.????

 • sarayatta56 (Ziyaretçi)

  hahaha pestileri çıkmış hepsi mors kabul ritüali böyle olur işte siz namcalar bu kızla biraz zor başedersiniz dizi kaç bölüm arkadaşlar konusu güzel joseonda kadın tarihçiler2 arkadaşı çok iyi kalpli ama onlardan çok daha yaşlı görünen kibirli o kız hiç hoşuma gitmedi ,onun sadece tarihçi degil başka bir hedefi de var sanki seca..belgeyi alırken özelikle dikatimi çekti el sanatı..kraliçenin veya ana kraliçenin onları çagırmasının bir sebebi olmalı hepsi asil kızlar secaya eş arıyor olabilir mi gerçi onun da evli mi degil mi bilmiyoruz genelde çok erken yaşta evlenirler anlıyacagız izleyince başka türlü neden kızları çagırsın ki ,hem de tarihçi adaylarını ne dalaveler dönüyor görecegiz...rokiee historian ..çaylak tarihçi demek bakalım nereye ve nasıl yükselecekler,küçük prens sanki biraz duygularını kaptırdı kıza ama henüz ortada anlamlı bir şey yok bu arada küçük prensin rölünü hangi k pop idölü oynuyor çıkartamadım ..bana göre onca oyuncu dururken idöleri sırf yeni yüzler kulanmak adına dizilerde oynaması yalnış herkesin bir branşı var onların da müzik..son zamanlarda bir çok idölü artist olarak kulanıyorlar belki beni haklı bulmuyacaksınız ama herkes bildigi ve sevdigi işi yapmalı ve acımasız saray leydileri..ve Ho Dam kim işte bir soru daha ..bir teori bir halk kahramanı yazarı mı,yoksaşimdiki tarihe zıt şeyler yazan mı..muhtemelen bir yazar ve tarihçi dizi gittikçe daha anlamlı hal alıyor mesela bu kitap ne içeriyor ve Ho Dam kim,küçük prensin bununla alakası olabilir mi?? çeviri için teşekürler

 • *MoonStar* (Ziyaretçi)

  Sonunda kızlarımız saraya tarihçi olarak girebildi de girdiklerine pişman bile oldular, sanırım hangi ülke, hangi zaman, hangi iş olursa olsun çömezliğin karşılığı aynı oluyor, yine de şu kabul literatürü erkeklere azcık kapak olmuştur eminim, şu başkan yardımcısının kızı casus olmak için tarihçi olsa da ben zamanı gelince onunda veliaht prense yardım edeceğini düşünüyorum? Bu arada tahtın sahibi gerçekten kim benim kafam karıştı, yani veliaht prens ise kral niye gelip onun kararlarını değiştiriyor, eğer kralsa veliaht prens nasıl o koltuğa babası varken oturabiliyor? tahta gözü olmayan tek kişi bizim kendisini hayranların sevgisine kaptırmak isteyen en küçük prensimiz? ve onun ağabeyi ile olan ilişkisini seviyorum, etrafında bir sürü düşmanı varken dinlenmek için kardeşinin yanını tercih eden ağabeyi de seviyorum, umarım Hae-Ryung ya da taht yüzünden birbirlerine düşman olmazlar yani böyle klasik bir gidişatı bize izletmezler, Kore tarihi dizilere inat sonuna kadar birbirlerini sevip koruyan bir ağabey-kardeş izleriz?Ho-Dam olayına gelirsek sanırım küçük prens gerçekten onu oğlu, geçen seferde şüphelenmiştim ama ona ait rüyalar görmesi babası olmasını güçlendiriyor? Sevgili çevirmenlerimiz ?Snoweywhitae & rabiaycel? çeviri için çok teşekkürler?

 • BangtanGırlsTürk (Ziyaretçi)

  Tarihi dizileri ve Prensleri seviyorum.Tarihi dizilerde en sevdiğim karakterler veliaht prensler nedense?Bu dizide de iki prenste çok iyi.Hem sevimli hem akıllılar.Kadın oyuncuyu hep donuk bulurdum ama ilk kez yenmiş gibi yada eleştiriler sebebi ile geliştirdi kendini.Diziyi sevdim..Çeviri için teşekkürler

 • Princess Yumi (Ziyaretçi)

  Bu çiftin didişmelerine bayılıyom ya çok tatlı didişiyorlar ya boşuna demiyorlar büyük aşklar kavgayla başlar diye bunlarınki de o hesap.Şimdi kızımız prensin prens olduğunuda öğrendi bakalım neler olacak.Çünkü prensimizde kıpırtılar başladı bile kız ağzını kapattığında kalbinin güm güm etmesi hepimiz biliyoz ki bu aşık olmanın ilk belirtisidir bakalım daha neler görecez

 • Çikolatalıkek ???? (Ziyaretçi)

  Kızın ağlayıp diğer tarihçilere bağırdığı sahne çok etkileyiciydi ????

 • esra (Ziyaretçi)

  bir cok yetenekli oyuncu var, neden bu cocuga vermisler bu basrolü anlamadim, oyunculugu resmen vasat.. mimikleri olsun, tarzi olsun , onun yerine yetenekli bir oyuncu olsa dizi farkli bir seviyede olurdu. Ilk bölümlerde belki alisim demisdim ama olmuyor. Diger "gercek" oyuncularin yaninda daha da göze batiyor.Idollerde oyunculuk yapsin , karsi degilim, ama yetenegine göre rol alsin .. ????

 • sulex (Ziyaretçi)

  dizimiz çok güzel ilerliyor. Tarih öğrencisi olarak izlemek ayrıyeten keyif verici. Uzun zamandır tarihi dizileri izleyemiyordum. Bu diziden de umutsuzdum ama çok iyi çıktı. Bunun gibi son yıllarda çıkan tarihi dizi öneriniz varsa yazarsanız sevinirim :)

 • sulex (Ziyaretçi)

  daha yeni best hit i bitirdim. Eun wo gözüme daha şeker görünmeye başladı. İlk bölümlerde başrole yakıştıramıyordum ama artık görsel şölen olarak izlemeye karar verdim :D

 • dramuatic (Ziyaretçi)

  çeviri için teşekkürleeerr:)))

 • dramuatic (Ziyaretçi)

  cha eun woo o kadar şirin olmuş ki rolü tam uymuş:))my ıd ıs gangnam beauty deki poker face halinden sonra onu sürekli gülerken görmek sevindirici:))

 • Yonsu (Ziyaretçi)

  olay akışı güzel gidiyor,karakterler arasında bağlar oluşmaya başladı,umarım güzel ve düzgün bir olay akışı izleriz.Gelecek bölümlerde izlediğim,yeni gelen son 4 bölümde gelecek bölümler için olay başlangıçları yansıttılar bizlere.Kadın tarihçilerin geçirdiği zorlu olaylar ve güçlü duruşları güzel bir mesaj içeriyordu.Yansıtmaya çalışılan gayet düzgündü umarım olay akışlarını bozmadan ilerlerler gelecek bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum ... çeviri için teşekkür ederiz ????

 • luna (Ziyaretçi)

  Çeviri için teşekkürler. Dizi harika ilerliyor.

 • tuğba yakut (Ziyaretçi)

  Ya çok komikmiş bi dizi ????????????

 • zey (Ziyaretçi)

  çevirmenlerimiz fighting?!?

 • dramuatic (Ziyaretçi)

  umarım kısa sürede çeviri gelir:(((

 • dramuatic (Ziyaretçi)

  galiba artık eun woo yu daha fazla göreceğiz.olayları bağlamaya başladılar.

 • Bünyamin Emerce (Ziyaretçi)

  sabahtan beri çevirinin gelmesini bekliyorum sabırsızlıkla

 • day62ndwin (Ziyaretçi)

  ben de çok merak ettim umarım en kısa sürede çeviri gelir. çevirmenlerin şimdiden eline sağlık:)

 • luna (Ziyaretçi)

  merakla bekliyorum ya çok heyecanlı bitmişti

 • Zühre Yıldız (Ziyaretçi)

  Ay çeviri gelsede izlesek djdjjdjd

 • Hacer Çavuşoğlu (Ziyaretçi)

  Ay meraktan çatlıyacam gelsin artık çeviri