Secret Mother 1. Sezon 2. Bölüm

Bölüm Puanı:
1 2 3 4 5
(Henüz kimse oylamadı)
Secret Mother 1. Sezon 2. Bölüm
Yükleniyor...
Dizi hakkında detaylı bilgi almak için dizi sayfasına gidebilirsiniz. Dizi Sayfası: Secret Mother

Yorumlar (12)

 • Melissa Yıldırım (Ziyaretçi)

  diziyi izledim bitirdim mükemmeldi sıkılmadan izledim 32 bölüm diye korkup tereddüt etmeyin her bölüm 30 dk zaten 1ve 2 bölüm toplamı 1 saat normal olarak 16 bölüm çıkıyor...

 • Mehmet Miray (Ziyaretçi)

  sevenşi izleyeni muhakak vardır kitlesine göre çok iyide olabilir fakat benim bir bölüm bile izlemedim bir dizi.bazı diziler var demiştim direk kapaktan bana uzak, her girdiğimde izleyecek dizi bulamadıgım da bile görüpte tıklamadım bir iki diziden biri diloş ????

 • nurcan demir (Ziyaretçi)

  ay bazen rüyada böyle olur ya sesimiz çıkmaz yetişemeyiz gerçekten tıkandım kadının kız kardeşi bu kadının kızını alıp gitti mi acaba.havuza düşen kadın mı kız kardeşimi adi bakalım başladık.

 • nlgn??Hanbin?? (Ziyaretçi)

  Çocoğun peşinden koşarken benim burda yüreğim titredi nasıl bir çaresizliktir daha önce çocunu kaybetmiş olabilir çok üzücü.. çeviri için teşekkürler

 • esra (Ziyaretçi)

  cocuklarinin etrafinda helikopter gibi dolasan , her dakikalarini kontrol eden annelerin cocuklarina ne kadar cok zarar verdiklerini hic düsünmüyorlar, hele simdiki digital cagda, 100% cocuklarini kontrol edebilirler. Bizim cocuklugumuzda cep telefonu, internet filan olmadigina mutluyum, biz okuldan sonra oynamaya cikar aksam olana kadar disarida oynardik, ve aillerimiz nerde oldugumuzu bilmezdi bile. Mutlu cocuklardik. Birde kadinlar cocuklariyla ugrasmak la kocalarina hic zaman ayirmiyorlar gibi, bu saglikli bir iliski ve aile hayati degil. Ilginc bir diziye benziyor, üc ayda neler olmus bakalim.

 • Halil İbrahim Koyuncu (Ziyaretçi)

  40 bolum olacakmis ????

 • Halil İbrahim Koyuncu (Ziyaretçi)

  Kac bolum olacak acaba ?

 • Aslı Arslan (Ziyaretçi)

  hmmm süper stresli bir drama daha geldi . bol komplo teorili,o katil değil şu katillikli, yok o yüzden yok bu yüzden dedirterek bizi delirtebilecek kadar bol tahminlikli bir dizi geldi..ben bulmaca çözmeye bayılırım ve bu tarz dizileri de çok severim...dip not 1 :dizilerde korkutacağız diye hayalet iblis gibi şeylere gerek kalmadığını bir kez daha öğrenmiş olduk.dip not 2 :kore 35 yaş üstü kadınlar da bi afet oluyolar yaa..daş gibiler mubarek :Ddip not 3:umarım düşündüğüm gibi bir çocuk istismarı dizisine dönüşmez.hislerimde yanılmış olmayı diliyorum.

 • Aylin (Ziyaretçi)

  Cinayet, kıskançlık, küçük sırlar, arkadan iş çevirenler, çocukları yarış atı gibi yarıştıran anneler dizide neler yok ki. Konusu aynı olmasa da benzerlik açısından bana biraz umutsuz ev kadınları ve ufak tefek cinayetleri anımsattı. Gizemli ve sırlarla dolu izlerken merak ettiren dizileri severim. Konusu olsun oyuncu kadrosu olsun çok iyi. İzlerken nasıl bittiğini anlamadım bile. Kesinlikle şans verilmesi gereken bir dizi.

 • ceyda (Ziyaretçi)

  konusu güzelmiş kaç bölümlük bir dizi

 • florit (Ziyaretçi)

  Konusu çok ilgi çekici izleyeceğim galiba :)

 • Punch (Ziyaretçi)

  Merakla bekliyorum çevirmen arkadaşlar ~~Şimdifen fighting ^^