Şans Vermek İsteyeceğiniz Yeni Kore Dizileri

Kore dizilerine ilginiz varsa ve yeni dizilere şans vermeyi sevenlerdenseniz bu listemiz tam size göre. 

En popüler, en klasikleşmiş ve bir Kore dizisi izlemek istediğinizde herkesin önerdiği o dizilerden farklı olarak bu yazımızda en yeni Kore dizilerinden beş tanesine göz atacağız.

Nobody Knows

Dedektifleri, çözülmeye çalışılan cinayetleri ve gizemleri seviyorsanız, Nobody Knows 2020’nin ilginizi çekebilecek yapımlarından biri. 

19 sene önce bir cinayete kurban giden arkadaşının katilini yakalatmak için dosyayı yeniden açtıran bir dedektifin hikayesini konu edinen yapımın ilk bölümü 12 Mart’ta yayınlandı.

My Holo Love

Netflix’in en yeni yapımlarından biri olan My Holo Love, yalnız bir kadın olan Han So-Yeon’un yapay zeka Holo ile tanıştıktan sonra yaşamının değişimini konu ediniyor.

İlk bölümü 7 Şubat’ta yayınlanan yapımın toplam bölüm sayısı 12.

Never Twice

Bir araya gelen farklı hayatları ve farklı hikayeleri izlemekten keyif alanlar için en yeni ve keyifli Kore dizilerinden biri de Never Twice. 

Bizi Seul’un merkezinde Paradise Inn isimli bir konuk evinde yaşayan ve birbirinden farklı hikayelere sahip bir grup insanın yaşamına ortak eden yapım, komedi dizilerini sevenler için oldukça başarılı bir seçenek.

Money Game

Devletin sahip olduğu bankalardan birinin iflasın eşiğine geldiğini, ülkenizin büyük bir kriz ile karşı karşıya olduğunu ve bu krizi engellemek için çalışan ekipte olduğunuzu hayal edin. 

Money Game, ülkelerinin 1997 yılında yaşadığı krize benzer bir kriz yaşamasını engellemeye çalışan Finansal Hizmetler Komisyonu’nda görevli insanların mücadelesini konu ediniyor.

İlk bölümü 15 Ocak’ta yayınlanan Money Game, her hafta iki yeni bölümle izleyicisiyle buluşuyor.

Psychopath Diary

Bir cinayete tanık olan ve cinayet mahalinden kaçarken başına gelen kaza ile hafızasını kaybeden bir adamın hikayesini konu edinen Psychopath Diary, son bölümünü 9 Ocak 2020’de yayınladı. 

16 bölümlük bu başarılı yapımda hafızasını kaybeden bu adamın, cinayet mahalinden kaçarken bulduğu ve cinayeti işleyen kişinin notlarının yer aldığı defter sebebiyle kendini katil sanması üzerinde duruluyor.

Listemizdeki kore dizilerini beğendiyseniz, gelecek listelerimiz ve dizi önerilerimiz için bizi okumaya devam edin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Recent Posts

En Etkileyici 10 Tarihi Kore Dizisi

Hem tarihi dizileri hem de kore dizilerini sevenler için harika bir listemiz var! Son yıllarda tüm türlerde en çok izlenenler...

Stüdyo Kaydı Yapılması Gereken En İyi 10 BTS Şarkısı

Acilen stüdyo kaydı yapılması gereken en iyi 10 BTS şarkısı hangileri desek sanırım hepimiz aşağıdaki listenin etrafında toplanabiliriz. Güney Kore'nin...

Şans Vermek İsteyeceğiniz Yeni Kore Dizileri

Kore dizilerine ilginiz varsa ve yeni dizilere şans vermeyi sevenlerdenseniz bu listemiz tam size göre.  En popüler, en klasikleşmiş ve...

Gelmiş Geçmiş En İyi Kore Dizileri

Gelmiş geçmiş en iyi Kore dizileri sorusunun cevabını vermeden önce Kore’ye ve Kore dizilerine olan ilginiz ne zaman başladı? İlginizin...

2017 Yılının En İyi 10 Kore Dizisi

2017 Yılının En İyi 10 Kore Dizisi geçtiğimiz yılın Kore dizileri içerisinde seçtiğimiz yapımlardan oluşan koredizileri.net 'in özel listesidir. Özellikle...